Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a fuj fuj fufuj

Zaden facet mi sie nie podoba , zostanę starą panną

Polecane posty

Gość a fuj fuj fufuj

Podobają mi sie jedynie niedostepni dla zwyklej szaraczki , znani zagraniczni pilkarze, aktorzy. Umre jako stara panna z kotem na kolanach ,ale wczesniej adoptuje dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj fuj fufuj
tu nie ma się z czego śmiać :D byle kim się nie zadowole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :) ja też.. będę do końca życia dziewicą..nie jestem ładna ale szukam bardzo atrakcyjnego faceta.. nie moja wina, że mi się żaden nie podoba.. mam się do końca życia męczyć tylko z blondynami i brunetami?? :) ja chce takiego o kasztanowych włosach :d he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abers
biedronka - Ty mi sie podobasz , i ja pasuje do twego opisu ,ale niestety jestem patologiczny :D Dlatego bede starym kawalerem , będę sie kisił na kafe az o2 upadnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się nie podobają faceci (jedynie bardzo bardzo rzadko jacyś mega przystojni aktorzy). Na szczęście już uświadomiłam sobie, że po prostu jestem biseksualna i wolę kobiety. Nie wyobrażam sobie związku z mężczyzną. Kiedy widzę moje koleżanki ze swoimi chłopakami, zwykle nachodzi mnie ta sama myśl: "Boże, taka ładna dziewczyna... co ona w nim widzi??? W życiu bym się z takim nie umówiła, nie mówiąc już o czymś więcej...". Po prostu faceci na mnie nie działają i tyle, a już w ogóle nie wyobrażam sobie, żeby jakiś krzątał się u mnie po domu. Może mam tak dlatego, że praktycznie całe dzieciństwo mieszkałam bez ojca, bo pracował daleko. Tak, więc nigdy w moim domu nie było na co dzień żadnego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×