Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1039

zakazana, podwójna milosc

Polecane posty

Gość gość1039

Witajcie, od wielu dni rozmyślam i staram się podjąć decyzje, ale nic z tego. Pisze tu po to by usłyszeć Wasze poglądy. Mam obecnie dwóch chłopaków- jeden siedzi w wiezeniu, a drugi jest na wolności. Kocham obu. Ten który siedzi niedługo będzie miec przepustki i nie moge tak ukrywać tego i ich oklamywac. Bardziej dogaduje się z tym który jest w więzieniu, ale nie wiem czy jest on w stanie zapewnić nam przyszłość i moje otoczenie go nie akceptuje. Jest on starszy o 14lat ode mnie. Natomiast ten z wolności jest w stanie zaplanować przyszłość. Jak myślicie kogo wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli kochasz obu,to wybierz tego ktory zapewni Ci lepszy byt...w dzisiejszych czasach to rownie wazna sprawa jak i milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde, facet sied******iciu, a ty sie zastanawiasz, czy moze z nim byc???? Jaka masz gwarancje, ze znowu czegos nie zmaluje i znowu go nie zapuszkuja? I jak sadzisz, czego taki czlowiek moze nauczyc wlasne dzieci? No bo chyba nie uczciwosci:O No nie moge, kobieto, ogarnij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1036
Jest on bardzo mądry i wiem, ze dzieci mógłby wiele nauczyć, ale również wiem, ze po wyjściu sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz problem z podjeciem decyzji?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1053
Tak :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jak ty właśnie są bite , poniżane i patologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On kobiety uderzyć by nie potrafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ten bardziej męski i pociągający bandyta wie, że zdradzasz go z drugim gagatkiem? Bo kiedy się dowie to możecie wspólnie z tym gagatkiem mieć nieciekawe życie. Tak się nie robi - nie zdradza się i nie chodzi z dwoma na raz. To nie fair, sorry, ale nie zasłużyłaś na żadnego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, żaden o żadnym nie wie. Obaj myślą, ze sa jedyni. Ten który jest w więzieniu, mówi ze jak bede chciała go zdradzić, badz od niego odejść to tego raczej tego nie przeżyje, bo jestem jego własnością już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×