Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żałuję swojej decyzji.

Polecane posty

Gość gość

Szukałam pokoju do wynajęcia i znalazłam. Bardzo dobra oferta, warunki super i wszystko fajnie. Skontaktowałam się z właścicielem, że jestem zainteresowana poważnie ofertą od teraz. Spotkaliśmy się żeby wypełnić formalności i żebym mogła obejrzeć mieszkanie. I gdy zobaczyłam tego faceta w realu dotarło do mnie, że to mój były nauczyciel z podstawówki! On też mnie skojarzył. Pomyślałam, że pomyliłam mieszkania, ale nie. Taka zgacha, że aż szok. Głupio mi było się już wycofać bo telefonicznie już wszystko ustaliliśmy i się zgodziłam, ale żałuję chyba tej decyzji. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem Twoich wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie rozumiem...nie lubilas tego nauczyciela lub on Ciebie? To przeciez bylo w podstawowce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nie mogę nic specjalnie złego powiedzieć o tym nauczycielu, ale jakoś dziwnie tak. Nie czuję się przez to swobodnie tutaj. Nie rozumiem dlaczego? :o W ogóle bym się takiej sytuacji nie spodziewała, że on, tu, w tym mieście. :o Okazało się, że rozszedł się z żoną, nie uczy już w tamtej szkole i przeprowadził się tutaj. Nie wnikałam w szczegóły. Moi rodzice go nie znają, może mama z widzenia. W ogóle byłby przypał gdyby ktoś znajomy się o tym dowiedział. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara miłość nie rdzewieje, rodzice na pewno się ucieszą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka miłość? :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to pokoj i on tam bedzie mieszkac to faktycznie niezrecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na nowy temat ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×