Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem smutna i zla

Wczoraj dostalam pierscionek zareczynowy...z cyrkonia:(

Polecane posty

Gość jestem smutna i zla

Czuje sie z tym okropnie, wiem co mi zaraz napiszecie, ze liczy sie milosc, gest i takie tam. Tylko, ze gdyby moj juz od wczoraj narzeczony zarabial slabo czy mial jakies kredyty to ok, nie narzekalabym. Jednak on zarabia naprawde dobrze, nie ma kredytow i mogl sie bardziej postarac moim zdaniem. Tym bardziej, ze 2 miesiace temu byly urodziny jego przyjaciela i kupil mu aparat za 800zl. A ja na zareczyny dostalam pierscionek wart 300zl:( To naprawade jest dla mnie smutne i przykre. Oczywiscie nic mu nie mowilam, ze sie zawiodlam, ale nie wiem czy dlugo jeszcze tak wytrzymam, bo coraz gorzej mi. I nie chodzi o to, ze mial mi kupowac nie wiadomo jak drogi pierscionek, ale to w koncu zareczyny wiec wypadaloby sie troche postarac. Co myslicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa kuźwa
pomijając że to prowo. to czy wy zawsze macie manię sprawdzania ile kosztował prezent?" Ja też mam z cyrkonią, dostałam go 10 lat temu i do tej pory nie wiem ile mógł wtedy kosztować... I szczerze mówiąc mam to gdzieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem smutna i zla
to nie jest prowokacja, a jesli chodzi o sprawdzenie ceny to tak, zrobilam to dzis rano. Poszukalam pierscionka na stronie Apartu i znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem smutna i zla
mi juz nawet nie o to chodzi, ze byl tani tylko, ze co jego kumpel dostaje super prezent za wieksza kase niz ja pierscionek zareczynowy? Dla mnie to takie lekcewazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa kuźwa
a jakby dał Ci kradziony, choć wart 2000, to byłabys bardziej zadowolona? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem smutna i zla
dobra nie ma co pisac. Tak to prowokacja, ja sciemniam, bo przeciez takie rzeczy sie nie zdarzaja. Chcialam tylko zapytac co inni o tym mysle i czy powinnam mu cos powiedziec. Ale nie wazne, piszcie dalej co chcecie, zaluje ze sie zapytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wypowiem się :D jak można być tak ograniczonym i sprawdzać cenę pierścionka 😭 jeżeli już teraz przykuwasz do takich rzeczy uwagę to co będzie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zaręczona
Kobieto wczoraj facet ci się oświadczył a Ty biadolisz o cenie pierścionka!! powinnaś skakać z radości .. normalnie szkoda tego faceta , powinien cie w dupę kopnąć i poszukać normalnej dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojąca się bólu
na kumpla, raz do roku wydal 800 zł a na Ciebie jako zone policz sobie ikle bedzie wydawal przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było powiedzieć - NIE! "nie wiem czy dlugo jeszcze tak wytrzymam, bo coraz gorzej mi" - jest Ci8 źle to po cholerę się zaręczasz? masochistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym na twoim miejscu
rzucila chlopaka, zaoszczedzisz mu czasu bycia z taka materialistka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tym bardziej, ze 2 miesiace temu byly urodziny jego przyjaciela i kupil mu aparat za 800zl. A ja na zareczyny dostalam pierscionek wart 300zl" cóż, przyjaciel będzie ZAWSZE jego przyjacielem, Ty będziesz przy nim tylko wtedy, kiedy będzie Ci kupował drogie pierścionki :o🖐️ ja bym na jego miejscu w taką pannę jak ty nawet 3 stów nie zainwestowała. sprzedasz się temu, kto więcej zapłaci. a co Ty mu kupiłaś z okazji zaręczyn? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
bo przeciez moze on sie zmieni hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatarina
a ja uważam że masz rację, skoro bardziej ceni kumpla niż ciebie ..to cos to znaczy, mój facet nie miał dużo kasy...a uzbierał dla mnie na pierścionek z brylantem, wart wtedy ok 700zł..a zarabiał wtedy ok 1tys, więc uzbieranie kosztowało go dużo poświęcenia i wiedziałam że muszę dla niego dużo znaczyć skoro tak się postarał, wiadomo że nie leciałam na jego kasę, bo jej nie miał....liczy się to, jak bardzo się postarał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiem ;)
Wg mnie cena co prawda nie gra roli, ale przyznaję, że jeśli na prezent dla kumpla wydał o wiele więcej (drugi raz tyle + jeszcze trochę) a zaręczyny - jakby nie było raz w życiu potraktował w ten sposób, to też byłabym wściekła. Tyle że ja bym mu to wygarnęła. W sensie prezent dla kumpla, a tani pierścionek dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem smutna i zla
a co ja mialam mu kupic skoro nie wiedzialam, ze sie oswiadczy, wez pomysl troche. Zreszta nie jestem materialistka po prostu przykro mi, ze nasze zareczyny sa mniej wazne od urodzin kolegi. I powtarzam jakby zarabial 2-3 tysiace zl to nic bym nie mowila nawet, ale on naprawde dobrze zarabia wiec mogl sie postarac bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatarina
ja widze że większośc nie rozumie o co tu chodzi...jakbys dostała śrubkę zamiast pierścionka, a twój chłopak nosiłby rolexa.. i pisałabys że się zawiodłaś to tez pisaliby że jestes materialistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze że większośc nie rozumie o co tu chodzi." raczej bym powiedział że większość nie zna sie na żartach jakie im serwuje autorka ciągnąc nadal ta prowokację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym na twoim miejscu
jakatarina sorry ty tez jestes materialistka - liczy sie fakt ze uzbieral PIERDOLISZ JAK POTRZASKANA;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa kuźwa
autorko, nie pocieszę Cię jak Ci powiem, że Apart strasznie kroi :) w rzeczywistości ten pierścionek jest wart o wiele mniej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest w modzie wycenianie pierscionkow zareczynowych po ich zalozeniu na palec?Czy cena ma jakiekolwiek znaczenie i porownanie do uczuc...w koncu gdy ktos sie zarecza to kocha czy to nie jest najwazniejsze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatarina
kazdy na swój sposób pokazuje jak bardzo mu zalezy na ukochanej, chłopak autorki pokazał że bardziej zależy mu na kumplu, rzuciłabym takiego z miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDAĆ ŻE JESTEŚ MATERIALISTKĄ BO JA NAWET BYM NIE SPRAWDZIŁA ILE KOSZTOWAŁ TEN PIERŚCIONEK BO POCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa kuźwa
skoro dla Ciebe tak ważna jest cena, to przyczep sobie metkę z ceną 250, a koleżankom mów, że to drogocenny brylant i wysokokaratowe złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co ja mialam mu kupic skoro nie wiedzialam, ze sie oswiadczy, wez pomysl troche" tiaa, tak się tłumacz. na drugi dzień mogłaś mu kupić chociaż symboliczną srebrną obrączkę, czy cokolwiek trwałego na znak wzajemności. ale gdzież tam, to przecież facet ma inwestować, a baba stroić fochy - odwieczny podział ról płciowych :O "gdyby moj juz od wczoraj narzeczony zarabial slabo czy mial jakies kredyty to ok" wtedy nawet byś na niego nie spojrzała sprzedajna panienko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa kuźwa
* z ceną 2500 oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiem ;)
Teraz jest w modzie wycenianie pierscionkow zareczynowych po ich zalozeniu na palec?Czy cena ma jakiekolwiek znaczenie i porownanie do uczuc...w koncu gdy ktos sie zarecza to kocha czy to nie jest najwazniejsze Widać kumpla kocha bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiem ;) Teraz jest w modzie wycenianie pierscionkow zareczynowych po ich zalozeniu na palec?Czy cena ma jakiekolwiek znaczenie i porownanie do uczuc...w koncu gdy ktos sie zarecza to kocha czy to nie jest najwazniejsze Widać kumpla kocha bardziej :Dale z nia sie zareczyl:Dno chyba ze na przykrywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×