Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wylałam szmacie na łeb pomyje zmieszane ze szczochami

Polecane posty

Gość gość

jak przechodziła koło mojego bloku. :D Zbierałam do wiaderka przez całe święta, a po świętach mąż z synem jeszcze nasikali do tego. Przykryłam, żeby nie śmierdziało i wystawiłam na balkon. Jak szmacisko lazło pod moimi oknami, to cała zawartość wiaderka wylądowała na jej pustym łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze to lepsze niz kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradził mnie mąż. To szmacisko podrywało mojego męża jak był sam przy samochodzie na parkingu i jeszcze go buntowało przeciwko mnie. Sąsiadka ich widziała i wszystko mi powiedziała. Nawet zrobiła im zdjęcie z okna, żebym zobaczyła to szmacisko, a ja umieściłam dyktafon samochodzie i wszystko się nagrywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gonić szmaty! szmata,która wie,że on ma zonę zasługuje na szczochy autorko,następnym razem umorusaj ją kałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow,co za poziom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam się z niskiego poziomu autorki. Skad biorą się takie osoby ? Jak twoj mąż reagował na te podrywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki mąż, jakie wiadro, jaki podryw, przeciez widać ze to prowo jakiegoś debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żadne prowo tylko prawda. Mój mąż normalnie z nią rozmawiał, a ona wyciągała go na piwo, zapraszała na kawę do siebie i gadała mu, żeby żony się nie słuchał, bo się zachowuje jak pantoflarz. Uparcie tłumaczyła mu, że jest wolnym człowiekiem, a nie własnością żony i może robić co chce. Nie musi być wierny żonie, bo mamy XXI wiek i teraz każdy uprawia seks z kim tylko chce, a żona jak się nie zgadza to jest zacofana i chora psychicznie. I za to, że szmacisko wytarło sobie ryja o mnie nazywając mnie zacofaną i chorą psychicznie dostało zapłatę w postaci pomyj zmieszanych ze szczochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem nasramy jeszcze do tego wiaderka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha fajny miała prysznic :D a trafiłaś dobrze? :D wie od kogo taki prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam dobrze, bo się darła jakby ją ktoś ze skóry obdzierał. Chyba całe osiedle ją słyszało, bo jest już na tyle ciepło, że ludzie mają okna uchylone, zwłaszcza w kuchni. Nie wiem czy wie od kogo ten prysznic, ale może się domyślać, bo przecież przechodziła pod oknami tego, co go podrywa. Nic z tym zrobi, bo przecież dokładnie nie wie kto ją oblał: ja, syn czy maż, który może ma już dość jej nachalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
jesteś jeszcze bardziej żałosna niż ta co podrywala męża,jesteś na poziomie rynsztoka i mam nadzieję,że tobie jakaś meliniara twojego pokroju wyleje wiadro goowna na ten twój pusty leb skoro tak lubisz załatwiać sprawy nie bedziesz miala na pewno nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LV jesteś kochanką żonatego? to widać na odległość. tylko ścierwa co łajdaczą sie z zonatymi wyzywają żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRONUSZEK
he he ehe he ehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy sikacie do wiaderka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, sikamy do muszli klozetowej, ale mąż z synem zrobili raz wyjątek i nalali do wiaderka, a jak będzie trzeba to i nasrają do niego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
10:03 to fajnie że widać bo kochanka niczyja nie jestem... po tobie za to jak na dłoni widać,że jesteś podczlowiekiem i zwierzęciem skoro potrafisz załatwiać sprawy tylko za pomocą naszczania do wiadra i wylewania tego ludziom na głowy...ale co ja będę ci tłumaczyć,jesteś tak uboga na umyśle,ze szkoda mojego czasu. btw wspolczuje wam,że u was na wsi nie ma jeszcze sedesow a wasza rozrywka świąteczna jest zbieranie goowien.cebulaki tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy zwalili tez gruche do tego wiaderka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruche to on wali, ale do mojego wiadra, bo wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję ci autorko z całego serca. ja rozumiem, że chciałaś zabłysnąć tu, ale jak dla mnie jesteś prostaczką nie potrafiącą pisać wiarygodnego prowo. pomyje wylałaś na siebie przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę, że już się zleciały te co podrywają cudzych mężów. :D LV prymitywna i żałosna istoto, twe życzenia się nie spełnią, bo ja nie podrywam cudzych mężów i nie buntuję ich przeciwko żonom, ale ty to chyba tak, skoro tak histerycznie zareagowałaś. Boisz się, że też tak oberwiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo a wy sie jaracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
10:27 spoko,ze widzisz te histerie,ale ja mam e doopie czyichś mężów,bo mnie zwyczajnie nie interesują,są aseksualni. mówię tylko o potrzebie izolacji od spoleczenstwa takiej psychicznej patologii która tak sobie radzi z problemami i myśli że każdy tylko czyha na jej mamejowatego chlopa...zacznij zbierać wiadro szczyn na kolejne okazje:jak wywala ci mezulka z pracy to będziesz miala co wylać szefowi na głowę a jak synus dostanie pałę w szkole wiadro będzie dla nauczycielki jak znalazł,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo nie prowo ale każda żona tak powinna zrobić to ściery czułyby respekt i trzymały sie z daleka od cudzych meżów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jeszcze prowo zalozysz?na razie są dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lv czy ty też zostałas oblana szczochami? a moze kałem rozwodnionym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, że znalazłaś mój drugi temat. Ty założyłaś trzeci w którym się przyznałaś, że dostałaś taki prysznic na łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LV to pewnie ta zdzira oblana i dlatego tak się rzuca. Znalazła na kafe temat o sobie to się wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahaha nie dość, ze śmierdzi to jeszcze na kafe o tym piszą hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×