Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc1234

Wyjechał i nie odzywa sie.

Polecane posty

Gość Gosc1234

Cześć ;) Mam nadzieje, że mi coś poradzicie :) Mam chłopaka od niedawna, okazało sie, że za dwa tygodnie wyjżdża do Holandii do pracy do świąt. Spotykaliśmy sie dzień w dzień, ciągle powtarzał, że mnie kocha, nigdy nie zostawi, i że jak na niego poczekam to będzie najszczęśliwszy na świecie. Widziałam sie z nim również w dzień wyjazdu, później gdy był w drodze pisaliśmy ze sobą i rozmawialiśmy telefonicznie. Powiedział że jak dojedzie to od razu sie odezwie. Wyjechał we wtorek a od środy nie mam od niego żadnego znaku życia, do znajomych podobno też sie nie odzywał. Wiem że to dopiero trzeci dzień, może musi sie tam zaklimatyzować i wgl ale mógł by sie chociaż odezwać czy spokojnie dojechał. A wy co o tym sądzicie? Bo ja sie troche martwie, jak dzwonie na PL nr to niestrtu caly czas poczta...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dałaś mu dowód miłości przed wyjazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie w życiu bywa. Mógł zgubić swój telefon i Twój numer telefonu, mógł trafić do szpitala, do aresztu... Poczekaj trochę, na pewno się odezwie, wyjaśni. Szybciej lub później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
Dowód miłości to znaczy? W sumie jego znajomi też mówią że sie odezwie, może to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czy tyłka mu dałaś pytają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś mu się stało? Do rodziny sie odzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak raz miałem i nie mogłem się dodzwonić i wysłać smsa. Dopiero jak zmieniałem operatora. Mam nadzieje ze to problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jest spoko, rozmawialiśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×