Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Wróciłem!

Polecane posty

Udało się, będę w teleturnieju! W ogóle nie moje pytania trafiłem, ale jakoś się udało rzutem na taśmę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki teleturniej prawiczek roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to czemu, wstydzisz się swojej gęby?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo ekstra no miałeś sporo szczęścia że ci się udało :) to tak jakby wygrać w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, gratuluje! Szkoda że nie napiszesz tutaj kiedy bedzie emitowany odcinek z Twoim udziałem, tak Ci kibicowalam.Jak było na tych eliminacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser ,szczere gratulacje, tylko nie gadaj na kafeterii kiedy masz program, bo czasem tak bywa że pytania ci nie spasują, do tego stres i odpadniesz w pierwszej rundzie, a wtedy wredne puszczalskie babszytle na kafe cię zniszczą, a tego pedała gogle94 to nie słuchaj, pedałą zazdrość bierze i uważa że ci się fuksem udało, a moim zdaniem udało ci się bo jesteś inteligentnym, oczytany i masz wiedzę, mimo że boisz się pracy, ale przecież jedno z drugim nie ma nic wspólnego,także jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o BSA ty jesteś dziecko specjalnej troski :D a to już tak inna sprawa :D Nie jestem zazdrosny tylko gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki BSA i anonimowa! Na eliminacjach już był duży stres. Długa kolejka. Wchodziło się do dwóch klas w pewnej szkole w Warszawie i tam kilka osób pytało. Ja usiadłem przed jednym gościem ,który szybko mówił i to też robiło nerwową atmosferę. On czyta pytania z kartki, a Ty odpowiadasz po kolei. Wcześniej myślałem, że będzie łatwiej. To co słyszałem, że ludzie mieli, to były proste pytania i wszystko wiedziałem. Ja miałem trochę inne pytania, nie z mojej bajki, ale też pomogło, że ostatnio się uczę pod teletutniej i go codziennie oglądam. No i doszedł stres, zmęczenie, także nawet jak zadają prostę pytanie musisz się ogarnąć, żeby dobrze odpowiedzieć. Udało mi się uzbierać 15 dobrych odpowiedzi na 20, w tym chyba na przedostatnim się mało nie wyłożyłem, ale zdążyłem się poprawić przed skończeniem pytania i to mnie uratowało, bo bym odpadł. To było pytanie o imię idolki turnusów z piosenki Wojciecha Młynarskiego. Ja najpierw mówię: Marysiii, a zaraz Krysia, Krysia! Chociaż to na styku było, ale mi uznał. Były jeszcze pytania np. w którym wieku rządziła caryca Katarzyna, o jakiś kwas, jaka to inaczej witamina, czy o dzieło Michała Anioła chyba, czy to fresk, witraż, czy coś tam. O to czy coś tam piszemy razem, czy osobno, jak się nazywa najwyższa jednostka dyplomatyczna w obcym kraju, czy żuchwa to kość dolna, czy górna, z tego co pamiętam, który miesiąc ma więcej dni, maj, czy październik, co to jest pumpernikiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz w jakim czasie dostaniesz zaproszenie do udziału w nagraniu? Dużo osób bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google 94 dziś -Wek pedale, my tu pedałów i lewaków nie uznajemy, twój pedał Ble ble już opuścił to forum, teraz czas na ciebie, tu rządzi prawica a nie pedały i inne wynaturzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo kiedy, na miesiąc przed nagraniem dostanę zaproszenie. Niby do roku czasu. Było dużo ludzi, czekałem w kolejce z 50 minut na wejście, przez kilka godzin są te eliminacje w sobotę i niedzielę, 2 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Google 94 dziś -Wek pedale, my tu pedałów i lewaków nie uznajemy x x kto my, jakie my? mow za siebie uposledzony koniotrzepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry BSA ale taka mała klucha jak ty mnie nie złamie :D myślisz że traktuję te twoje teksty na poważnie :D mam na to wyj****e co powiesz :D i dziękuję teraz już wiem kto jest takim chamem i obraza niewinnych ludzi na kafeterii gratuluję pomarańczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu BSA ty jesteś tą pomarańczką a ja mam niezły ubaw jak ty mnie obrażasz uważaj żebyś nie popuścił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie na jesień lub zimę dostaniesz zaproszenie, fajnie że Ci dobrze poszło! Na nagraniu chyba to dopiero będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe są emocje. A na nagranie trzeba do Lublina aż jechać. Dzisiaj się fajnie Pendolino jechało, wreszcie normalny pociąg na tej trasie. Obsługa też tam ładnie zasuwa, starają się. Fajną parę poznałem w kolejce, około 25 lat, łądna dziewczyna, coś tam komentowaliśmy sobie i żartowaliśmy. Dziewczyna mnie później pytała jak mi poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google 94 dziś -A ty myślałeś że pedałów i lewaków lubią, bo tak ci w tv powiedzieli.Żyj dalej w tym swoim świecie, pedałów nie lubię nigdzie i w żadnej kulturze, bo chorych ludzi sie nie lubi,tym bardziej takich co nie chcą się leczyć. Pokaż mi środowisko normalnych ludzi, co toleruje takich pedałów jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google 94 dziś -Gratuluje ci bystrości i inteligencji, że dopiero teraz odkryłeś że nie lubię pedałów i lewaków, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no jaki swiatowiec z Ciebie, Warszawa, Lublin:classic_cool: Tam to już chyba będziesz musiał zanocowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Lublina Pendolino chyba nie jezdzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×