Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black death

wszystko przez przyjaciółkę

Polecane posty

Gość black death

wszystko to przez przyjaciółkę... hmm już byłą przyjaciółke... podwalała sie do chłopaka który mi sie podoba mówiła mi ze pisze z nim sms-y a gdy nie miał już kasy na koncie dała mu hasło do bramki w necie zeby jej odpisywał mi sie tłumaczyła tym ze miała do niego spraw i z nim przez sms-y pisała... po prostu już nie wytrzymywałam widziałam jak jest zazdrosna o niego ze ja jestem szczęśliwa a ona nie i próbowała to moje szczęście zmienic dzisiaj postanowiłam wygarnąć jej całą prawde... za chwilę z tego co mi opowiadał ten chłopak co mi sie podobał ona mu napisała ze A (18:53) nasza znajomość juz jest skończona A (18:53) naprawde miło było Cie poznać A (18:53) D. rowniez a mi napisała A(18:54) zakonczyłam znajomosc z M A (18:54) mam nadzieje że teraz jesteś szczęsliwa A (18:54) a ja mam zal do siebie tylko o jedno- że byłam tak naiwna, że wierzyłam w przyjaźn nie wiem co o tym myśleć co ja mam zrobić teraz ten chłopak czuje sie za wszystko winny ja również A. potrafi zrobić tak ze najpierw coś zrobi a później jest strasznie pokrzywdzona i każdy sie nad nią lituje Aniu to dla Ciebie za te wszystkie spędzone chwile z Tobą http://img230.imageshack.us/my.php?image=dscf53939ik.jpg http://img101.imageshack.us/my.php?image=dscf53987wu.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee
a poza tym wszyscy zdrowi?? po co sie kaleczyc??? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black death
jak bym kurwa miała lepszy aparat to by lepiej było widać... kurwa pisak to masz w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co sie kiedys ciela
ciebie doslownie poje...balo! ty dziewczyno idz sie leczyc,bo zdrowa to ty nie jestes! na chu..j ci takie sznyty? co? myslisz,ze teraz cos komus udowodnilas? to jest tragiczne! jak to wyglada?! nie mowiac jak potem twoje lapska beda potem wygladly! juz wyglada to tragicznie! myslisz,ze facetom podobaja sie takie rzeczy? hehe..naiwna jestes! radze sie przejsc do psychologa..jak nie do kogos innego.. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo panny patrzą na wygląd a nie kto jaki jest moze cpac jarac trawe pic palic wazne zeby sie podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×