Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrezygnowanycałkowicie

W wieku 20 lat zgorzkniałem totalnie

Polecane posty

Gość zrezygnowanycałkowicie

.Bo nic mnie dobrego nie spotkało.Rodzice się nienawidzą między sobą,dzięki czemu na mnie matka też potrafiła od najmłodszych lat rzucać c*****i,gdy w****iona wracała z pracy .Ja natomiast zgorzkniałem dlatego,że nienawidzę tego p************o społeczeństwa.Które za wyrządzone dobro odpłaca złem. Które nienawidzi mnie tylko za to,że żyję i utopiło by mnie w łyżce wody.90% ludzi krzywo się na mnie patrzy,tylko dlatego,że mam niekoordynację ruchową i wydaje im się,że się bujam.Jak uśmiecham się do dziewczyn,to się krzywią ,tylko dlatego,że mam trochę skośny wzrok(to przez te kilka % krwi).Zresztą powiedzmy sobie szczerze,dzisiejsze społeczeństwo to nic innego niż banda p**********h degeneratów o inteligencji pierwotniaków.Oglądają debilne seriale,i wydaje im się,że tak powinni postępować w życiu. Nie mają pojęcia o niczym i nie ma o czym z nimi podyskutować,no może tylko o chlaniu ćpaniu i ******iu,a już na pewno o konwersacjach na wyższe tematy mogę tylko pomarzyć. A o znalezieniu dobrej i inteligentnej dziewczyny też mogę zapomnieć,bo już takie nie istnieją. Gdybym jednak znalazł taki okaz,to przelałbym na Nią całą swoją miłość,której nie miałem na kogo przelać w dzieciństwie,bo byłem obiektem wyładowywania negatywnych emocji.Byłbym jej Aniołem Stróżem. Zasypiałbym koło niej szczęśliwy a budził się jeszcze szczęśliwszy,ponieważ wiedziałbym,że ta osoba śpiąca obok mnie również cieszy się z faktu,że ma mnie. Pokazałbym,co to prawdziwa miłość i traktował najlepiej,jak tylko potrafię.Tuliłbym do snu w swoich sporych ramionach i sam zasypiałbym w jej włosach.Uczyniłbym wszelkich starań,żeby była najszczęśliwszą osobą na tej przeklętej ziemi.Nigdy bym Jej nie skrzywdził.Cieszyłbym się razem z Nią i wycierał policzek z łez,oraz zmazywał raptownie smutek z Jej twarzy. Marzę o miłości romantycznej,szalonej,bez opamiętania,tylko tego od życia wymagam.Nie chcę niczego więcej.Tylko to mnie może uratować i sprawić,żebym do końca studiów nie znalazł się w domu bez klamek.Żebym przestał topić smutki w procentach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię zasnąć gdy mnie ktoś tuli, chyba również zgorzknieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o dobrych i inteligentnych dziewczynach ale zapewne w rzeczywistości oglądasz się za dziewczynami z tipsami,mocną opalenizną i w mini jak większość facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorzkniałycałkowicie
Nieprawda.Właśnie takie są u mnie z góry skreślone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie takich jak Ty panny dziewczyny powinny się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorzkniałycałkowicie
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorzkniałycałkowicie
Lepiej,żeby wiązały się z prostackim wieśniakiem bez honoru,który wykorzystuje je tylko do jednego i traktuje jak popychadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc nie chciałabym faceta, który swoje smutki topi w alkoholu... Miałam ojca alkoholika i wolałabym sobie zaoszczędzić tego po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorzkniałycałkowicie
Tylko,że ja bym potrafił nie pić .Raz,gdy byłem z jedną,to nie piłem,dopóki mi gościu,który deklarował się jako brat,nie odebrał mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorzkniałycałkowicie
Może tutaj znajdzie się jakiś Słodziak,co odmieni moje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz sk****ałe życie,współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzę o miłości romantycznej,szalonej,bez opamiętania,tylko tego od życia wymagam. - ja też. Nie martw sie tak,jeszcze znajdziesz swoją królową,masz czas,masz dopiero 20 lat :) bardzo mi sie spodobało jak opisałeś jakbyś kochał swoją kobietę,marze właśnie o takim uczuciu,wzruszyłam się. No,ale ja nie jestem dobra i inteligentna więc byś mnie nie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie prawda,że takie dobre i mądre nie istnieją,bo istnieją :) nie top smutków w procentach,są lepsze sposoby. Można np przeczytać jakąś ksiązke i sie przenieść do innego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×