Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapytałem się dziewczyny z Iloma spała teraz nie wiem co dalej

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy razem od prawie 2 lat (ja 26 ona 25) planujemy wspólnie przyszłości kilka dni temu zapytałem się jej z iloma spała początkowo nie chciała odpowiedzieć ale po pewnym czasie kiedy leżeliśmy razem na łóżku znowu zadałem to pytanie i przeznała się że z 23 od kiedy mi to powiedziała jestem załamany cały czas sobie wyobrażam tych facetów robiących to z nią z jednej strony się cieszę że powiedziała lepsze to niż życie w kłamstwie ale od tego czasu nie jestem w stanie nawet jej pocałować nie wiem czy to będzieje koniec naszego związku dalejest ją kocham ale nie jest w stanie patrzeć na nią tak jak wcześniej .Nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwa dziewczyna. jeżeli to nie prowo to powinieneś ją zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niestety nie prowokacja pisze prawdę wiedziałem od znajomych że w przeszłości prowadziła lekkie życie ale ta liczba mnie zszokowała ale z drugiej strony kocham ją sam nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli bedziesz robil jej jazdy i nie umiesz sobie z tym poradzic zdecydowanie radze rozstac sie.Dziewczyna skrajnie denna ze ci to powiedziala.Po co? Moj maz powiedzial mi wiele szczegolow ze swojego zycia sex.Jestesmy malzenstwem prawie 5lat i uwierz ze do dzis dnia tobie mu z tego powodu jazdy .Nie umiem zrozumiec jak mogl mi to wszystko powiedziec.To byly poczatki naszej znajomosci i wtedy tak nie bolalo bo nie traktowalam go tak powaznie.Zwrocilam mu uwage ze to nieodpowiednie i chamskie i zamknął sie.Jednak to wiele miedzy nami popsulo.Do dzis potownuje sie z innymi i mam kompleksy choc maz mnie pozada i potrafi dojsc 3razy dziennie.Z 2 strony mam swoje lata i nie jestem taka laska jak w wieku tych 20paru lat...Nie wiem czy bylabym z nim jakbym cofnela czas.Wolalabym myslec ze ja jestem dla niego najlepsza laska a nie kolejna ktora lubi lomocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziewczyna skrajnie denna ze ci to powiedziala.Po co?" Po to k*, że sam o to pytał?? Skoro autor nie jest w stanie znieść odpowiedzi na swoje pytanie, to po co pyta? Nie zawracaj dziewczynie gitary, szkoda jej czasu na takiego idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jacy wy głupi jesteście! Akurat w tym jednym przypadku nie można mówić prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mądrzej po prostu nie pytać, jeśli się nie jest gotowym na odpowiedź? Dla mnie głupi jest pytający, tym bardziej, że wiedział o 'lekkiej' przeszłości swojej lubej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Ci była ta wiedza??? Idiota na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznała się wiec to docen i jej nie oceniaj. A ty z iloma spałes przed nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O TAKIE RZECZY się partnera/partnerkę nie pyta. Życie we dwoje zaczyna się tu i teraz. Przeszłość jest czyjąś zamkniętą historią, która nie dotyczy tu i teraz. Autor- kretyn bez kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prze ch/uj... i tobie to przeszkadza? Żałosny jesteś. I co z tego, że spała z 23? A ty z iloma spałeś? Masz problem bo nie jest dziewicą? Tobie też jakaś już obciągała więc co, każda inna powinna się tobą brzydzić? Facet, to jest jej przeszłość, a wy teraz razem budujecie wspólną przyszłość, więc na ch/uj/a się przejmujesz tym, że spała aż z 23? Gdyby teraz cię zdradzała to co innego, ale ona przecież miała prawo spać wcześniej z innymi. Nie ogarniam twojego głupiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Zostaw ją i odejdź od niej bo jesteś żałosny... Ja bym się cieszył, że usłyszałem prawdę, bo to znaczy, że Ci ufa i zależy jej na tym aby była z tobą szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie NIE!!!! Przeszłość ma kluczowe znaczenie, bo to jak dana osoba zachowywala sie w przeszłości świadczy otym jak będzie zachowyać sie w przyszłości. Wiekszosc ludzi ciagle popelnia te same bledy lub te same prawidlowe zachowania. Tak gadają wszystkie corfy które nie chcą się chwalić swoim zyciem. Taka kobieta nei nadaje sie na żonę, matkę. Trzeba szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw ją. To puszczalska a nie materiał na dziewczynę. Znudzi się tobą i znowu zacznie dawać na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pie/rdo/lisz jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i w czym problem? rozumiałbym gdyby miala tylu naraz albo gdyby bila by publicznie jakiś rekord to mozna mieć małe obiekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszće że jestem idiotą ja ją i tak ją kocham ale poprostu jestem trochę załamany z tego powodu w końcu się otrząsnę zresztą minęły dopiero 3 dnie nie wyprowadziła się do kolegi nie jestem taki głupi żeby odrazu to zaprzepaszczać ale poprostu dziwnie się teraz czuję jak na nią patrzę mam nadzieję że mi to przejdzie . A poco chciałem wiedzieć poprostu być może spędzę z nią resztę życia chciałem wiedzieć Pomyślcie lepiej jak wy byście się czuli gdyby się okazało że to wasza dziewczyna typowa spała a nie piszcie że jestem idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Zapytałem się dziewczyny z iloma... Polska języka być trudna. Nie znać polski dobrze, choć być Polak. Po polsku mówimy i piszemy: "Zapytałem dziewczynę z iloma...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakby facet mial tyle dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 79
Masakra jakie to ma znaczenie ilu miała. jak by miała jednego który by ją jechał codzennie przez np 5 lat to było by lepiej? daj spokój przeszłość nie ma znaczenia. Ważne żebyś był ostatni. Ja miałem dziewice tzn byłem jej pierwszym. Był ślub, dziecko a ona.się puściła z pierwszym lepszym. Juz jestem po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam dziewictwo ze swoim obecnym i ciągle myślę jak to by było z innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam jej cipa luźna jest? I zapytaj czy w dupę dawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij ją na badania na choroby weneryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie co miały grubo ponad 30tu i uważają się za porządne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowicie, że przrszlosc sie nie liczy? A ja mysle, ze bedzie to mialo jednak wplyw na jej przyszlosc. Mam koleżankę, ktora do tej pory spala z 23 i ma 25 lat ( dziwne podobieństwo, ale raczej nie ma chlopaka na stale). Po prostu lubi seks i wiele razy mi nie powiedziała, ze chyba nifdy za maz nie wyjdzie bo wiadomo że bedzie zdradzać męża, a nie chce czegoś takiego. Nie wytrzyma z jednym cale zycie. No skoro miala az tylu to watpie, że teraz nagle ma być wierna komus. Poza tym jak już byla w jakims zwiazku to zawsze faceta zdradzala. Nie wiem co ci doradzić, bo nie znam twojej dziewczyny, a poza tym ty z iloma spales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.54 ja stracilam dziewictwo ze swoim obecnym mężem, od 8 lat mam tylko jednego faceta i nie ciekawi mnie jakby bylo z innymi. Wiem, że jak na te czasy, to jestem dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×