Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W ogóle nie oglądam telewizora!!!

Polecane posty

Gość gość

od paru lat i jestem w pełni szczęśliwa, więcej czytam, mam więcej ciszy serca. Coś pięknego...Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam, codziennie jakieś informacje. Lubię wiedzieć, co się dzieje w Polsce i na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
też nie oglądam, zwykłe urządzenie :P A w telewizji nie ma praktycznie nic godnego uwagi :) wiec nie warto marnować czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Internet i to mi wystarcza. Słucham też radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.41 prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez telewizora nie ogladam, nie widze w nim nic ciekawego. Ale czasami ogladam jakis program w TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telewizja to dzieło diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
telewizja to głównie ogłupiacz, rozrywka serwowana jest na coraz niższym poziomie, przekraczane są kolejne granice, żeby zaciekawić Pana Janusza, którego głównym źródłem endorfin jest TV. Niestety to massmedium robi wodę z mózgu, szczególnie młodym nieukształtowanym osobnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie ogladam,mam tylko kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rodzice które pozwalają oglądać cały dzień dzieciom telewizję oddają swoje dzieci szatanowi szybko i skutecznie.To nie jest też tak,że cała telewizja to zło,nie należy tego tak rozumieć.Jednak szybko staje się czymś złym jeśli rodzice jej ściśle nie kontrolują." Na podstawie książki::Uwolnijcie nas stąd!O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś oglądałem TV leciały informacje o jakimś wypadku poważnym na każdym kanale w rożnym programach informacyjnych podawali różne sprzeczne ze sobą informacje odnośnie tego samego zdarzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie telewizor ogladam codziennie , ale niezbyt mu sie przygladam za to programy w tv rzadko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz nie oglądać ;) Ja ogólnie też coraz więcej czasu spędzam w sieci i głównie moje zainteresowania przekierowuje tutaj. Oglądam tu seriale, filmy, wiadomości. Zamiast prasy przeglądam popularne strony, telewizje włączam tak naprawdę tylko na wydarzenia sportowe. Przeczytałem jednak ostatnio niesamowicie ciekawy artykuł na stronie: http://www.dzienniklodzki.pl/dom/a/czy-twoj-dom-jest-gotowy-na-telewizyjna-rewolucje,12280560/ - i powiem szczerze, że zdziwiłem się, kiedy przeczytałem, że Polacy nadal są wierni telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam codziennie Wtylewizji o 21.50, na TVP Info. Mądrzy ludzie mówią w studio, a Polacy dzwonią na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość
wiedzę o świecie czerpię tylko i wyłącznie z kafeterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×