Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze historie milosne :)

Polecane posty

Gość gość

Opowiadajcie tutaj swoje historie milosne jak poznaliscie swojego meza/zone , co czuliscie ,czy od razu wiedzieliscie ze to to czy tez nie ?:) po jakim czasie wiedzieliscie ze to 100% milosc ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz nie jest miloscia mojego zycia. Niby bylismy w sobie zakochani, ale chyba wyszlam za niego z rozsadku (nie dla kasy, bo oboje raczej przecietny i podobny pulap finansowy reprezentowalismy) i z obawy zeby nie zostac stara panna. A ze byl nieglupim, calkiem przystojnym i ciekawym czlowiekiem, postanowilam wyjsc za niego. po wielu latach malzenstwa, wiem ze to nie byla milosc taka jak w filmach. Czesto sie klocimy, bo mamy trudne charaktery. Nie jestem spelniona jako zona. Tak wyglada moja historia nie-milosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo normalni ludzie o tej porze .. pracują :) heu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zakladam, ze jestes normalny/ normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że tu zaglądnę od świętego dzwona, by zobaczyć czy kafe -bagno nadal zamula ludzi, a ludzie zamulają kafe zamiast pracować, nie oznacza że tu przesiaduję, słonko ;) Nic z tych rzeczy. Nie mogę sie nadziwić, że jest nadal tylu amatorów pseudo -netowych-znajomości, przesrywających swój czas pisaniu perdołek o pseudo życiu. TO JEST JEDNAK ŚWIADCZĄCE O NASZYM SPOŁ> NIE NAJLEPIEJ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×