Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykonywałem wszystkie obowiązki męża i ojca! Pomagałem córce a teraz

Polecane posty

Gość gość

a teraz co mam?, że nawet własnego wnuka nie mogę wziąć do siebie na weekend, przez pretensje mojej żony i córki. Z żoną miałem układ, że skoro nie sypiamy razem to ja mogę mieć kochanki. Co do córki to jak miała 19 lat to ja jej pomagałem przy dzieciaku, to ja płaciłem za jego lekarstwa, ubranka, podręczniki do pierwszej klasy w tym roku a tutaj żona zażądała rozwodu i miała pretensje, że przed laty kazałem jej wybierać między sobą a pracą, którą wykonywała. Potem córce dałem ultimatum albo ja i moje pieniądze albo facet, który zarabia marne grosze i nie jest w stanie utrzymać rodziny i wybrała mnie ale teraz powoli znowu się zaczęła z nim schodzić, aż w końcu zadałem pytanie wnukowi, gdy usłyszałem jak mówił o tamtym dziadku (ze strony swojego ojca), którego dziadka woli i kazałem mu po prostu wybierać albo ja albo tamten. W tej chwili córka nie odzywa się do mnie i bardzo mi jej brakuje, jej syna również. Syn ma dwie córeczki, z dwiema różnymi kobietami. Płacę na nie w imieniu syna alimenty, jutro piątek i obie dziewczynki będą u mnie w domu ale chciałbym jeszcze, żeby cała trójka była u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systematycznie wklejasz to prowo na roznych tematach.Dzis tez na rozwodnikach.Kobieto,ogarnij sie.Znamy cie z powtarzania tego prowo co jakis czas. 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia. zal mi cie chlopie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze tez nowego prowo nie napisze ta kobieta udająca dziadka tylko co jakis czas wkleja to samo. marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary egoistyczny s******l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta pisze,zaden dziadek. Prowooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×