Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauwazcie, ze teraz wolny facet 30 plus ...

Polecane posty

Gość gość

ma sie za niedostepny ideal i idealu chcialby jako kobiety - pieknej z twarzy i sylwetki, idealnej zony i matki i z idealnym charakterem, ale woli byc sam bo zadna nie spelnia jego wymagan, ale do czasu :D..... najbardziej mnie smiesza stare dziady, ktore cale zycie wybrzydzali kobietami i narzekali, bawili sie albo smecili ze caly swiat jest zly, nie chceli miec zony, zadna nie byla wystarczajaco dla nich idealna na zone, a na starosc nagle zmieniaja zdanie i zaczynaja rozpaczliwie szukac zony:D:D:D jak sa juz paskudni, pomarszczeni, oblesni, obwisli i spasieni, nieatrakcyjni, nie staje juz im i nie pociagaja kobiet :D gdzie oni mozg maja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie deklaruja, ze nigdy zony nie chca miec ani dzieci to czemu im sie na starosc w mozgu cos zmienia ? sami debili z siebie robia:D po co szukaja na starosc kobiety, jak juz prawie wszystkie sa zajete albo wolne te, ktore niktnie chcial:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił cię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co?w sumie masz rację.znam kilku takich,co to im w młodości żadna nie odpowiadała,a teraz matkę po d...ie drapią bo sami zostali.a te niby brzydkie panny dla nich poukładały sobie życie z fajnymi facetami,mają dzieci i normalne życie,a nie siedzą i udają,że jak to świetnie być singlem.tak,tak,znam kilku takich starych kawalerzychów-bo to stare pryki są i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakież to ideały z tych 30letnich byków są????bo ona biega,czy chodzi na siłkę??Jesu,nic nie robi ,to chociaż niech ,,lata,, jak to ostatnio powiedział mój ojciec o jednym takim,co to po wsi biega z głową w chmurach,a nos to ma tak zadarty,że prawie istne bóstwo wprost na salony z celebrytami się nadaje.masz kobito jedna z drugą rację-ogoli se chu.a jak w p****lu i myśli ,że najpiękniejszy i najmądrzejszy.śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziwicie sie? Normalny ogarnięty facet po 30 który ma prace, mieszkanie, pasje plany na przyszłość może wybierać w kobietach jak chce. Po tym forum widac ile jest samotnych zdesperowanych kobiet 25-35 lat, które za wszelka cenę nie chca być same. Wiec skoro towaru jest dużo to szuka jak najlepszej pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - tylko, ze z tego "szukania" nic nie ma, bo zadna takiemu szczesliwemu singlowi nie odpowiada, chca byc singlami to niech sa, a nie zmianiaja zdanie na starosc kiedy sa juz nieatrakcyjni, a wolnych kobiet zostal maly procent do tego z dziecmi i tez malo atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, zdesperowanych kobiet jest tyle, ze się odgonić nie idzie. I nie tylko wolni mają problem z odganianiem tego, za żonatych też się biorą. A miej człowieku fajny samochód to już w ogóle udręka. Śmieję się razem z żoną z tych wszystkich "syngelek" co to facetów "zalyczajo". Hehehe tyle im zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety koleżankom ale ci nie wyszło. Mężczyźni mają tą przewagę że czym starsi tym lepsi (bardziej majetni) a to ułatwia szukanie żony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci po 30 nie chca sie zenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak się szuka królewny z bajki. A potem płacz, ze on jest sam i wylewanie żali na kobiety. Starsze go nie chcą, bo nie są głupie aby związać się z narcyzem o kosmicznych wymogach a młodsze też nie chcą, bo po co im 20 lat starszy facet.No chyba, ze ma kasę a wtedy taka 20latka skusi się na 40latka. A raczej na jego pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukaja tylko seksu i nie chca sie wiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:41 Jak ktoś chce żony, która jest z nim dla jego pieniędzy, to gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z wiekiem szlachetnieje, kobieta traci na wartości z kazdym rokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wolny.nie potrzebuj***aby zeby miec komu placic alimenty.nie bede nikogo utrzymywac.a na staros planuje eutanazje gdy nie bede juz dawal rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, od razu widać, że ją ustawiony gość po 30tce kopnął w kufer i teraz wylewa żale :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 żadna kobieta nie jest z facetem dla pieniędzy, ona jest z nim dla jego "zaradnosci" buhahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie zauważyłam, tyko na kafe wszyscy tacy wymagający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem dziewczyny,mialem zone...odszedlem.Czlowiek z czasem weryfikuje swoje potrzeby i wie czego chce.Zycie polega na czyms innym niz szukanie kogos.Szukanie kogos to jest robienie czegos na sile.Jak szukasz czegos na sike wtedy nigdy nie osiagniesz szczescia.Jak nie osiagniesz szczescia wtedy nie bedziesz w stanie nikogo tym szczesciem obdarzyc.A wiec zyje sobie...robie swoje...nikogo nie szukam.Ale tez nie zamykam sie na kobiety w sensie ze albo jakas bedzie albo nie.Jednak nie to jest moim priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolootna
"No chyba, ze ma kasę a wtedy taka 20latka skusi się na 40latka. A raczej na jego pieniądze. " x No chyba każda leci na faceta jak on jest bogaty, dlatego faceci 30+ nie chcą się z Wami wiązać, bo kłamiecie szmaty, że tak nie jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to dopiero przykład frustracji i nienawiści, chyba się zesrała ze złości :-D ...30 letni facet nie jest już taki naiwny jak 10 lat wcześniej, ma świadomość że te wszystkie wyobrażenia z młodości na temat kobiet to bzdury, a rówieśniczki ważą po 120 kg i nie ma czego żałować, tym bardziej że kobiety z wiekiem wcale milsze się nie robią, jest tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet po 30 rozpoczyna nowy rozdział, a kobieta BIBLIOgrafię !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
podpisuje się pod postem wyżej zwłąszcza w kontekscie tych 120kg i też mam wrażenie ze ktos wylewa frustracje :D żyj jak chcesz i daj życ innym nie chcą cie trudno, może nie chcieli byc niemili i mowili ci ze nie chca zony dzieci itd. a z kims innym "zmienii" zdanie. takie życie nie ma się co użalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starosc nagle zmieniaja zdanie i zaczynaja rozpaczliwie szukac zony x Eee, że co????? Kto szuka żony? Po co komuś po trzydziestce stara jęcząca i marudząca baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest w dużych miastach typu Warszawa, Kraków. Faceci widzą jakie laski są tam puszczalskie i z tego korzystaja. Natomiast koło 30 facet jest ustawiony finansowo, dobrze dojrzale wygląda i lecą na niego młódki w klubach itp. Po co ma sie wiazac? Przez kobiety faceci się tacy stali. Gdyby kobiety się szanowały i uprawiały seks tylko z uczuciem to i faceci byliby inni. Jeśli kobiety teraz bzykaja się z kim popadnie, nawet w klubach w kiblu to niech nie dziwia sie ze i faceci sa inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko też musicie oddzielić wartościowych mężczyzn od tych którzy nie sa nic warci. Facet który uprawia seks tylko z uczuciem będzie się wiązał bo bedzie potrzebował seksu. Natomiast facet który bzyka co popadnie nie bedzie sie wiazał bo ma seks w klubach lub u prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat, waze 55 kg i jestem wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisywany przez Ciebie typ Faceta faktycznie musi być straszny. Znasz takich ludzi? Ja na szczęście nie :D Mam wielu znajomych singli i pary 26-40 lat i jeszcze ani jednej takiej osoby nie trafiłem. Ktoś mocno sfrustrowany życiem nakręca wątki tego typu zarówno o Kobietach 30+ jak i o Facetach a potem fapuje się przed komputerem obserwując tę g_ó_w_noburzę. Nie generalizujmy co was obchodzi 30+ letni facet który was nie chce? Po co o tym pisać? Znajdź sobie takiego co będzie Cię chciał przecież jest masa wolnych wspaniałych ludzi na świecie. Wystarczy chcieć i nie szukać pod blokiem i w klubach i pubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Ja czekałem aż do 35, ale się opłacało. Znalazlem swój ideał, a jakbym się pospieszył 10 lat temu to wpadłbym z ..... nie będę się wypowiadał. Warto czekać choćby do 40-stki. Ps. .... i dalej staje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by to była choćy nawet reguła. Mam już 32 kryżyki, nigdy nie wybrzydzałem, wystarczyła by mi miła, ciepła kobieta. Z wygladu kobiece biodra i nie anorektyczka, może być za to ciut krąglejsza. I nic. Żadna mnie nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×