Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana w wodniku

wodniki, da sie z Wami zyc na dłuższą metę? cholera jasna!!

Polecane posty

Gość zakochana w wodniku

bo wg mnie jestescie nie do wytrzymania, niezalezni totalnie! nie wolno wam nic powiedziec, bo od razu jestescie obrazeni, oburzeni i mściwi!!! kiedy chcecie potraficie byc mili, ale jak wam cos nie pasuje to jestescie okropni... da sie was zmienić jakos? ja juz nie wytrzymuje z moim facetem, albo mnie przestał kochac, albo mu odwaliło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w wodniku
mowi sie ze kazdy wodnik to rozwodnik... cos w tym musi byc nie wiem czy to wina znaku,tonący brzytwy sie chwyta, wiec i ja szukam gdzie popadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie... odwaliło mu i przestał Cię kochać, albo przestał Cię kochać i mu odwaliło ;) ...jeżeli jednak Cię kocha to z nim pogadaj o tym... o nim. I może się zmieni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Za to dla równowago Wodniczki są super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
też jestem z Wodnikiem. Nie jest mściwy i okropny, wręcz przeciwnie! Może jest troszke skryty, lubi czasem wypic, bywa leniwy ale jest kochany i miły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmieni się
uciekaj od wodnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w wodniku
Myslisz ze nie gadałam? wałkowałam chyba z tysiąc razy temat, dwa dni jest dobrze, pozniej cos odwala, jakis foch, ale to oczywiscie moja wina, bo to a tamto. Nie umiemu juz normalnie ze soba rozmawiać.... co chwile jedno drugiemu wytyka błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wodnik jest leniwy
wyznaje zasade "co masz zrobić dziś zrob jutro", strasznie duzo gada,niepoprawny wiecznie szczęsliwy optymista taki Piotrus Pan z niego, ale nie zamienilabym go na zadnego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w wodniku
nie chce uciekac, chce go zmienic, ale nie potrafie... i nie wiem czy sie da... byc moze nie kocha juz i robie z siebie tylko idiotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wodnik jest leniwy
a tego do wszystkiego ma slomiany zapal i nie liczy się kompletnie z pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wodnik jest opiekunczy, zabawny, ma pasje i dobre serce... ale nie wydaje mi sie, zeby to byla kwestia astrologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
dokładnie! Piotruś Pan:) ale fochy??? nigdy w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmieni się
a to co??? on ma się zmienić dla Ciebie... dlaczego, w związku można iść na kompromisy, ale nie można wymagać, by ktoś się dla nas ZMIENIAŁ czasami nie można się dopasować i wtedy lepiej razem nie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w wodniku
no moj tez duzo gada, jak to sie zmieni, ze juz bedzie inaczej, ze pewnych rzeczy nie widzi i trzeba mu tłuc do głowy, wiec to robie, skutek odczuwalny kilka dni, pozniej moje kochanie zapomina o swoich postanowieniach i jak mu tylko zwróce uwagee, ze to lub tamto to mi zarzuca że: a)przesadzam b)wymyslam c) co sie z toba dzieje?/ d) nie dogodzi sie tobie e) itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
a wy spod jakiego jesteście znaku? ja jestem Stzrelcem i uważam że z Wodnikiem tworze udana parę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charakter a nie po znaku zodiaku, to co piszą o znakach nie wszystko musi się zgadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w wodniku
tylko ze poczatkowo bylo wszystko dobrze, pozniej zaczeło sie psuc wieć mam punkt odniesienia.. ze potrafi byc inaczej... nie chce go zmieniac tylko, chcialabym by byl taki jak kiedys, dobry, czuły, opiekunczy a nie fuczący wiecznie, odpowiadający głupim uśmieszkiem na pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
a ja uwielbiam to, że jest gaduła i jest zabawny, wygłupia się, śpiewa i jest cudownym kochankiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna21
haa zgadzam sie! ja bylam z wodnikiem , ale przez jego charakter rozstalismy sie ! byl beznadziejny .. chamski, leniwy .. nic nie wolno bylo mu powiedziec bo od razu wojna .. jego zdanie musialo byc najwazniejsze! jak byla klotnia to zawsze obracal ,ze moja wina ... wielka duma, lenistwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kciukiem----> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wodnik jest leniwy
ja też jestem strzelcem :D , i uważam że tworzymy swietną pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
czyli Strzelec i Wodnik to ideał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Lalineczka, potwierdzasz to, o czym piszą wierzący w astrologię, a mianowicie fakt, ze strzelec i wodnik to bardzo korzystne połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w wodniku
moj wodnik tez potrafi byc zabawny, dziewczyny, znam go od tej dobrej strony, ma swoje pasje, jest uczynny.. ale nie potrafi byc przy mnie kiedy go potrzebuje, kiedy mam mnóstwo stresów.. kiedy prosze go zeby pomógl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wodnik jest leniwy
heheh moj tez wiecznie sie wygłupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wodnik jest leniwy
heheh moj tez wiecznie sie wygłupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×