Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałam sie w żonatym facecie

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Moj problem jest taki ze czuje cos do żonatego faceta.Ma on 21 lat jest w zwiazku dlatego bo wpadł.Nie układa mu sie w zwiazku czuje sie nieszczęśliwy.Wyjezdza za granice co tydzień zeby poprostu nie siedzieć tu i nie zajmować sie dzieckiem.Zona go nie docenia w ogóle.Nie wiem jak mam odbierać jego sygnały do mnie.Gdy mnie widzi nie spuszcza wzroku.Moj kolega kiedyś był z nim w sklepie i poznał mnie z nim to zawstydził sie zrobił sie czerwony z czego przyznał sie pózniej mojemu koledze ze dawno nie czuł czegoś takiego na widok kobiety,mowi ze jestem ładna,gdy z nim rozmawiam nawet o najwiekszych głupotach i blachostkach to patrzy mi w oczy uśmiecha sie(ma przepiękne oczy i uśmiech) i leciutko zaczerwienia.Nawet gdy jedzie autem to nie spuszcza ze mnie wzroku i lekko sie uśmiecha do siebie.Nie pisze do mnie to wiadomo z powodu zony.Nie chce nikomu rozbijać zwiazku ale co byście zrobiło w takiej sytuacji na moim miejscu? Na razie nie robię nic wszystko dzieje sie samo,ale wiem ze za jakiś czas oni sie rozwiodą a nie chce zeby pózniej było ze odbyłam komuś mężczyznę..Jeszcze nigdy nie czułam do drugiego faceta tego co do Mateusza.Gdy stoję blisko niego czuje miedzy nami taka wiez ktorej nie da sie opisać,z zona praktycznie w ogóle nie rozmawiają bo nie maja tematu do rozmow..gdy jada razem autem nie odzywają sie do siebie ani na trochę.Z reguły uchodzi on za mega cwaniaka,rozgadanego a przy mnie robi sie mega wstydliwy,spokojny i taki słodki.Mam juz mieszane uczucia...Nie wiem co sadzić :( Wzięli slub cywilny zdecydowanie za szybko i wiedza oni o tym bardzo dobrze bo nalegali jej rodzice po tym jak zaszła w ciąże :/ Nie mam pojecia co oznaczają te sygnały skierowane do mnie przez niego..Ale przeciez nie pozostało mi chyba nic innego jak do tej pory siedzieć cicho i zeby wszystko sie działo własnym tempem bo jednak na razie ma nadal zone i dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym jeszcze dodać ze jego zona jest o mnie zazdrosna.Kiedys jak jechał autem z nia mignął mi światłami i ona była o to zła a pózniej powiedziala mu ze jest o mnie zazdrosna.Czyli jakiś powód musi byc bo nie daje jej żadnych powodów do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
a sklepowa o tym wie?!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
tu som same sklepowe,co na...majom kody kreskowe...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zakochałam w facecie gdy jeszcze nie był żonaty on też się tak zakochał, że.. aż się ożenił i wyszedł za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
a potem z siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktuś ci znuf łańcuch poluzował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgłupsza rzecz na świecie to wiązać się z przymusu, a pomocni jak zwykle kochani rodzice. A dzieci potem cierpią. Wiadomo , facet zrobił, to powinien utrzymywać, ale ślubu brać do tego nie musiał. Czekaj kobieto, na ile będziesz cierpliwa czekać i nic nie rób. Jak facetowi zależy to nie zapomni o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz znowu dzieje sie cos dziwnego,odkąd dowiedział sie gdzie mieszkam jeździ codziennie koło mojego domu czy to do pracy czy byle gdzie nawet jesli jedzie w zupełnie innym kierunku lub ma dłuższa drogę a nawet jak sie spieszy to zawsze stara sie przejechać koło mojego domu zeby popatrzeć na mnie bo zawsze spotka mnie w oknie albo pod domem.Nie wiem juz co robic i co on czuje..Popisuje sie przy mnie,jeździ szybko uśmiecha sie do mnie i patrzy i stara zwrócić uwagę swoja na mnie.Jutro kupuje nowe auto wiec pewnie znowu bedzie sie popisywał.Obiecalam sobie ze nic nie bede robic tylko czekać.Bo tak czy inaczej na razie ma zone nawet jesli jej nie kocha to to nadal zona która niestety okłamuje.Ja czuje ze musi byc cos na rzeczy bo inaczej nie dawałby tylu znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znalazł prace w Polsce juz nie jeździ za granice.Jest w Polsce dopiero 2 tygodnie a juz tak dużo sie dzieje..nadal nie wiem jak go rozszyfrować lub odgadnąć jego zachowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob nic. Potem powiedza ze to ty rozwalilas malzenstwo. Znajdz sobie kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej być w związku z żonatym niż z kawalerem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuje o nim zapomnieć ale to on sam ciagle mi daje jakies sygnały :/ jeszcze teraz jak jezdzi koło mojego domu i nawet jak mnie widzi na mieście to sie patrzy i uśmiecha :/ nawet jak jest z zona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×