Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka19

zakochana w zonatym

Polecane posty

Jestem tu nowa. A wiec tak: zakochalam sie w starszym facecie na poczatku bylo super.. zabieral mnie wszedzie wspolnie spedzalismy czas. Dowiedzialam sie ze ma zone :chcialam sie wycofac ale.. jestem w nim zakochana po uszy. Seks z nim to bajka. Nie mam wyrzutow co do jego zony bo sama zgotowala sobie taki los. Jest zimna seks raz na miesiac no i co tu duzo mowic.. jestem od niej o wiele ladniejsza no i mlodsza. Ale to nie o tym chcialam napisac. Od chwili kiedy wyznalam mu ze sie w nim zakochalam on zaczal sie ode mnie oddalac mowic ze nie moge bo ma zone.. laczy ich wspolne mieszkanie kredyty itd wyjechal na delegacje i teraz to na prawde rzadko sie widzimy :( ale gdyby mu nie zalezalo to chyba zerwalby kontakt ze mna. Pewnie owiecie ze nie zrobi tego bo ma mloda sikse do bzykania. Ale..on jest przystojnym zabawnym facetem i na prawde moze miec wiele innych. Wiem ze padna zaraz wyzwiska ale mam to gleboko w nosie :p nie wiem czemu to tu pisze chyba chcialam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę pisze sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie wygadalas ,a teraz s********j do lekcji gowniaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On może mieć wiele innych i ma. Ciebie odchaczył, jako "mission accomplished" i będzie się czasami odzywał, aby Cię przelecieć i tyle w temacie. Brawo dla niego. Kolejna naiwna idiotka zraniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce mu się bzykac młode i atrakcyjne laski i cała filozofia a że przy tym akurat jest taki pozytywny jak go opisujesz to po prostu taki jest wycofuje się bo nie chce zmian w swoim życiu, a młoda ładna kochanka na boku... żyć nie umierać też bym tak chciał, jak każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak..wiedzialam ze padna tu takie komentarze ;) nie jestem gowniara mam prawie 20 lat. I nie zycze sobie takich tekstow pod moim postem. Onnie odzywa sie gdy chce mnie przeleciec mamy ze soba kontakt na codzien tylko ostatnio zauwazylam ze oddalamy sie od sb. Gdyby chcial to zakonczyc to by to zrobil szczegolnie ze jego zona sie o nas dowiedziala a on i tak chce to ciagnac wiec chyba mu zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie zależy mu na tyle, by zostawił żonę dla Ciebie. Szanuj się dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jestes juz dorosla bo cycuszki wieksze ,ale we lbie niestety wciaz siano :D Roocha Cie zeby sobie ulzyc ,a Ty sobie milosc przypisujesz?Gdyby Cie kochal to by zone zostawil proste I logiczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Tak..wiedzialam ze padna tu takie komentarze oczko.gif nie jestem gowniara mam prawie 20 lat. I nie zycze sobie takich tekstow pod moim postem. Onnie odzywa sie gdy chce mnie przeleciec mamy ze soba kontakt na codzien tylko ostatnio zauwazylam ze oddalamy sie od sb. Gdyby chcial to zakonczyc to by to zrobil szczegolnie ze jego zona sie o nas dowiedziala a on i tak chce to ciagnac wiec chyba mu zalezy.. X Nio. Zależy mu, żeby nadal moczyć penisa w darmowej qurewce. A to, czy sobie życzysz, czy nie takich tekstów pod Twoim postem to akurat mamy w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden i jeden to i dwa i plus
sprzecznosci klamcy czynia z niego iluzjoniste klamce mozna oklamac nawet wierzac mu wystarczy znac prawde bać się jest dobrze jak się wie, że iluzja to prawdziwa wiara oklamac jest dobrze jak sie wie ile kosztuje notoryjnosc wiedzy prawda jest taka ze klamca Cie oklamie jak boisz sie prawdy iluzja to prawdziwy strach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfacet
malenka to nie są złośliwe komentarze żeby Ci przyłożyć, obśmiać itp ja jestem facetem i wiem jak faceci myślą, zwłaszcza żonaci (przynajmniej większość). Co Ci mamy napisać, że na pewno cierpi i nie śpi po nocach myśląc jak tu z Toba być na zawsze? Nie śpi raczej rozpamiętując ostatni sex. Postaw mu ultimatum, niech wybiera, zobaczysz jak się zachowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfacet
wiem że to smutne ale jesteś zakochana więc to Ty cierpisz i nie widzisz obiektywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero zrozumienia z waszej strony widze. On nie zostawi zony bo laczy ich kredyt wspolne mieszkanie itd gdyby sie z nia rozwiodl stracilby wszystko. Rozwod bylby z jego winy bo zona wie ze spotykamy sie ale obiecal jej ze to skonczy ale on nie potrafi. Powiedzial ze nie wyobraza sobie jakbysmy mieli zerwac kontakt. Nie sootykamy sie na seks. Dobrze czujemy sie w swoim towarzystwie ale pragniemy siebie i do tego seksu czasem dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No debilka :D :D Masz 20 lat I nie potrafisz odroznic prawdziwej milosci od sex ukladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies natrettne babsko mi to ubliza wiec jak mam nie myslec ze nie robicie tego zlosliwie? Idz stad babsztylu jestes pewnie stara i pomarszczona i wyzywasz sie tu na mnie. Jak nie masz nic innego do napisania tylko bedziesz mnie obrazac to s********j stad. Wlasnie napisal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfacet
czego oczekujesz? masz problem wygadałaś się, usłyszałaś opinię, może (na pewno) brutalną, ale prawdziwą. kolejna nieszczęśliwie zakochana. smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Zero zrozumienia z waszej strony widze. X Oj bo się popłaczemy. On nie zostawi zony bo laczy ich kredyt wspolne mieszkanie itd gdyby sie z nia rozwiodl stracilby wszystko. Rozwod bylby z jego winy bo zona wie ze spotykamy sie ale obiecal jej ze to skonczy ale on nie potrafi. Powiedzial ze nie wyobraza sobie jakbysmy mieli zerwac kontakt. X Albo tak dobrze gra, albo jest idiotą. X Nie sootykamy sie na seks. Dobrze czujemy sie w swoim towarzystwie ale pragniemy siebie i do tego seksu czasem dochodzi. X Wow. I o czym rozmawiacie? O kolorze Twoich paznokci? O Twojej nowej torebce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialem kochanke ( no w sumie 3) i najgorszym co bylo dla mnie mozliwe to "romans" z gówniarą- nie moglem sie od niej odczepic, potem mi nawet groziła, ze powie mojej zonie, ale na moje szczescie zaczela spotykac sie z rowisnikiem sex z malolata do 25 lat to smiech , takie siksy nie maja pojecia o sexie, wgl siano w glowie, tylko kasa w glowie , wgl nigdy wolnych panienek na kochanki, najbezp.uklad jest z mezatka, ma tyle samo do stracenia co ja, ma czym zajac wolny czas, tzn.maz dziecko a nie placze po nocach i w wolne weekendy bo ona chce sie spotkac, mezatka =dyskrecja i zero uczuc glebszych, bo romans to tylko sex i tyle kobiety w wieku 35-40 no moze i tuz po 30 sa idealne na kochanki a nie gimbusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara i pomarszczona? :D No Moge byc jesli sie lepiej przez to poczulas ,nie zmienia to jednak faktu ze tracisz szanse na spotkanie kogos wartosciowego i kiedys sie obudzisz stara ,pomarszczona i Sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety w wieku 35-40 no moze i tuz po 30 sa idealne na kochanki a nie gimbusy X Amen. Ten facet jest idiotą. Widać, że dopiero stawia pierwsze kroki. Bosze. Bujnąć się w gówniarze. Co za porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem gimbusem chlopie ;) po pierwsze nigdy nie wydalabym go jego zonie to wiem w 100% po drugie ty mi nie mow ze nie mam pojecia o seksie bo jeszcze bys sie bardzo zdziwil :) zaraz powiecie ze bzykalamsie z kazdym to doswiadczenie zdobylam ale ja z nim stracilam dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, gościu powyżej sama miałam kochanka żonatego, byłam co prawda wolna, ale swoje lata mam (35) i nie jestem naiwniarą sądzącą, że facet to biedny misio, nie sypia z żoną, tylko kredyt go z nią łączy i odszedłby od niej gdyby nie to (każdy tak mówi). Tylko gówniary myślą, że to miłość i łykają kłamstwa. Na szczęście mnie interesował tylko seks, który był świetny, poza tym ZERO kontaktu. Sama to przerwałam bez żalu, gdy znalazłam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze lepsze te po 30 pod tym wzgledem ze mniejsze ryzyko ze wygadaja sie..beda robic awantury szantazowac itd. Ale powiedzial mi ze jestem lepsza od nie jednej kobiety z ktora spal ;) wiem ze mloda moze sie rownac niedoswiadczona i malo wie i nie wie jak sie zabrac ale nie w moim przypadku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Nie jestem gimbusem chlopie X Jesteś. Związałaś się z idiotą, nieodpowiedzialnym idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz prawo do seksu z każdym mężczyzną nie zależnie czy żonaty czy nie! Mamy XXI wiek i kobiety mogą realizować swoje potrzeby seksualne. Ja też uprawiam seks z żonatym i bardzo go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ty pewnie mnie rozumiesz. Wiesz ze nie tak latwo zrezygnowac z kogos na kims cholernie ci zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfacet
do powyżej: oczywiście że ma prawo, tylko po co się to zali nad swoim losem ona zadowolona, on też a że to długoterminowo na 99% nie ma szans to my wiemy a ona jeszcze nie niech się więc cieszy tym co jest i nie zawraca głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×