Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Walentynki 2016 macie już jakieś plany

Polecane posty

Gość gość

Macie już jakieś plany na tegoroczne walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nak co roku walentynki spedze z prostytutka. Sam zrobie kolacje u mnie w mieszkaniu, dam Jej maly drobiazg, pojdziemy do kina na nakis romantyczny film i odstawie ja do Jej mieszkania albo do Jej nastepnego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obchodzimy walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja mam w planach rodzić dziecko lub sie do tego przygotowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak w 1 poscie walentynki spedze z prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łóżko, łóżko, łóżko... ale oboje jesteśmy seksoholikami, więc będzie to najlepiej spędzony czas... i najlepszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam aż moja dziewczyna coś wymyśli i gdzieś mnie zaprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kolejne czyli 23 spedze sama i mam to gdzies :D pojde sobie na komedie romantyczna do kina. Poogladam zakochane pary, bardzo lubie ten widok, i sie posmieje :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój facet nie chce nigdy obchodzić walentynek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy Ja i moj chlopak bedziemy spedzac walentynki po raz 1. Juz wspomnial o wloskiej restauracji ( jest wlochem) Nie wiem co ja mu dam. Zamowilam super sexowna bielizne ale cos jeszcze musze wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka90
Tak :D ugotuję kolację , kupiłam już film w matrasie "ocalona" Koleżanka mi go polecała a mój mąz uwielbia thrillery :) Mam nadzieje , że mu się spodoba . Ciekawa też jestem co dla mnie szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed nami walentynkowy weekend ;) Zaczniemy w piątek od "Planety singli" - opinie po pokazach przedpremierowych są bardzo zachęcające. Potem spacer w drodze do domu i jakiś fastfood, bo w sobotę uciekamy za miasto i wracamy w niedzielę po obiedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w walentynki spotkanie z prostytutkami jak co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obchodzę walentynek, nie lubię tego amerykańskiego święta nie mam z kim obchodzić, ale nawet jakbym miała z kim, to nie chciałabym wychodzić gdzieś na miasto. Tłum ludzi, dużo kiczowatego koloru. Wówczas to o romantyzm trudno. Lepiej te pieniądze wydać w innym dniu. To jak z pączkami... najgorsze są w tłusty czwartek nawet w dobrej cukierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82bartosz
Ja swoją dziewczynę zabieram do Grand Lubicz :) Spa, kolacja... Jeszcze o niczym nie wie, to ma być nieddzianka :) Hotel ma same pozytywne opinie i mam nadzieje, ze sie nie zawiode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77
Jasne, że tak. Przecież to już za dwa tygodnie :) Ja przygotowuję dla dziewczyny taką fotoksiażkę http://www.pixbook.pl/fotoksiazka z naszymi wspólnymi wspomnieniami. Znam ją dobrze i wiem, że będzie zachwycona z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UsiaMa
Ja juz zapowiedziałam chłopakowi ze chce iść do kina na Planetę Singli więc w sobotę pójdziemy do kina a w niedziele może coś smacznego zjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwcia35
Tak, zarezerwowałam pokój w Hotelu Regnet i jedziemy do Krakowa. Szykuje się bardzo fajny i romantyczny wspólny walentynkowy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommeczeek
W piątek zabieram dziewczynę do kina, ja chce iść na Nienawistną Ósemkę ale jej tego nie zrobię i pójdziemy na Planetę Singli niech będzie romantycznie.... w niedziele pewnie jakiś kwiatek albo czekoladki i spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaNatko
Ja rozważam kurs gotowania z afrodyzjakami, cena przystępna i ta nazwa - Kamasutra w kuchni :) dla osób ze Śląska na fb możecie znaleźć wydarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1991
Każdy na Planetę singli się wybiera widzę ;) wobec tego my na pewno pójdziemy jeszcze przed walentynkami, bo będą tłumy ;) A w walentynki nie planujemy nic specjalnego, ugotujemy coś wspolnie, a moze zamowimy pizze jak nei bedzie nam sie chciało, przejdziemy sie na specer, moze pojdziemy do Wedla na czekoladę i bedziemy ogladać filmy :) taki plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaniek
Zabieram Marianne w podroz moim fiatem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaaa
To już w sumie powinnam faktycznie zacząć planować... Nie wiem, chyba pójdziemy na spontan jak rok temu. Myślimy o jakiejś komedii romantycznej w kinie, ale trochę się boje dzikich tłumów. Może przesuniemy walentynki o jeden dzień i pójdziemy 13. :D Ta Planeta Singli też nam chodzi po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynapowlik
Pewnie że mamy:) MY zaczynamy walentynkowe szaleństwo juz w czwartek:) Wybieramy się do kina, a w piatek z samego rana ruszamy do Zakopanego, mamy juz rezerwację w Nosalowym Dworze http://www.nosalowy-dwor.eu/hotel-nosalowy-dwor bedzie fantastycznie! Zapowiadają się najlepsze walentynki od ponad trzech lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharina 88
My też w tym roku wyjazdowo :) Mąż zabiera mnie do Tych do Hotelu Piramida http://www.hotelpiramida.pl/ na spa. Mega się ciesze, bo dawno takiego relaksującego weekendu nie mieliśmy a przyda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaiOn78
Nasz plan jest prosty i zamyka się w kilku punktach :) 1. kino 2. romantyczna kolacja na mieście przy winie 3. powrót do domu 4. niegrzeczne zachowanie w windzie 5. rozbieranie się nawzajem od wejścia do domu do łóżka do sypialni (albo stołu kuchennego, parapetu, komody, sofy, pralki, w sumie to nie ma znaczenia) 6. zabawa naszym zestawem erotycznym i seks 7. wspólne oglądanie filmu nago 8. sen http://www.seksnawidelcu.pl/zestaw-erotyczny-na-walentynki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W walentynki planuje się powiesić. Takie dni mnie dobijają bo nikt mnie nigdy nie kochał, nie kocha i nie pokocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku są w niedzielę, więcej czasu by go razem spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
Zawsze mam problem co zrobić w walentynki:) Wyszukałam nawet 6 propozycji na romantyczny wieczór (http://taakiprezent.pl/pl/a/6-pomyslow-na-romantyczny-wieczor-we-dwoje) ale z nich podobają mi się tylko piąty i szósty, bo wydaje mi się że pozostałe niekoniecznie mogą interesować faceta lub być zbyt angażujące. Sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×