Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolałbym, żeby moja dziewczyna nawet nie wiedziała jak się rozkłada nogi, niż

Polecane posty

Gość gość

miała duże doświadczenie w życiu seksualnym. Powyżej 2 partnerów nie jest do zaakceptowania. I dodam, że nie jestem prawikiem...:P ale i ogromnego przebiegu też nie mam - dbam o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko pod przedszkole po takie. Czasami w gimnazjum juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety... ale zdarzają się perełki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oczywiste, że takie są porządane, a co niektóre pocieszają się tym, że mając spore doświadczenie, będą cenione przez facetów - owszem, ale na jeden raz najpierw tak się prowadzą, a później się dziwią, że faceci je tak traktują, jak traktują - na raz, a na dłużej szukają odpowiedniej kobiety inna strona medalu, że przy takiej wytrwać nie jest łatwo, bo dłuuuugo trzeba wytrzymać bez seksu, zanim taka kobieta się odda, ale to się docenia i to procentuje w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam wiele dziewczyn w okolicach 20 lat ktore albo nigdy nie mialy albo jednego a są bardzo atrakcyjne, tylko się szanują bez powazneo zwiazku nog nie rozkłądają, także szukajcie panowie bo perełki sie zdarzają tylko sie ich nie docenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moaj magiczna liczba, to tez 2 przede mna... 3. jeszcze moge byc... jakoś to zniosę, ale 4, to już zdecydowanie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyzej 3, to juz tylko na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
confused95 dziś znam wiele dziewczyn w okolicach 20 lat ktore albo nigdy nie mialy albo jednego a są bardzo atrakcyjne, tylko się szanują bez powazneo zwiazku nog nie rozkłądają, także szukajcie panowie bo perełki sie zdarzają tylko sie ich nie docenia xxx albo rozkładają przed nierobami na utrzymaniu rodziców - tak jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalezienie takiej to tak jak wygranie w totka, one nie mają zamontowanych liczników i huj nie dojdziesz czy się pieprzyła jak królica, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczujesz po takiej - dla mnie to nie problem, a niektórym faktycznie wydaje się, że są dobrymi aktorkami...;) dzisiaj trzeba być czujnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się... no cóż - raz można się pomylić, drugi raz już podejrzane - mogła nie oddawać się już tak szybko, ale 3 - dyskwalifikacja, no chyba że każdy z tych związków trwał min po 3 lata, to jeszcze sprawa do przemyślenia generalnie brzydzę się kobietami, które miały więcej niż 1 partnera przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat oklepany jak świat albo zaakceptujecie realia, albo będziecie sami nam tez przeszkadza wasz duzy przebieg i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci coś idioto Jak zmadrzejesz to i kompleksy odejda i życie będziesz miał lepsze i łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżbyś przekroczyła magiczną liczbę? frustracja Ci nie pomoże... może trafisz na jakiegoś, któremu wystarczą okruchy z pańskiego stołu, nie przejmuj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to widzę, jak nie jesteś prawikiem...A może i nie jesteś bo straciłeś z dziwka,a nie z normalną kobieta... I masz coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewica z wyboru wiec pudło :D A niby czym sobie zasłużyłes zeby miec nietknieta? I , jak rozumiem, fajna, bo paszczura czy biedote nie trudno wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam, żeby miał coś z głową, jeśli przeszkadza mu zbyt duża liczba partnerów seksualnych u części dzisiejszych dziewczyn. Mnie też przeszkadza, ale wbrew pozorom jest w czym wybierać - nie wszystkie są tak łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet gorzej jak kobieta miała mało partnerów bo to oznacza ze nie będzie potrafiła ciebie docenić,a myślami będzie wracała do byłych i może dojść do wniosku ze byli lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże... chcesz dziewicy a sam juz spałem z kobietą ?? Skończę z tym gadanie ze kobieta która sypia z facetami jest obrzydliwa... nie jeden z Was chciał by poznać taka która w łóżku da wam coś więcej niż leżenia jak kloda. Uprzedze wszystkie złośliwości, jestem mężatką i miałam jednego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba ten co zakłada tematy typu kobiety chcą modeli do zwiazkow:D podobny tok myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzorzec singielki
Dla mnie duża liczba partnerów u kobiet jest niesmaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Boże... chcesz dziewicy a sam juz spałem z kobietą ?? Skończę z tym gadanie ze kobieta która sypia z facetami jest obrzydliwa... nie jeden z Was chciał by poznać taka która w łóżku da wam coś więcej niż leżenia jak kloda. Uprzedze wszystkie złośliwości, jestem mężatką i miałam jednego partnera. xxx Nie zależy mi, żeby podczas pierwszego razu dziewczyna była mocno doświadczona i super w łóżku. Ale zależy mi, żeby doświadczenie zdobywała ze mną. Jestem wartościowym facetem, szanującym się i tego samego oczekuję od dziewczyny, a nie trójeczki przede mną. Jakbym się wtedy czuł. A jest wbrew pozorom dużo ładnych, wartościowych dziewczyn, które się szanują i nie idą po miesiącu znajomości z facetem do łóżka, ani po dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz co to znaczy szanować się Powtarzasz za kimś głupie powiedzenie nie mając o nim pojęcia? Mysl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sam miałeś 2 i tego samego chcesz...jakbyś miał 4 to też byś przymknal oko choć pewnie byłbyś zły. Nie badz taki zaborczy.Wierz mi nie od ilości zależy doświadczenie a ty na pewno Bogiem seksu nie jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kontekstu można łatwo wywnioskować, że szanujące się, to na pewno nie takie, które idą z facetem po miesiącu, czy dwóch znajomości do łóżka. Aby rozwiać spekulacje -Bogiem seksu może i nie jestem, a miałem 3 dziewczyny, z czego tylko z jedną współżyłem, ale po 8 miesiącach znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23 posłuchaj mnie, sex to nie jest jakieś tabu. Znam wiele kobiet które go uprawiają dla satysfakcji i są bardzo wartościowe. Ja byłam dziewica jak poznałam męża, on był już kilkoma kobietami. Dla mnie to nie miało żadnego znaczenia, bo liczy sie to ze to ze mną chce być. Sex to normalna sprawa, ja nawet nigdy nie pytałam ile ich było i jak z nim było, co to ma za znaczenie?? To przeszłość było minelo i tyle. Nie mowie tu o tych które np robią to za kasę, albo w kiblu w nocnym klubie. Mam na myśli kobiety które poznają faceta, jest między nimi chemia i idą do łóżka. Jak tak Ci to przeszkadza to nie pytaj kobiet jakie mają doświadczenie i problem sie rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma jakies sztuczne podejście, rodzice mohery mu wmowili ze będzie wartościowy jak nie zaciagnie laski do łóżka od razu tylko po dłuższym czasie. Szacunek do siebie nie na tym polega żeby się stopowac .na to się składa wiele czynników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzorzec singielki
Kobieta, która miała wielu partnerów rzadko jest kimś naprawdę szlachetnym i wartościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×