Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promien slonca___

Wizualizacje,afirmacje,Prawo Przyciagania - Nasze doswiadczenia i sukcesy

Polecane posty

Gość Promien slonca___

Chcialabym abysmy tutaj nie polemizowali lecz wpisywali nasze codzienne doswiadczenia w wizualizacjach,prawie przyciagania,pozytywnym mysleniu itp. Wklejajcie Wasze doswiadczenia , e-booki itp ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniopas
może to głupie...ale kiedyś chciałem sobie kupić rower a że jestem dosyć wysoki potrzebny mi był taki specjalny ale nigdzie nie mogłem go znaleźć na necie zobaczyłem zdjęcie mojego wymarzonego dałem go sobie na pulpit w kompie i wyobrażałem sobie jak dobrze mi się na nim jeździ jak koledzy się nim zachwycają...ale w końcu doszedłem do wniosku że takiego nie znajde i kupiłem na allegro pierwszy lepszy nawet nie było zdjęcia tego roweru...jakie było moje zdziwienie gdy rozpakowałem pudło a tam mój wymarzony rower w sam raz dla mnie ...tylko kolor był troche inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promien slonca___
To nie jest glupie . To po prostu dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne czytanie kafeteriii
jak dla mnie to jest za madry topik na to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam ze to za inteligentny top temat sie bardziej nadaje na jakies psychologiczne forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afirmacja przebaczenia - nad tym pracowałam ze średnim skutkiem ale trochę pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniopas
a czy myślicie że można poprzez pozytywne myślenie odzyskać utraconą miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Swiniopas: Cala sztuka polega na tym,by nie wplywac na czyjas wole.Mozesz wiec wizualizowac SIEBIE szczesliwego z idealna dla Ciebie kobieta.Opisz wszystko co jest dla Ciebie wazne : wiek,wyglad,zawod,itp ze ma 4 dzieci jak tego pragniesz albo ze ich nie ma...ze ma alergie na koty albo ze uwielbia jazde na rowerze...Nie mysl jednak o konkretnej osobie i na koniec zawsze dodawaj polise ubezpieczeniowa tj : niech to lub cos dla mnie jeszcze lepszego sie stanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko: ja widzialam the secret dwa razy i musze przyznac, ze dziala ten film na mnie do dwoch godzin po jego obejrzeniu. Jak dlugo zajmujesz sie tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonia: podswiadomie to chyba od wczesnego dziecinstwa. Zawsze mialam bujna wyibraznie i wizualizowalam...potem jak sie sprawdzalo stwierdzalam,ze mam czarodziejska moc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniopas
ja to wiem pozytywnym myślenie m zajmujue się nie od dziś...problem w tym że ja ją kocham i iona też do mnie coś czuje-ale wybrała innego bo był bliżej niej-ale jak mówiła ja mam to coś...gdy się rozstawaliśmy pytała czy kierować się sercem czy rozumem ...pokierowała się chyba rozumem ja wciąż wierze że możemy być razem...tylko PM mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniopas
mam jeszcze jedno pytanie...łatwe rzeczy mogę przyciągnąć do swojego życia ale to co jest dla mnie bardzo ważne nie chce drgnąć ,czemu tak się dzieje i jak to zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko: uwazam, ze Rhonda Byrne zmalpowala po prostu caly temat od Murphiego (Potega podswiadomosci) tylko ze ten, argumentuje wiekszosc swoich tez biblia co naturalnie troche zaweza krag jego sympatyzantow. Ja tam uwazam, ze kazda wiara jest dobra, jezeli pomaga osobie wierzacej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani!:) Od jakiegos czasu śledze rozne topiki na temat PM bo sama chcialabym umiec tak myslec,przyciagac...ost.bardzo zle sie czuje,nie wierze w siebie,w milosc,nie widze sensu zycia.......probowalam juz wszystkiego:( tylko PM mi pozostalo..... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świniopas : bo nie potrafisz odpuscic i caly czas koncetrujesz sie na tym czego nie mozesz zdobyc. (let it go! lass es los!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WkurzonaBlondi - moze to zimowa depresja? ;) poczytaj sobie pare ksiazek na temat PM, i wybierz ta droge, ktora najlatwiej Ci przychodzi, nie ma sensu maltretowac sie i kontrolowac caly czas swoje mysli, od tego mozna bzika dostac. Ostatnio polecaja: Eat, Pray, Love od Elizabeth Gilbert - dostepne juz w polskich ksiegarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniopas
tonia masz rację...jak się pozbyć tych myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiniopas : za naszymi pragnieniami czesto stoi albo strach albo "nie jestem godzien". Przyklad : dziewczyna chce byc slawna piosenkarka ale jednoczesnie boi sie,ze jej najgorszy wrog z liceum bedzie donosic na nia do Pudelka kompromitujace fakty,ze bedzie zapominac slow w czasie koncertow jaki sie kiedys zblaznila na akademii jak miala lat 7. Albo : rodzice (nauczyciele,kolezanki) wkrecali Ci ze nigdy do niczego nie dojdziesz,wiec to sie "kloci" z Twoimi marzeniami. Nie ma znaczenia czego pragniesz. Dostac w prezencie wieze z Pizy jestrownie proste dla Wszechswiata jak dac Ci to czego naprawde pragniesz, ale wiezy sie nie boisz...rozumiesz? Musisz wiec popracowac.Zastanowic sie co Cie hamuje i wykluczyc to. Skasowac ZA KAZDYM RAZEM watpliwosci,strach etc...i zamienc to na pozytywna mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam i już
Są teorie które mówią że jeśli chcemy odbudować walący się związek to trzeba sobie wyobrażać siebie i jego/ją jako szczęśliwą parę. Co o tym myślicie? Ja próbowałam takiej wizualizacji i powiem że po części się sprawdziła. Facet zerwał ze mną dla innej. Spotykał się z nią ok. pół roku ale twierdził że ona nic dla niego nie znaczy. Ja przez cały czas od naszego rozstania myślałam o nim i wyobrażałam sobie że do mnie wraca. I po jakimś czasie odezwał się... Teraz spotykamy się dość często niestety tylko jak dobrzy znajomi. Kocham go i mam nadzieję i wierzę że niedługo "wróci" do mnie jako mój facet a nie tylko kolega. Dlatego teraz wyobrażam sobie nas w bardziej intymnych relacjach. Mam nadzieję że i te wizje się sprawdzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonia--->>czytam wlasnie ten SEKRET ale nie wiem czy to pomoze...a depresja??No mozliwe...mam ten stan od listopada:-O Tyle,ze to chyba depresja ogolna,a nie tylko zimowa:-O Mam tak samo jak SWINIOPAS to czego bardzo pragne nie zdarza sie np.marze aby odnalezc tego JEDYNEGO...mysle,czekam,wyobrazam Go sobie,ale kuźwa nic nie daje:-O mam wrazenie,ze wlasnie im wiecej mysle O MILOSCI,tym bardziej odpycham Ją OD siebie??:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świniopas :nie wiem, czy w Twoim przypadku stwierdzenie to jest adekwatne, ale mozesz sprobowac myslec w ten sposob: Jeśli coś kochasz puść to wolno Jeśli powróci, jest twoje Jeśli nie, nigdy twoje nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie drgnelo
w sprawach "sercowych" po ok roku. nie przykladalam do tych mysli wiekszej wagi i stalo sie. natomiast od jakiegos czasu mysle intensywniej, z pelna swiadomoscia, jednak wyniki - cieniutkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promien Sloneczka --->>oj masz racje chyba:-O ja tak mam:-O pragne faceta i milosci,a z drugiej strony boje sie tego?Dlaczego?Nie wiem...ale czuje jakis strach:-O Moze to przez to,ze od jakiegos czasu stracilam wiare w siebie,wydaje mi sie,ze nic nie osiagne,ze jestem brzydka,glupia itp.a przeciez pracuje,studiuje,jako tako jestem zdrowa...wiec nie moge sobie nic zarzucic?:)no ale jakas blokada jest:( co z tym zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniopas
muszę po prostu odpuścić bo gdy o czymś zapmne to nagle wszystko się układa...najlepiej w życiu wychodzą mi te rzeczy do których się nie przykładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świniopas i o to wlasnie chodzi! wiara i zaufanie w los :) powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.Blondi Rozloz Twoj problem na czynniki pierwsze. Siadz sama w pokoju i zastanow sie CZEGO sie boisz. Ze odejdzie? Ze zdradzi? Ze..... Potem nad ta rzecza zacznij pracowac czujac ze jestes osoba wartoscia ktora zasluguje na najpiekniejszy zwiazek. Musisz skasowac zle mysli i obawy bo niestety przyciamy nie tylko to czego pragniemy ale ROWNIEZ TO,ZEGO NIE CHCEMY, bo nasze mysli i uczucia sa silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×