Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedojrzala

Zabladzilam

Polecane posty

Gość niedojrzala

Kocham mlodszego mezczyzne o 20 lat z wzajemnoscia. I tu mozna byloby sie rozwodzic czy to sie uda itp , nie wiem sama co mam o tym myslec , kocham i czuje sie wspaniale ale ....no wlasnie . Jestem w zwiazku na odleglosc od 7 lat z mezczyzna w moim wieku. Czekalam,czekalam az pojawil sie ten mlodszy i teraz kocham obu. Wiem ,ze to glupie , niedojrzale , ja nie wiem co mam zrobic . Oni mnie kochaja ,ja ich kocham , nie mam sily zadac bolu rozstania jednemu z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
✿MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc ....trudna sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adoptuj młodego i żyjcie sobie jak wzorowa rodzina:P Gimbaza nudzi się z rana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat młodszy, hmmmm.... Są dwie możliwości: - albo jesteś bardzo stara - albo bierzesz się za dzieci W pierwszym przypadku należy cie wyśmiać i wyszydzić. W drugim, poszczuć psami i wybatożyć. Przyznawaj no się już - jak to tam z tobą jest??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedojrzala
Ja mam 45 a on 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy że ani psy, ani batog nic tu już nie pomogą. Trza cie obśmiać, ogolić ci/pe i posłać do gimnazjum ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedojrzala
Nie widze potrzeby golenia sie na lyso ale dziekuje za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesmaczne , jak dla mnie twoje POSTEPOWANIE.Jak stara baba moze z takim mlodym czlowiekiem ? To moglby byc doskonale twoj syn . Powaznie -jedyne co mi sie nasuwa to : niesmaczne . Na miejscu twojego faceta -rowiesnika nie chcialabym byc z taka trzpiotka i oszukanica . Ale...... nie mnie oceniac innych . Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej ojej, a jak jest odwrotnie to okej, co za hipokryzja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystaj do pięćdziesiątki. Seks dla młodych to zwyczaj, dla starszych to loteria. Potem zastanów się. On i tak odejdzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko on mógłby być twoim synem. Ja jestem starsza od swojego syna 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwóch może więcej niż jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj ludzi. Ludzie nie czytają książek a mądrzy bywają bardziej od encyklopedii... Dulskie cholera mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co, że mógłby być, ale nie jest, więc jakie to ma znaczenie? Młody ułan ćwiczy się na starej kobyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat:"Młody ułan ćwiczy się na starej kobyle." A mąż już dwadzieścia lat, a niczego nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jesteś zamożną kobietą? W jakiej sytuacji finansowej i życiowej jest Twój młodszy wybranek? Czy wywodzi się z normalnego domu tzn miał oboje rodziców na co dzień? Jak to wyglądało? Rozumiem, że nie masz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem Dulska .Slowo . Ale napisalam tak , jak uwazam . To za duza roznica wieku .To tak , jak matka szlaby do lozka z synem.Ble . W droga strone, tez przegiecie .Z tym, ze moze w naszej swiadomosci latwiej zaakceptowac taka roznice , gdzie facet jest straszy o te 20 lat .Ale jak sobie wyobrazilam, ze mialabym byc z facetem po 70-tce , to byloby mi okropnie przykro . Poza tym autorka jedzie na 2 -wozkach , czyli oszukuje obu . Ale tak , jak napisalam -nie oceniam jej osoby ,a jej postepowanie .A to roznica , tym bardziej , ze chyba oczekuje wypowiedzi i stad jej top tu. Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica zawsze i tylko bywa w pojęciu ludzkim... według obyczajów. On 100sto ona 18cie... - udało jej się, dziwce. Ona 70t on 20cia... - ale k***a!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedojrzala
Elena dla Ciebie jest to niesmaczne a dla mnie wręcz przeciwnie , młody smakuje cudownie i jego nie oszukuje , on wie ,ze mam kogoś daleko. Z poczatku był to romans ale teraz juz nie , jest miedzy nami wielkie uczucie ale oboje wiemy ,ze i tak trzeba będzie rozstać się i oboj***ardzo boimy się tego, jest to jak koszmar nocny. Jemu to się sni po nocach ,ze ja go zostawie. Nie jestem bogata , młody zarabia więcej niż ja . Miał kompletna rodzinę i do dziś jest w bardzo zażyłych stosunkach z rodzicami oraz rodzeństwem . Nie jestem mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem Autorko .Skoro tak jest , to w czym problem? I czemu tytul: zabladzilam ? Ja inaczej mysle i tez mam do tego prawo . W takim razie pozostaje mi zyczyc ci tylko pelni szczescia i bycia pewna tego , co dla ciebie jest wazne. Milego dnia . Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******a jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleno tytuł taki poniewaz zabladzilam w uczuciach . Wiem ,ze kocham ale nie powinnam kochać tak młodego człowieka i marnowac mu życia czy krzywdzić a tak się stanie gdy odejde. Jednym słowem krzywdze ich obydwóch , mojego partnera na odległość bo żyje w nie wiedzy , i młodego bo rozpalilam w nim miłość i kiedyś porzuce. Choć czasami nie wiem co zrobić i tak źle i tak nie dobrze . Niedojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zbyt pochlebiasz sobie , bo to moze mlody porzucic stara babe ( wedle jego wieku oczywiscie) i bedzie po problemie -tak przekornie napisze :-P Przeciez on nawet dziecka z toba nie bedzie mial .A mezczyzni chca potomka przeciez .To dla nich wazne , powielic swoje geny :-P Nie wiem Autorko , co masz zrobic .Nie umiem Ci doradzic , bo zupelnie inna mam filozofie zycia . Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Eleno ja nie pochlebiam sobie tylko widzę jaka jest sytuacja , masz racje mówiąc ,ze gdyby on mnie rzucił byłoby po problemie tylko ,ze on mnie tak szybko nie rzuci , jestem jego pierwszą miłością taką dojrzałą. Niedojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko -tu musi ktos inny sie wypowiedziec, bo ja juz wyczerpalam swoje racje . Juz rece i majtki mi opadaja , bo nie mam argumentow :-) Milo bylo mi popisac z toba.Pozdrawiam cieplutko .🖐️ Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara raszpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz to dojrzała kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×