Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uwiodl mnie i porzucił

Polecane posty

Gość gość

rozkochał mnie w sobie,...okazalo sie ze zalzyl sie z kolegami , ze mnie zaliczy...a ja sie w nim zakochalam...teraz go przesladuje , mam obsesje na jego punkcie, nazywa mnie psychopatką...nie radze sobie...nie moge pracowac, spac. nie wiem jak sobie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiat jest pelen doopokow...idz do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama widzisz ze to d**ek a Ty jeszcze go przesladujesz, narzucasz mu się? Nie masz godności kobieto. Przez takie zachowanie jeszcze bardziej będą się z Ciebie smiali on i jego kumple. Zachowaj sie z honorem i zacznij go olewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Chcial w******* i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak się za szybko daje d*py. Ile się starał tydzień dwa? Weź bo nie prześladuje bo jeszcze większe jaja będą sobie z Ciebie robić a Ty poczujesz się jeszcze gorzej. Weź się w garść głowa do góry i zero totalnie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby to było takie proste...ponad miesiac robil mi wode z mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest dopkiem, a ona kim skoro zakochała się w dopku co ją zaliczył dla zakładu, ułomna intelektualnie w stopniu znacznym? :-D ...dla bab stosunek z kimkolwiek = miłość, jak zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś wyglądać jak milion dolarów, a przy tym nawet na niego nie spojrzeć. Rozpaczasz jakby było za czym. Po prostu nisko się cenisz. Dostałaś bolesną lekcję i jedyne co możesz zrobić to dobrze odrobić lekcje, by więcej nie popełnić tego samego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×