Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la mariposa

Zapomnial..

Polecane posty

Zapomnial o moich urodzinach. Nie wytrzymalam i po jakims czasie delikatnie mu to dalam do zrozumienia. Bardzo sie zmieszal , widac, ze mu bylo glupio, przepraszal. Ale nawet czekolady nie dostalam. Nie jestem materialistka i nie zalezy mi bardzo na prezentach(chyba za samo dawanie prezentow). Ale przykro mi bardzo, ze nie dostalam nawet czegos symbolicznego, zebym wiedziala ze pamieta.Nie wiem co mam o tym myslec. Wszystkie inne sprawy sa jak najbardziej w porzadku, ale nie daje mi to spokoju. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie używała pani calgonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a długo ze
sobą jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój zapomniał o naszej drugiej rocznicy. nawet nie wiem czy bardziej mi było wtedy przykro, czy bardziej się wściekłam, chociaż chyba to drugie:P ale żyć dalej trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rocznicach to moge sobie tylko pomarzyc..On w zasadzie do zadnych dat nie przywiazuje wagi, ale o urodzinach pamietal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczylam mu...i chce zapomniec ale sie nie da. Ciagle mi sie wydaje, ze cos jest nie tak i nasz zwiazek sie psuje. Wiem ze jest jest troche niekonwencjonalnym facetem, taki nonkonformista, ale to nie jest wytlumaczenie. Nie moge tego zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna
przestań, ważne że miał to w myśli:) gorsza jest zdrada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj
z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedialna
a moj nie zapomnial...ubral adidasy czarne do garnituru na wesele mojej kolezanki.myslalam ze sie ze wstydu spale glupio bylo mi powiedziec mu ale w koncu wydusilam z siebie "zmien buty" i tak go kocham jestem z nim i czuje sie swietnie.ale ta historia nie daje mi spokoju-serio!nigdy potem do tego nie wracalismy.niedlugo czeka nas kolejna podobna impreza boje sie zeby znowu nie powtorzyl sie ten incydent.co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mu powiedz o tym wcześniej np kochanie będziesz tanćzył? a porwiesz mnie do tańca znowu w adidasach;) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze moi rodzice moga sie spytac co dostalam od niego na urodziny.Na szczescie do tej pory tego nie zrobili, z czego sie bardzo ciesze, mam nadzieje, ze w ogole zapomna. Nie chce klamac, z drugiej strony nei powiem im ze nic nie dostalam, bo oni od razu pomysla, ze mu na mnie nie zalezy(wiem jakie maja podejscie do prezentow i ty=ego typu rzeczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedialna
wodna- dzieki ale wiesz nie wiem czy mi to tak latwo przyjdzie.nie potrafie do tego wracac w rozmowie z nim.moze ktos jeszce cos poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu przed impreza, ze masz do niego pewna prosbe. Wytlumacz, ze to nei pasuje i bedziesz sie zle czula jesli sie to powtorzy. Chyba to jedyny sposob by tego incydentu uniknac. Niestety facetom trzeba wprost powiedziec, bo inaczej nie zrozumieja(przynajmniej wiekszosc)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj po 2 latach tez zapomnial o moich urodzinach...chociaz moze nie tak do konca bo wieczorkiem mu sie przypomnialo i zadzwonil z zyczeniami:0 aaa i wylecialo mu to z glowy bo akurat w dniu moich urodzin sie zabawial z kochanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedialna
la mariposa- kochana dziewucha jestes wiesz?buzka dla cIEBIE I TRZYMAJ SIE DZIELNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Multimedialna..wiesz ja chyba zrobie to co sama Ci doradzilam..powiem mu wprost o co mi chodzi, choc to moze byc trudne :( Sam sie na 100% nei domysli ja bede chodzila zla i sfrustrowana i nei bedzie mi to dawac spokoju, on nie bedzie wiedzial co mi jest i bedzie jeszcze gorzej. Neiw eim jeszcze jak to zrobie, bo tak glupio powiedziec mu ze\"zle mi i neiemoge zapomniec, ze zapomniales o moich urodzinach\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedialna
wcale nie zle tylko szczerze!powiedz wlasnie tak jak to napisalas ze ci zle z tego powodu, ze to dla Ciebie ma znaczenie wieksze niz dla niego ze nieraz robisz cos co wazne jest dla niego zeby sprawic mu przyjemnosc....zrozumie-glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc mezczyzn nie przywiazuje wagi do zadnych dat. Tacy juz sa... To niewielka wada... ;) Nawet nie wiem czy wada... Mi by nie przeszkadzalo, bo sama mam z tym problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kiedys zapomnial o imieninach:) Oni chyba juz tacy sa:)) powiedz mu o tym, powiedz co czujesz, ze jest Ci przykro tylko nie wypominaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.
a moj nie zapomnial-ale tez nic nie dostalam od niego....przykre....i co ja moge o tym pomyslec? sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to wytlumaczyc ze 2 razy NIE zapomnial,a wrecz przeciwnie, a za trzecim razem nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam mu to wszytsko powiedziec myslalam ze sie dzis spotkamy a tu on oswiadczyl ze nie ma czasu i bede musiala czekac przynajmniej tydzien :( A juz sie tydzien nie widzielismy, ja tego nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×