Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Widmo Geniusza

Wszystkie kobiety kochają tylko za pieniądze wygląd i władzę

Polecane posty

Gość Widmo Geniusza

Dla każdej kobiety liczą się wyłącznie zasoby finansowe, wygląd i cechy dominującego samca alfa. Nie potrafią kochać i kierują się wyłącznie pierwotnymi instynktami oraz własną korzyścią... Sytuacja przedstawia się tak. Jest tylko kilka rzeczy, które się liczą i to z całą pewnością nie takich w jakie wierzą młodzi idealiści. Nie ma sensu kontemplować, gdyż wystarczy rozpatrzeć następujące stwierdzenie. Dla kobiet liczy się tylko wygląd, pieniądze i pozycja społeczna. Kursy uwodzenia, które ciągną z ludzi pieniądze i podpierają się kobiecą psychiką, w rzeczywistośc**przekłamują wszystko i nie wspominają o najważniejszych rzeczach. Mężczyźni starają się zaimponować kobietom swoimi walorami, nadrobić tekstami i inteligencją, romantycznym podejściem i poetyckością, ale nieświadomi są jednego. KOBIECIE WISI TO CO MÓWISZ, TO CO POTRAFISZ, ILE ZNASZ WIERSZY, NA JAKICH GRASZ INSTRUMENTACH, JAKIEJ SŁUCHASZ MUZYKI I JAKĄ WIEDZĄ I OCZYTANIEM DYSPONUJESZ. WYGLĄDASZ ALBO JESTEŚ NIKIM. MASZ KASĘ ALBO JESTEŚ NIKIM. MASZ WŁADZĘ ALBO JESTEŚ NIKIM. Możesz sobie skończyć 4389324 kursów na Casanovę i nic Ci to nie da, poza tym, że skończysz jako pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzz...co za dzień ? Nie masz większych zmartwień ? Kobiety kochają mężczyzn, z którymi mogą porozmawiać na każdy temat, którzy są osiągalni [czytaj:widoczni i stali], którzy nie zdradzają, którzy znają wartości uznane za niepodważalne, którzy są inteligentni [przynajmniej niektóre]....etc. Pieniądze, kobiety zarabiają teraz same, wyglądają raczej na zadbane więc tego samego oczekują od partnera, i trudno się temu dziwić. Co zaś się tyczy WŁADZY, to w związku uwierz mi, może jej nie być. Bo tam, gdzie ludzie wyznają podobne wartości brak jest zachłanności, małostkowości i stresów. Podsumowując: goń się z tymi poglądami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
Co mnie inne kobiety ,Łona mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakielMakiel
Zgadzam sie z autorem.Ale i tak większość bedzie sie bo lubią sobie wmawiać że jest inaczej.CuZ genetyki nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bylo zawsze, kobiety potrzebowaly samca alfa bo on musial je obrnoic i nakarmic, dlaczego to dla was dziwne skoro kobiety tak stworzyla natura, wysoki i przystojny facet ma lepsze geny - jest bardziej pociagajacy, bogaty wiadomo ze umie sobie radzic w zyciu, kobiety maja racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina bbg
tak bylo zawsze, kobiety potrzebowaly samca alfa bo on musial je obrnoic i nakarmic, dlaczego to dla was dziwne skoro kobiety tak stworzyla natura, wysoki i przystojny facet ma lepsze geny - jest bardziej pociagajacy, bogaty wiadomo ze umie sobie radzic w zyciu, kobiety maja racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to materialistki i egoistki pozbawione wyzszych uczuc ! Potrafia tylko brac i czekaja na gotowe a od siebie to nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bezrobotny ale za to bardzo dobrze wygladam, gdziekolwiek ide kobiety sie patrza, i mlodsze i w moim wieku i starsze tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offf topic
Bo ja wiem ,gdy kilkukrotnie spotkałem jakąś panią ostatnie czasy nie przeszkadzało im to że pisze na kafe i nie zarabiam kokosów ;) niestety pojawiały się jakieś dziwne przenosiny i inne rzeczy,kontakt się urywał ...Dla tego teraz sobie iż nie wszyscy ludzie to przesadni materialisci (a kobiety to tez ludzie o czym wiele osob zapomina) Ludzie nie powinni gardzić drugim człowiekiem a to jest niemozliwe gdy ktos nas na chama do czegos przez kilka lat zmusza (ola i inez) Mogę kogoś darzyć symatią gdy mogę ale nie wtedy gdy muszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Boszzzz...co za dzień ? Nie masz większych zmartwień ? Kobiety kochają mężczyzn, z którymi mogą porozmawiać na każdy temat, którzy są osiągalni [czytaj:widoczni i stali], którzy nie zdradzają, którzy znają wartości uznane za niepodważalne, którzy są inteligentni [przynajmniej niektóre]....etc." * * * * * AAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzy wam sie Halinka z Kiepskich ,niestety to wymiera.i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak bylo zawsze, kobiety potrzebowaly samca alfa bo on musial je obrnoic i nakarmic, dlaczego to dla was dziwne skoro kobiety tak stworzyla natura, wysoki i przystojny facet ma lepsze geny - jest bardziej pociagajacy, bogaty wiadomo ze umie sobie radzic w zyciu, kobiety maja racje" * * * * * Dziwi nas to, że większość kobiet zawzięcie się tego wszystkiego wypiera i zapalczywie temu zaprzecza, twierdząc że liczy się szlachetny charakter, dobre serce, wnętrze i osobowość, np. mówicie że najważniejsze aby facet był miły, dobry, spokojny, uczciwy, wierny, romantyczny, słowny, uczuciowy, prawdomówny, szanujący, kochający, empatyczny, a potem i tak wcale nie polecą na takiego, tylko na samca alfa mającego cechy przywódcy stada, żywiciela rodziny i materiału reprodukcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze myslalam ze to mezczyzni czekja na gotowe,bo mezczyzna potrafi sie tylko pytac.-czy obiad gotowy .czy koszulki gotowe itd.Jeszcze nie spotkalam sie z kobieta ktora sie pyta meza czy cos jest gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMariannaGitaraBasowa
g***o prawda :) od roku jestem z człowiekiem, który wcześniej był 3 lata moim znajomym a potem przyjacielem. niższy ode mnie, łysy, z malutkim brzuszkiem (właśnie gubi resztki na siłowni :) ) starszy o 22 lata. nauczyciel, wiec nie wiem, ile dokładnie zarabia, ale pewnie nie kokosy. ALE jest przecudownym inteligentnym człowiekiem, lubi tak jak ja Szekspira i Keatsa, interesuje się kulturą antyczną, ćwiczy na siłowni 5 razy w tygodniu - jak ja :) ponadto, jest genialnym muzykiem, w zasadzie multiinstrumentalistą (główny instrument - gitara), taktownym, czułym gentlemanem z którym mogę rozmawiać o wszystkim, oddanym przyjacielem i absolutnie bajecznym, cudownym kochankiem. kocham go niestety "za coś" - za to, jakim jest wspaniałym człowiekiem. zbyt dużo ma zalet,by kochać go za nic. z wad - jedynie bałaganiarstwo, ale to jest do przeżycia. planujemy zamieszkanie razem i w przyszłości także ślub. kocham Go całym sercem i NIGDY nie wzięłam od niego ani grosza. nigdy nie naciągałam na żadne zakupy. nigdy o nic nie prosiłam. na urodziny i święta kupujemy sobie nawzajem książki lub pożyteczne drobiazgi - kapcie, ubrania, coś użytecznego w naszym hobby (muzyka). obiektywnie to może On ie jest super przystojny. władzy nie ma na pewno ;) a;e dla mnie jest najpiękniejszy i świata za nim nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to on a nie ty decyduje przykładowo do której restauracji macie wyjść albo na jaki film do kina się wybrać, to owszem, ma władzę (nad tobą konkretnie) i właśnie między innymi dlatego na niego poleciałaś (i jeżeli ma wysoką pozycję w hierarchii stada i szacunek u innych to też jest rodzaj władzy na którą wszystkie kobiety lecą). Poza tym. Twierdzisz, że nie lecisz na kasę - a jednak facet pracuje i zarabia, więc siłą rzeczy trochę tej forsy musi mieć, pytanie teraz czy byś chociaż na niego splunęła gdyby był bezrobotny i żył z zasiłku. Dodatkowo, skoro - jak sama powiedziałaś - gość śmiga na siłownię to znaczy, że w miarę dobrze zbudowany musi być, a więc na jego wygląd również poleciałaś. I nie oszukuj się, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
sylwetki zazdroszczą mnie 20,25,40latki ;) a mimo to nie przeceniałbym tego waloru ,choć zdarzało mnie się (ze wstydem przyznaje ) jakies profity z tego czerpać ;) Zaraz wychodzę więdz macie jeszcze okazje mnie popytac o moje słusznee poglądy na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka94
Dużo kobiet takich jest sama mam pare koleżanek co tylko tak oceniają facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"g***o prawda usmiech.gif od roku jestem z człowiekiem, który wcześniej był 3 lata moim znajomym a potem przyjacielem. niższy ode mnie, łysy, z malutkim brzuszkiem (właśnie gubi resztki na siłowni usmiech.gif ) starszy o 22 lata. nauczyciel, wiec nie wiem, ile dokładnie zarabia, ale pewnie nie kokosy. ALE jest przecudownym inteligentnym człowiekiem, lubi tak jak ja Szekspira i Keatsa, interesuje się kulturą antyczną, ćwiczy na siłowni 5 razy w tygodniu - jak ja usmiech.gif ponadto, jest genialnym muzykiem, w zasadzie multiinstrumentalistą (główny instrument - gitara), taktownym, czułym gentlemanem z którym mogę rozmawiać o wszystkim, oddanym przyjacielem i absolutnie bajecznym, cudownym kochankiem. kocham go niestety "za coś" - za to, jakim jest wspaniałym człowiekiem. zbyt dużo ma zalet,by kochać go za nic. z wad - jedynie bałaganiarstwo, ale to jest do przeżycia. planujemy zamieszkanie razem i w przyszłości także ślub. kocham Go całym sercem i NIGDY nie wzięłam od niego ani grosza. nigdy nie naciągałam na żadne zakupy. nigdy o nic nie prosiłam. na urodziny i święta kupujemy sobie nawzajem książki lub pożyteczne drobiazgi - kapcie, ubrania, coś użytecznego w naszym hobby (muzyka). obiektywnie to może On ie jest super przystojny. władzy nie ma na pewno oczko.gif a;e dla mnie jest najpiękniejszy i świata za nim nie widzę." * * * * * Wszystkie kobiety lecą tylko i wyłącznie na pieniądze, wygląd i władzę ORAZ NA CECHY SAMCA ALFA SKORELOWANE Z POWYŻSZYMI, ŚWIADCZĄCE O TYM ŻE NAWET JEŚLI DANY SAMIEC JESZCZE ŻADNEGO Z TYCH TRZECH NIE MA, TO W PRZYSZŁOŚCI ZAPEWNE UDA MU SIĘ JE ZDOBYĆ, a te cechy to między innymi zaradność, ambicja, pracowitość, wytrwałość, zdeterminowanie, sumienność, zdyscyplinowanie, samodzielność etc (ZASOBY, czy raczej sama perspektywa ich zdobycia) a także dominacja, pewność siebie, odwaga, skłonność do podejmowania ryzyka, wysoka samoocena, wysokie poczucie własnej wartości, stanowczość, władczość, zdecydowanie, wysoka pozycja społeczna, szacunek w stadzie, uznanie samca w środowisku etc (WŁADZA, bądź nawet sama perspektywa jej zdobycia). Zatem prosty wniosek, nawet jeżeli ten facet nie ma zasobów, władzy i wyglądu (czyli większości bądź minimum kilku cech takich jak wysoki wzrost, odpowiednio pokaźna muskulatura, niski poziom tkanki tłuszczowej, symetryczna budowa ciała i twarzy, wydatna szczęka i kośc***oliczkowe, duża grdyka, okazałe narządy płciowe, zdrowa skóra, lśniące włosy, białe zęby i sylwetka w kształcie litery V) to oznacza, że poleciałaś na jakieś jego inne cechy przewodnika stada, żywiciela miotu i materiału reprodukcyjnego, nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZZZZAAAP
Autor tematu jesteś wielki !!! na prezydenta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMariannaGitaraBasowa
to głównie ja decyduję, gdzie wychodzimy, jak spędzamy czas, nawet to ja układam nasze menu i przymusowo zaordynowałam mu zdrowszą dietę :) zgodzę się z jednym - nie "poleciałabym" na śmierdzącego, nie dbającego o higienę, na bezrobotnego. na bezrobotnego, bo nie stać mnie, żeby kogoś utrzymywać w 100%. gdybym zarabiała 5000 a nie 2500 miesięcznie, to czemu nie. o ile bezrobotny robiłby coś poza gapieniem się w TV. wysoki wzrost? chyba w ogóle nie przeczytałeś, co napisałam. mój partner jest niższy ode mnie. ja mam 163cm. lśniące włosy, zdrowa skóra? mówiłam - jest łysy. ze skórą - niespecjalnie, ma 52 lata i nigdy jakoś nie robił nic poza goleniem się. coś się sypie ta teoria. czuję tu smród frustracji takiego, co to nie ma ani pracy, ani kasy, ani wyglądu ani absolutnie NICZEGO, czym mógłby przyciągnąć kobietę, więc widzę, że dyskusja nie ma sensu. w drugą stronę to pewnie też działa - kto by wziął zaniedbaną, brzydką i biedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perseus
tak, kobiety lecą na samców alfa ale mają taki mechanizm obronny przeciwko prawiczkom i innym p**dusiom że wszystkim wmawiają że lecą na szlachetnych facetów. prawda taka że samiec alfa nie słucha ględzenia bab, jest dla nich szorstki i ostro je r***a a jego pozycja społeczna, dominacja zapewnia mu atrakcyjność w jej oczach my jesteśmy zwierzątkami jeśli chodzi o miłość pogódź się z tym, my faceci kochamy za wygląd więc nie rób z naszej miłości świętojebliwej każdy czy to szlachetny czy sukinsyn chce r****ć modelki do tego to się sprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perseus
kobiety to d****i, k***y, suki, manipulantki ale jak zobaczymy piękne podniecające seksowne młode ciało to się zakochujemy w szmatach. nasza miłość jest po to by mocniej przeżywać seks między innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
musi byc zadbany, czysty i znajacy znaczenie szczoteczki do zebow. zaradny, energiczny. dwie ostatnie cechy eliminuja oczywiscie neurotycznych mięczakow bez celu w zyciu. i tu sie zgadza,ze musi to byc samiec. niekoniecznie alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agresywny, wulgarny cham często dziś jest widziany jako samiec alfa. Wystarczy posłuchać zwierzeń samotnych matek o ile znają one ojca dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKIE? czyzbys autorze znal wszytkie kobiety? Myla ci sie pojecia. Owszem , niezalezność faceta, w tym finansowa , jest wazna, jesli kobieta mysli o nim powaznie ( facet powinien moc utrzymac zone i dziecko przez cza, w ktory ona nie bedzie zdolna do pracy, ze wzgledu na opiekę ( albo tez sam tej opieki sie podjac) A wladza? czy kobiety leca na politykow? Wyglad? Popatrz, ile malzenstw wokol - i co, wszyscy mezowie to Adonisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie autor widmo :d ze swoimi chorymi poglądami :) pewnie wyglad także, jesli ma wygląd i w dodatku jest wielkim człowiekiem to jest jak najbardziej .powiem tak ..kazdy meżczzyna ma to coś w sobie wiem po sobie że kazdy jeden facet ma np u mnie szanse,poniewaz potrafię dostrzec w kazdym to co mnie osobiście oczaruje i zainspiruje przeciez wam meżczzynom równiez podobają sie tylko piękne wiec nie oszukujmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AA HA PIENIADZE..jesli do wygladu władzy dokoptuje sie nieszczęsne pieniądze to ok.Zresztą kase lubi każdy.Nie rozumiem dlaczego autor zaznacza i akurat opiera sie na pieniądzach władzy i wyglądzie?Przeciez to wychodzi od faceta anie od kobiety .Czy widzisz problem u siebie nie majace nic z tych 3 ideii :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłości w tym nie widzę, a chuć jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiej władzy mówisz autorze? Wiesz co to władza? Władze ma ten co potrafi zabijać i się mścić, policja nie miałaby władzy nad ludzmi gdyby nie miała pistoletów, życie pokazało wiele razy że nad policją też można mieć władzę. Chyba że chcesz mówić o innym rodzaju władzy np w związku dwóch osób. Tak w ogóle bredzisz, nie kierujesz się wewnętrznym głosem innych ludzi tylko własnymi zdobytymi niepowodzeniami i poglądami. A jeśli rzeczywiście nie wyglądasz, no cóż pozostaje ci czekać na drugie życie albo szukać takich co też nie wyglądają. Dla kobiet liczy się tylko wygląd, pieniądze i pozycja społeczna Nawet jeśli tak jest to nie dla każdej, a poza tym chcesz decydować za kobiety co ma się im podobać i co ma je pociągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullkaa
no dobra, ale rozróżnijmy rypanie od miłości🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×