Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karinas

Wybrałam brzydkiego chłopaka, ale pod moim okiem wypiękniał i zmężniał

Polecane posty

Gość Karinas

Czy też wam się takie coś zdarzyło, że na początku związku wasz chłopak był zaniedbany, ale po kilku latach stwierdziliście, że wyprzystojniał pod waszym okiem? Teraz muszę się obawiać, aby mi żadna go nie odbiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widziałam to z zycia studenckiego:) moze niezaniedbamy, ale np sam, z boku, bez auta.. a potem jak ona mowila jakie kolorki mu pasuja oj to sie ogladaly i było skad go asz?:) sercem patrz:) No mojego tez zadna mi nie ukradnie, jets moj;) jak mu ładnie z zarostem i bez, w koszulkach i kolorkach o ktorych mowilam:P ładnie mu tez w fikusnych spodniach np dolem poszarpanych czy np w jakies packi:) ma fajny styl, moze nie mial mu kto o tym powiedziec:P oliwki, zielnie, braze i jansy bez ihmmm i blekit, supe zestaw:) tylko zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejeje
Ojejuniu, jakie to slodkie, bleeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
jak juz panna leci na "brzydkiego" jak to sie teraz mowi faceta to musi byc naprawde spoko... przez innych nie dostrzegany a tu nagle laska podbija lub jakies podchody cichutko robi... fajne to musi byc he... bo teraz jest z reguly tak ze Ci bardziej mescy sa pod obstrzalem ale nie zawsze taki jest lepszy no nie... bo jakby patrzyl tylko na wyglad czy na to czy ma kase to :/ wazna osobowosc tez jest... chyba najwazniejsza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TMT ---- P
Chłopie weź opowiedz o swoim życiu coś, 1.000 panien z kafeterii skłonnych jest ci oddać cnote, a ty milczysz. jesteś najproządniejszym facetem na forum, powinienes byc rozrywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
a ja mam 22 lata i 93 dni i tez nie mialem dziewczyny jeszcze :P :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wodnej lilii
Co to miało znaczyć bez auta? Wieć wziełaś go, bo biedan mysłałaś że on bez samochodziku to nie ma szans?Jak to w ogóle ma się do tematu tego topicu?Dziewczyno myśl troszeczkę:) A do Panów....głowa do góry, kazdy czeka na odkrycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ta lilia
nalezy do blachar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PucioPucioPucio
ja zawsze mialem obsesje na punkcie aut i duzo o tym pisalem :o tak jak lilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik_____
mam nadzieje ze trafie na taka bogata bo te biedfne studentki mnie denerwuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
a ja bym chcial skromna laseczke z mnostwem ciepelka w serduchu gdzie jestescie dziewczyny ?????!!!!!!!!! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
A ty coś robisz w tym kierunku, czy czekasz aż cię jakaś panna poderwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
TMT i Tomek_1982 to jedna i ta sama osoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
ja tez juz nic nie robie - wczesniej robilem... bylem dobry i w zamian dostawalem same joby !! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też tak mam..
dowartościował się w dodatku. Faceci to głupole - wielu z nich uważa, że jak się jest brzydalem, to nie ma po co żyć, albo że się tego nie da naprawić. Głupole :) Jest powiedzenie, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane. Z facetami podobnie. Ale często uparci są jak osły :) Apel do brzydali: przestańcie o tym myśleć, a jak się xle czujecie z własnym wyglądem, to proście siostrę, kumpelę, kogoś kto pomoże wam dobrać styl, ciuch, okulary. Do tego ładny zapach, uśmiech i kobitki wasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajcie napisałam sercem patrz!! a własnie tak jest ze jak facet bez auta, super ciuchow to kobietki go maja gdzies, stoi z boku, sam. i jak jaks go wezmie, potem jest zapyanie: ale fajnyy, skag go masz? no wlasnie:) panie tez ida na gotowcow, takich co maja prestiz, auto i ciuchy:) podobnie jak z panami, na gotowe taka co szczupla i ładna, niewazne co ma w głowie:) a piekne kobiety są dla facetów bez wyobtazni i to prawda. Jak wiele było par, gdzie ona np zeszczuplała bo miała dla kogo:) itp:) czytac całosc i to jest bardzo w kontekscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DERMATOLOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO URYNOTERAPIA
nic tak nie pomaga POWAŻNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic zła przemiana materiii szkodzi kawa, czekolada, stres.. wyeliminowac kawe, pomaga wiem po sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
ale mi sie chce do jakiejs sikoreczki :P kolejna sobota w domu :/ ehh taki juz chyba nasz los nie jest zbyt laskawy... na ulicach pelno zakochanych - jak takich widze glowe w druga strone odwracam :( ciezki orzech do zgryzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikoreczka, az serce zmieklo, mowil tak mi ukochany:) A los bedzie łaskawy, dla zakochanych mialby nie byc:) nie ta sobota, to inna, wazne, ze razem:) bedziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lili vel magnolii
pozdrów arturka i mu przekaż, że ala go całuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki: myślę sobie, że to Ty wypiękniałaś, dojrzałaś i teraz WYDAJE Ci się, że to on wypiękniał dzięki Tobie. Człowiek pięknieje poprzez doświadczenia, a nie dzięki komuś. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie mysle
Ze to po prostu milosc, wtedy zdaje sie ze nasz partner jest najpieknieszy ze wszystkich. A zreszta koniec tych zalosnych historyjek, nie szata zdobi czlowieka. Pozatym ja wolabym nie byc taki przystojny, ale za to bardziej odwazny w stosunku do kobiet, bo mimo wygladu mialbym pelno lasek w kolo, a tak jestem przystojny, a nie mam rzeszy kolezanek wokolo. I tylko coraz bardziej zamykam sie w sobie, bo jestem przystojny a nie potrafie znalezc dziewczyny, bo cos gdzies mnie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak koniec tych tekstow to prawd jak sie kocha to sie kocha:) a kazdy wyolbrzymia swoje mankamenty np piegi czy cos:) czy krzywe zeby itp nie warto, bo ta osoba co nas kocha to kocha:) i znak ze ona nam sie podoba:) a muy jej:) cali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna mowilam Ci juz
nawet imienia prawdziwego Ci nie podał? ładny numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ja je znam:) i nie tylko imie:) zazdrosna, ze twoje gierki nie wyszły? chwała Bogu:) pamietaj ze Bog to miłosc, nie nienawisc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×