Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaadoptuj faceta

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś słyszał już o Zaadoptuj faceta?? warto się zapisać a może polecicie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czto to takoje to zaadoptuj faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wymyśliłam. Wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Bardzo mi sie podoba pomysl zaadoptowania faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy na tym portalu mozna znalezc prawdziwa milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad taka opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbować, nic nie tracicie. Można tam spotkać na prawdę sympatycznych chłopaków, nie mówię że tylko takich, bo trafiają się też bezczelni i aroganccy. A z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że moja przyjaciółka znalazła tam chłopaka, z którym już jest ponad rok i mają się całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze adopcja pociaga za soba to wszysko co w przypadku dzieciaka? :D i najpierw nalezy wejsc na strone: pozegnaj sie ze zludzeniami istnienia zwiazkow partnerskich? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przepraszam gdzie się składa reklamację po nabyciu wadliwego produktu:-) ha,ha,ha...super sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałem na tym portalu bardzo miłą dziewczynę, z którą spotykam się już od roku. Zarejestrowałem się tam z przypadku jak mi na fb mignęła reklama. I z tego przypadku zakochałem się w wspaniałej dziewczynie :) polecam sceptykom, odradzam desperatom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, portal nie jest platny i calkiem spoko. Mozna pogodac ze spoko ludzmi. Moze ciezko znalezc milosc swojego zycia, ale mozna fajnie spedzic czas i poznac ok ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim skromnym zdaniem ten portal jest bardzi dobrym rozwiazaniem dla ludzi wstydliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak do pogadania jak najbardziej, ale jak ktoś szuka wielkiej miłości to odradzam..dużo tam facetów, którzy szukają tylko i wyłącznie rozrywki, przygody na jedną noc.. ale dużo tam sympatycznych ludzi, można miło spędzić czas i czasem się pośmiać. Tak więc, ani nie polecam, ani nie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tam konto przez kilka miesięcy z kilkunastu znajomosci 2 przetrwały. Z jednym osobą jestem w związku ;) Chociaz załozylam konto dla smiechu i nie podejrzewałam ze wsród tylu bawidamków i babiarzy znajdę tak fajnego faceta :D Polecam dla ciekawskich i nastawionych na zawarcie znajomosci, ale miłosc zycia pewnie cięzko tam znalezc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja12344
A jak można zmienic zdjecie profilowe na tym portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enhap
Moja opinia, jako kilkuletniego użytkownika płci męskiej: Jak ktoś lubi, to niech spróbuje. Mi to tylko powiększało dozę wewnętrznej samotności. Taki ułamek kontaktu międzyludzkiego. Kilka poznanych osób, ale to chyba tylko ze względu na dużo wysyłanych wiadomości i ogólnie dużą potrzebę z obu stron. Żadnych dłuższych niż miesiąc kontaktów. Kilka spotkać, zero s()ksualności, bo i jak, skoro nie widzieliśmy się wcześniej. Podobno można coś więcej, ale nie jestem w tym specjalistą ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy feministyczne świnie zareklamujcie sobie muzgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża lubi we mnie
Lubię w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten portal to feministyczny zeksizm i upadlanie czlowieka "nie kobiety" gdzie mezczyzna jest towarem. Jedyny wskaznik popularnosci owego towaru to wyglad zewnetrzny. Tam nie tworzy sie zwiazkow tylko seksualne uklady albo szuka sponsorow bo "zaadoptowany" mezczyzna nie jest mezczyzna tylko facetem, ktory musi placic kobiecie za to ze chce go jak w prostytucji tylko, ze tu mezczyzna sie sprzedaje i jeszcze za to placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia123
enhab. Ja też tak mam, ale czasem nie mam nawet z kim się pośmiać albo porozmawiać. A żeby iść do kina dokonuję żonglerki myślowej i z reguły przegrywam. Nie byłam w kinie od lat...nie wspominając o innych rozrywkach. Cóż, mam dystans do swojego wieku, ale nie dam się wykorzystać. Jestem niezależna, dużo umiem i nie zadowala mnie byle łózko. Chcę więcej. Te ograniczone na portalu "byle włożyć" - czesto wpisują mężczyźni niedoceniani, bez życia prawdziwie erotycznego, chcący tylko brać. Byle szybko, byle jak, byle z kim, bez zobowiązań, bez jutra. Tylko fizycznie. Życzę takim osobom zaśmiecającym kafeterią wszystkiego najgorszego. Nie potrafią kochać innych i siebie. I są sami, i będą. Bo nie chcą się wiązać na dłużej niż noc. Przykre. Ja jestem sama. I sądzę, że nie ma nic gorszego. Nie móc patrzeć na kogoś każdego dnia, nie myśleć, że w domu czeka nie tylko pies, z którym uwiązana jestem spacerami.. Nie martwi mnie brak mieszkania, brak pieniędzy, martwi mnie to, że dziś, mężczyźni boją się zobowiązań. Bo dla mnie bycie z kimś jest niesamowicie ważne. I nie liczy się dla mnie ktoś, kto nie weźmie ślubu. Jeżeli kocha, to powinien również pomyśleć i o tym, by utworzyć związek, poczuć odpowiedzialność. Taki drobiazg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to jest platne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o portalu jako sklepie, w którym mężczyźni są produktami, a kobiety klientkami? Czy to odwraca tradycyjnie postrzegane role płci w poznawaniu się, randkowaniu, związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to ludzie nie wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie takiego pana jak croatoan z zaadoptuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja znam... a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy ja jako meszczyzna pierwszy moge napisac do kobiety na tym portalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 05.07.2016 skad znasz?? I powiedz cos wiecej :)) to moj psiapsiol to znaczy on nie chce sie ze mna przyjaznic.juz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×