Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarabiajacy 5k

Zarabiam 4 tys PLN miesięcznie - to duzo czy malo ???

Polecane posty

Gość zarabiajacy 5k

Mam szanse na atrakcyjną ,młoda i fajną ktora nei chce slubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tju6kj6
a jaki zawod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakaś niedouczona gimnazjalistka góra licealistka z trzeciorzednego liceum by sie złapała :classic_cool:🖐️ Na studentkę to raczej cie nie stać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiajacy 5k
branza telekomunikacyjna :classic_cool: Epona - ile teraz studentki wymagają ? jacht w monako ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagają jak są bystre i mądre to tylko same od siebie :classic_cool: nie łudz sie 4 tys to dzis wiekszośc z nich moze miec bez dawania ci doopy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abercombie
studentki szukają bogatych panów po 40tce ,udają milość a tak naprawde chcą sie ustawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net-ka
Chcesz się dowiedzieć czy dużo zarabiasz , czy wiedzieć że jakaś poleci na tą kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To całkiem sporo... a myslę, że mógłbys jakąs taka znaleźć, aczkolwiek nie gwarantuję, że kiedyś i taka nie zechce ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandżaro
Ja zarabiam średnio 5,5tys. Uważam , że nie jest to mało, ale i nie dużo. Nie mam żadnych kredytów do spłacania, mam własne nieduże 2pokojowe mieszkanie, kilku "starających się o mnie" i też nie mam ochoty na żaden ślub. Nie chcę kogoś, komu będę musiała prać, gotować, prasować, sprzątać i jeszcze być kochanką na zawołanie. Wolę związki takie "z doskoku", bez wspólnego zamieszkiwania. Po pierwszej kłótni odchodzę - po co mam szargać sobie nerwy tym, że ktoś chce inaczej, niż ja? Chętnych 9 bardzo atrakcyjnych) na związki ze mną jest naprawdę sporo, więc myślę, że i u Ciebie będzie podobnie, tym bardziej, że nie zwracam uwagi na wykształcenie, zarobki, ani status społeczny tych "chętnych", bo co mnie to obchodzi. Wiązać na stałe się z nimi nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abercombie
a ja jestem bezrobotny , moja ostatnia praca to ulotki i sprzątanie w tesco gdzie tu sprawiedliwosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczaroanamegan
autorze a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiajacy 5k
27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandżaro
Nie rozdaję. :D Pod tym względem jestem bardzo rozważna i nie taka leciuteńka, jakby to mogło się wydawać. Nie jestem jakąś fanką seksu, chociaż uważam, że czasami warto. Ale naprawdę bardzo "czasami". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandżaro
Obowiązki wzywają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilimandzaro spiknij sie z zarabiającym i bedziecie mieli 9,5 na wspolne wydatki :classic_cool: a on sie nie bedzie martwił ze mu braknie na waciki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubie osób bez ambicji
cynicznych...takich jak "kilimandżaro" .... nie ważne ile zarabiają i co mają.... ...sama zarabiam różnie bo mamy działalność.... nieruchomości mamy kilka, ale też i kredytów, rachunków w cholerę płacimy .... ale liczy się to ze mamy wspólne cele, każdy dzień jest ekscytujący, a to że osiągamy coś razem daje szczęście .... do tego mamy 2 dzieci, które są prawdziwym sensem naszego życia.... takie 2 iskierki w tym zakłamanym i cynicznym świecie :D Ps u nas pierze pralka :D a gotujemy i sprzątamy wspólnie .... w sumie to nie zła zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finn Balor
5k to w chuj dużo kasy i trzeba być za bardzo rozpieszczonym żeby uważać ze nie. Średnia krajowa to 1400zl a sam zarabiam 4 tysiące i nie narzekam. Jakby co to mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a studentki biorą stowke lub dwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiasz doskonale. Tylko pogratulowac. Nie martw się na pewno znajdziesz kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip coś tam. Trzeba być z marginesu żeby uważać 4k za duzo kasy zwlaszcza w polskich warunkach. Mój tata zarabia 12tyś miesięcznie i to nie jest jakiś luksus. Co do autora to zależy jaka studentka , jesli masz na mysli te rozrywane przez wszystkich, ladne i/lub mądre, z bogatszych domów to nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×