Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof D.

Zaproszenie do spędzenia niezapomnianych chwil we dwoje.

Polecane posty

Gość Krzysztof D.

Dzień dobry, na imię mam Krzysztof i jestem poważnym mężczyzną z wyższym wykształceniem, dobrze sytuowanym, 28 letnim, brunetem 181 cm wzrostu 79 kg wagi, sylwetka dobrze wysportowana. Chciałbym zaprosić Panią - najchętniej mężatkę zmęczoną rutyną dnia codziennego do wspólnego spędzenia romantycznych i niezapomnianych chwil we dwoje. Gwarantuję dyskrecję i tego od Ciebie oczekuję Moja Droga Nieznajoma. Chciałbym zaprosić Cię na romantyczne spotkanie (może weekend) ; wieczór z szampanem czy kąpielą w olejkach eterycznych, odrobinę delikatnych pieszczot i pocałunków połączonych może np z masażem, a przede wszystkim miłą i szczerą rozmową, a także wszystko inne na co Ty i ja będziemy mieli ochotę. Postaram się żebyś poczuła się prawdziwą kobietą przy mnie bo przecież nią jestes i ja to na pewno docenię. Proszę napisz parę słów o sobie i wyslij na mój email krzys_debski@tlen.pl jeżeli jesteś zaineterowana albo chociaż tylko ciekawa i niezdecydowana... Wtedy spróbuję przekonać Cię do siebie.... poznamy się najpierw lepiej i być może cos bliższego z tej znajomości wyjdzie. Wyślij również swoje zdjęcie jeśli masz ochotę. Na pewno zrewanżuję sie tym samym. Nr gg z pewnością przyspieszy kontakt. Na pewno moja propozycja nie zostanie odebrana przez wszystkich jako moralna - może niektórym moja propozycja wyda się lekko dziwna, czy nawet trochę niemorlna, ale życie płata rózne figle i nie zawsze wszystko każdemu układa się tak jakby tego chciał. Ci którzy dużo w życiu przeżyli i wiedzą o czym mówię na pewno zrozumieją o co mi chodzi i do takich Pań kieruję swoje oryginalne zaproszenie. Jestem z południowej polski, ale nie wykluczam chęci poznania kogoś z innych rejonów kraju również. Żartownisiom, panom, fanatykom ekperymentów i seksu oralnego "z połykiem", osobom mającym ochotę na słowa krytyki dziękuję, szkoda waszego czasu gdyż nie będę się wdawał w dyskusje i proszę was wyżyjcie się na innych topikach. Pozdrawiam ciepło - Krzysiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
tak ci zależy na mężatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mężatka nie będzie
go ciągła do ołtarza............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wariowalam na punkcie pewnego faceta o Twoim imieniu...........teraz.............no coz, ludzie sie zmieniaja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zonatego
Do żonatego - Nie zdązysz, kulka w łeb i po tobie hojraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna_kobieta_nie-mężatka
wiesz, żebyś szukał wolnej dziewuchy to by się napewno jakieś odezwały, a jak Tobie zależy na mężatce...to wybacz... tacy jak Ty to tylko zasługują na współczucie... wiesz, żal mi Ciebie Krzysiu... ;-)... Ty, a może Tobie nie chodzi o mężatkę tylko o babkę doświadczonej w te klocki, co??? to trzeba było tak od razu, a nie coś kręcić........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna_kobieta_nie-mężatka
doświadczoną, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, piszesz całkiem ciekawie i kulturalnie, więc pomimo wiadomego powodu Twoje zaposzenie wydaje sie byc miłe i nienachalne,a tym bardziej nie wulgarne. No ja niestety mężatką nie jestem, ale powodzenia w szukaniu chetnej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga28
a ja nie jestem meżatką, ale nie chce sie wiązać.Moze być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof D.
Jasne, że może być :) Jeśli jesteś zainteresowana, to pisz na maila, na pewno odpiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia_33
A jeśli mam 33 latka i jestem rozwódką to też może być ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanda27
mlode wdowy tez bierzesz pod uwage powazny wysportowany Krzychu z wyzszym wyksztalceniem z poludnia Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof D.
Tak naprawde to jestem jeszcze prawiczkiem i mimo 28 lat na karku wciaż podglądam swoją siostre pod prysznicem.A teraz ide do obory wydoić krowę i podrzucić koniowui siana.Narazie👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby uciąć wszelkie spekulacje, zastrzegłem swój nick - ten \"ktoś\" powyżej, to nie ja, ręczę :> No i nie jestem prawiczkiem, co to, to nie :D Ale jak któraś miła Pani nie wierzy, to może sama się przekonać - tylko jak? :] hehe Aha, nie muszą być mężatki, nie wiem co mnie wtedy podkusiło, jak się przekonałem panienki są też baaaardzo mmmmmilutkie :-) Zapraszam - piszcie na maila, nie pożałujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×