Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiciulka1834

Zakochałam się w szefie

Polecane posty

Mam 18 lat i pracuje w dużej korporacji. Mam bardzo przystojnego szefa, z którym bardzo dobrze się dogaduje. On ma 46 lat, zonę i dwójkę dzieci. Przez ostatnie dwa miesiące bardzo dużo czasu ze sobą spędzamy, ponieważ pracujemy nad ważnym projektem. Wiem ze i on do mnie cos ma ponieważ widzę to w jego oczach, po za tym dużo rozmawiamy o swoim życiu prywatnym. Bardziej traktujemy się jak przyjaciele niż szef-pracownica. Ostatnio doszło do naszego pocałunku a później schadzki w moim domu. Nasz romans trwa już ponad dwa tygodnie, a ja wiem ze już się w nim zakochałam. nie chce tego ciągnąc bo on ma już swoja rodzinę, a ja nie chce być ta druga. A jednocześnie chciałabym stworzyć z nim szczęśliwy związek. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś pierwsza i nie ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriso
Powiedz mi jak chcesz z człowiekiem który zdradza, stworzyć szczęśliwy związek ?? Jako człowiek który swoje lata ma napiszę Ci jedno, szanuj się dziewczyno i z daleka od takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdzia
Jesteś glupia i tyle tak samo jak on, idealna para a najlepsze jest to że wiem kim jesteście ciekawe co żona powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 lat i 18 latka ? A fuuj ja mam 30 i takiego starego hooja bym nie tknela pomijam fakt ,ze on sie Toba bawi bo pewno zona juz nie roochliwa ..zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz się prowo pisać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz się prowo pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×