Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mancy11

wrozka-astrolinia ne

Polecane posty

Gość mancy11

czy ktos kiedys korzystal z sms z wrozkami na astrolini net?? pisalam dwa dni temu i sie zatanawiam czy to prawda to co napisala (bo mozliwe ze tak jest).. czy komu sie sprawdzilo to co napisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pracować jako taka wróżka ;p powiedzieć Ci na jakiej zasadzie to działa? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancy11
to mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pracować w firmie, która właśnie specjalizuje się czymś takim. Miało to wyglądać tak, że pisze wróżby, odpowiadam ludziom na smsy. Tarot i inne bzdury. Wszystkie sms-y idą do takiej komputerowej bazy i tam patrząc na wcześniejsze odpowiedzi, Twoje pytania, to co napisali koledzy wcześniej odpisuje się. Czasami są to wymyślone formułki, innym razem wzięte z takiego ogólnego czegoś. Co ciekawe, jeżeli myślisz, że piszesz cały dzień z wróżką Jadzią to jesteś w błędzie. Wróżka Jadzia to może być o 11 Paweł, a o 14 Natalia, a następnego dnia jeszcze ktoś inny. Najczęściej pracują studenci i osoby, które chcą dorobić. A wszystko polega na tym, że osoba napisała jak najwięcej sms-ów, wtedy masz szansę na jakiś bonus finansowy pod koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooollllll
podobnie jest z sex-smsami , ktos mysli ze gada z seksowną Paulinką ze zdjęcia a przy kompie siedzi maloseksowny Krzysiek -student :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak. Dlatego nie warto tracić kasy na takie sms-y ;p Z tymi sex sms-ami to jeszcze jest tak, że ta seksowna Paulinka ze zdjęcia zaproponuje spotkanie i nieraz ludzie się godzą xd nawet bardzo często. Potem czekają na przystankach albo w innych miejscach, a ludzie robią sobie po prostu jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancy11
a no czyli moge sobie darowac to co napisala..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooollllll
podobnie dziala wrozka z kafe , kotra ostatnio zaprzestała spamowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpiaaaa
Najlepsza wróżka jeśli chodzi o kwestie uczuciowe to Grażyna, jej strona to http://wrozkagauri.pl mnie naprawdę bardzo pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa że u wróżki Grazyny z http://wrozkagauri.pl byłam osobiście i mogę polecić z czystym sumieniem. Zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdaję moją relację, dwa dni temu byłam osobiście u wróżki Grazyny z http://wrozkagauri.pl Cóż moge napisac, gabinecik mały ale schludny, sama pani robi bardzo dobre wrażenie, jest serdeczna i bardzo stara się pomóc. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. O sprawdzalności napiszę za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kiedykolwiek znowu znajde sie w trudnej sytuacji, nie zawaham się zadzwonic do wróżki Diany (z wrozkadiana.pl). Mogę śmiało powiedzieć, że to ona wypełniła mnie pozytywną i dobrą energią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×