Odpowiedz na ten temat

Zaklęcia Miłosne Czarna Magia Spętanie miłosne

• gość 2017.08.08 [07:30]
    Przeczytaj dokładnie...zanim rzucisz komentarz...zyc tarotem znaczy w niego wierzyć.. opierać się na nim...sledzic i weryfikować ewentualną przyszłość a nie stawia karty!!!!
  • gość 2017.08.08 [20:06]
    Na rytuał u samaela wydałam kilkaset złotych to było w styczniu i do dziś efektów brak. Niestety..
  • gość 2017.08.10 [15:26]
    Teraz w dobie oszustów ciężko znaleść dobrą wróżkę do rytuałów. Ja taką znalazłam a z zasadzie to ona mi została polecona przez znajomom. Podam wam jej maila gdyby ktoś chciał skorzystać. To: werita.werajtis@gmai l.com. Ta kobieta mi pomogła w moim małżeństwie które się waliło na potęge. Mój małżonek zostawił mnie z córkom. Po tym rytuale wrócił i ja wybaczyłam oczywiście. Teraz jest dobrze.
  • gość 2017.08.12 [02:45]
    Teraz w dobie oszustów ciężko znaleść dobrą wróżkę do rytuałów. Ja taką znalazłam a z zasadzie to ona mi została polecona przez znajomom. Podam wam jej maila gdyby ktoś chciał skorzystać. To: regina.rytualy@gmai l.com. Ta kobieta mi pomogła w moim małżeństwie które się waliło na potęge. Mój małżonek zostawił mnie z córkom. Po tym rytuale wrócił i ja wybaczyłam oczywiście. Teraz jest dobrze.
  • gość 2017.08.12 [05:01]
    Czy ktos robi u tej pani : Abraxis Anaita
  • gość 2017.08.12 [17:59]
    Szczerze nie wierzyłam w rytułały, ale miałam trudną sytuację z chłopakiem i wróżka mi naprawdę pomogła.. jeśli chcecie namiary do tej wróżki to piszcie na ten e-mail - kamila6968@wp.pl
  • gość 2017.08.13 [02:50]
    do 05:01 a ty co nie masz cco robic ze o 5:00 rano piszesz na forum i polecasz wrózke. spac nie mozesz. a moze pieniedzy potrzebujesz i falszywe wrózki polecasz na forum zeby zarobic sobie, co?
  • Ula4532 2017.08.15 [14:07]
    Kamila6968 podaje namiar na oszustę. A jeszcze sobie sprawdziłam i maile jej i rzekomo uczciwej wróżki przychodzą z tego samego komputera iip. Uważać trzeba na takie polecenia. Ja uwagę zwróciłam na jedną rzecz, mianowicie te same błędy w pisowni Karoliny i "uczciwej wróżki".
  • gość 2017.08.15 [14:10]
    regina.rytualy@gmail to jakas sciema, wcale sie nie zna na rytuałach, oisze takie bzdury ze szok i to z błędami ortograficznymi. Po prostu jakaś porażka. Chyba ostatnio panuje moda wśród bezrobotnych na szybki zarobek. Jak widać naiwnych nie brakuje.
  • gość 2017.08.16 [08:19]
    gość 2017.07.27 [15:07] podaje namiar na oszustę http://or5d.pl/r/JJvJJv A jeszcze sobie sprawdziłam i maile jej i rzekomo uczciwej wróżki przychodzą z tego samego komputera iip. Uważać trzeba na takie polecenia. Ja uwagę zwróciłam na jedną rzecz, mianowicie te same błędy w pisowni Karoliny i "uczciwej wróżki".
  • gość 2017.08.16 [14:32]
    To chyba jakas podróba tej Reginy od rytuałów z magia.milosna@gmail.co m. Ta Regina jest uczciwa sama u niej miałam urok miłosny. Tu chyba ktoś się ktoś podszywa pod Regine. Chyba trzeba ją o tym poinformowac.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...