Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata ping pong

utyłam zeby zaden facet nie patrzyl na mnie

Polecane posty

Gość agata ping pong

hej ziewczyny nienawidze facetów !spotykalm sie 3 miesiace wszystko bylo na dobrej drodze a tu koniec ble ble wiecie mam starszną awersje do facetow1nienawidz ich a jednoczesnie tak mi brakuje kogos1jestem narazie zrazona i bezie mi ciezko a jestem coraz starsza mam 23 lata jestem 12 lat poza domem!nie moge sie pozbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze wybij sobie zeby? albo nie myj wlosow przez rok? nie uzywaj dezodorantow? jest wiele sposobow aby byc oblesna. Tycie niewiele daje, niestety dla Ciebie, wiele dziewczyn z nadwaga ma super chlopakow... jezeli rzeczywiscie nie obchodza Cie jak mowisz, po co cokolwiek dla nich robisz?-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata no co ty, tyc zeby nie podobac sie facetom, to najwieksze glupstwo . przeciez w koncu mozesz sie doprowadzic sie to takiego stanu bez odwtoru , zaczniesz nie tylko sie nie podobac im jak i przestaniesz sie sama akceptowac, a to juz wielkie bagno. zycze zebys jak najszybciej oprzytomniala i zaczela cos z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
wiem bling ale to jest bulimia reakcja wewnetrzna ktora objawia sie nazewnątrz strasznie dotknelo mnie to i nie moge sobie poradzic jestem tez jedynaczką nadopiekunczych rodzicow rozumiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tej ty
jestes naćpana czy co ? 23 - 12 = 11 :-D ???????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
gdy uschnie źródło stresu lub zaangażujesz się w coś innego schudniesz..jednak nie narażaj się w przyszłości na takie wahania nastrojów więcej empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×