Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WESZLIBYSCIE W TAKI ZWIAZEK

Polecane posty

Gość gość

Mam 21 lat i spotykam sie dziewczyna 19 lat. To jest dopiero poczatek znajomosci a ja sie zastanawiam czy wgl jest sens zaczynac. Ja juz mam prace ,a ona sie jeszcze uczy. Jest sesn zaczynac skoro ona ok 1,5 roku wyjedie na studia i bedziemy musieli sie rozstac ? Czy lepiej juz teraz odpuscic zanim sie zaangazujemy bo potem bedzie ciezko. I moze lepiej poczekac az poznam taka dziewczyne ktora np. juz jest po studiach i nie zamierza juz wyjezdzac. Wiem ze jeszcze nie wyjechala ale wole dmuchac na zimne i nie zastanawiac sie czy wyjedzie czy nie , planowac cos czy nie itd. Co byscie zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli cos jest na rzeczy to dbac o to, ale jesli miałaby zamiar wyjechac bardzo daleko tak ze nie mozglibyscie się wy\idywac to nie radzę, znam 2 przypadki z zycia, gdzie jedna ze stron byłą bardzo dlakeo, na początku było ok, ale gdy widywali się raz na rok w czasie wakacji to okazało się ze to ciężkie wytrzymać, jednak emocje są trudne do okiełznania, ciezko utrzymać w niewoli swoje emocje, uczucia i pożądanie :( Zastanów sie nad tym dobrze, potem gdy bardziej się ze sobą zwiążecie rozstanie może być ciężkie i bolesne, jedno z was może sobie nie poradzić z tą sytuacją... Bądź rozważny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sam idź na studia tłuku zamiast sobie samych studentek szukać, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jescze nie jest studentka, a studia mi sie nie oplacaja poniewaz juz pracuje i na pensje nie narzekam, tluku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×