Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze że jak facet

Polecane posty

Gość gość

robi krok do przodu a później w tył, to nie jest on nieśmiały , nie suzka on zainteresowania z naszej strony. on po prostu się bawi! śmieszy go to i rajcuje jak widzi babke napalona na niego ,która zapomina języka w gebie jak ma z nim porozmawiać. Nie ma facetow niesmialych czy niepewnych siebie lub uczucia kobiety. Są tylko tacy ktorzy robią to dla zabawy i dla podniesienia EGO. nie zakładajcie na kafe tematow tylu co on czuje , sprzeczne sygnały itd, ON PO PROSTU NASMIEWA SIE., S*******E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj , na cos trzeba zwalić, a ja sram na ciebie:d młotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uwierz że są tacy ja i mój znajomy na przykład i cała masa innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys z ciebie sie ktos namieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest a tłumaczenie takiego zachowania jest nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kto się śmieje śmieje się ostatni i z niego będą kiedyś jeszcze się wyśmiewać, nikt nie wie co go czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo interesuje co taki d**ek mowi i mysli ,zal d**e sciska bo zadna go nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamietaj sobie raz na zawsze ,ze jestes tylko smierdzacym chuujjem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak samo jest z kobietami,raz chce,raz nie chce,niesie czy chce,raz chce sie spotkać,raz nie chce,nie przychodzi na spotkanie,nie odbiera,potem przychodzi itd.itd.on myśli ze sie nią bawi a to ona bawi sie nim bo to on wykłada kasę hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba na tacę w kościele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, przeważnie chodzi wtedy o podniesienie swojego ego, nic wiecej, jeżeli facet jest zainetersowany, to nie odpuszcza, a później nagle znów się interesuje.. po prostu martwi go fakt, że przestałaś zabiegać, ze stracił pozywkę dla swojej miernej samooceny, a często to jest odbierany przez kobiety własnie wtaki sposób ojej czy on coś do mnie czuje. No nie kobiety drogie, szanujcie się, i nie pozwalajcie by was ktoś tak traktował, i przypominał sobie o was tylko od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Taaa i proszę, ja łatwo streścić jest człowieka w jednym zdaniu. Co raz głupsze wypowiedzi na tym forum się trafiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, a może stety, to prawda. jak facetowi zależy to nigdy nie odpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, mowie to jako kobieta.Niestety takich niedorozwinietych dupkow jest na peczki, roznych narodowosci i w roznym wieku.najwiecej chyba w kategorii wiekowej 30-40 lat, bywa ze i stary kon 39 latek nadal sie bawi i to zaczepiajac troche mlodsze a potem rzucajac bezczelne komentarze (np o fotce z moimi kilka lat mlodszymi kolezankami "3 piekne dziewczyny i jedna stara rura")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on ma młodszych kolegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem odpuszcza jak zda sobie sprawę ze jego zagrywki nie robia wrazenia i ze juz szansy nie ma żeby nie wiadomo co zrobił,ze jest ktoś lepszy od niego z którym nie moze sie równać to musi odpuścić jeśli ma honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapamietajcie idiotki ze jak facet mowi "nie" to znczy "nie" i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiwtajcie ze jak facet mówi nie chce zwiazku ,nie jestem gotowy na związek,nie chce sie na stałe wiązać to nie chce zwiazku i juz i zadna siła tego nie zmieni I Nie Idzie sie z Takim Facetem do lozka żeby nie wiem co tylko sie z nim pogrywa żeby myslal ze glupie jesteśmy i zaraz za dni parę nogi przed nim rozłożymy a on wezmie to o co mu chodziło i koniec znajomości i naciagamy go na kasę żeby długo pamiętał i kopniak na koniec a o seksie niech sobie pomarzy idiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czasem odpuszcza jak zda sobie sprawę ze jego zagrywki nie robia wrazenia i ze juz szansy nie ma żeby nie wiadomo co zrobił,ze jest ktoś lepszy od niego z którym nie moze sie równać to musi odpuścić jeśli ma honor. Nie sadze,jak facetowi zalezy to stanie na rzęsach. Jesli odpuszcza,tlumaczac to sobie jak wspomnialas,zwyczajnie nigdy mu nie zalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta nie chce to nic nie zrobi i w odwrotna stronę tez tak jest.Nikt nikogo do niczego zmusić nie może,po co sie kompromitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
"Nie sadze,jak facetowi zalezy to stanie na rzęsach. Jesli odpuszcza,tlumaczac to sobie jak wspomnialas,zwyczajnie nigdy mu nie zalezalo." Dalej tak sobie wmawiaj... Oczywiście istnieje taka grupa facetów jak piszesz, ale to nadal tylko pewna grupa, a nie ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sadzisz,ze facet moze byc tak niesmialy badz wstydliwy,ze chocby dana kobieta byla sensem jego zycia on i tak nie bedzie sie z tym unosil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do was kiedyś startował facet który nie był w waszym typie?Jednym slowem fajny kolega ale nic poza tym.Przecież nie będzie cale życie uganiał sie za kobieta która go nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale faceci inaczej pojmują to uganianie,stad tyle nieporozumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja jeszcze dodam do tego kilka pozycji: *po ślubie się zmieni *jak sie urodzi dziecko to sie zmieni *on jest spokojny tylko ja go sprowokowałam *skoro potrzebuje przerwy w związku dam mu ją i poczekam *no zdradził mnie ale faktycznie byłam brzydka i zaniedbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałaś dodać: on ma traumę, bo była go zdradziła i on nie chce się wiązać (ale bzykać chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
i jeszcze zryw z tekstem "nie zasługuję na ciebie dlatego odchodze" Wśród facetów uchodzi to za zryw z "klasą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma traumę z dzieciństwa bo mozg ma źle rozwinięty bo matka alkoholiczka,patologia ,a wy sie dziwicie czemu on taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni to wydrukowac i rozdawac w szkolach podstawowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×