Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aksamitna

Zdradza ją ze mną.....

Polecane posty

Gość aksamitna

I wczoraj to skonczylam i jest mi strasznie. Wiem, ze gdybym chciala skonczyl by tamten zwiazek i zaczal ze mna, ale ja hmmmm... boja sie angazowac, mam za soba pare nieudanych zwiazkow do tego nigdy nie chcialam rozbijac zadnego zwiazku. Beznadziejna sytuacja... co o tym myslicie? g;upia jestem , ze sie z cos takiego wplatalam prawda? I w ogole niemoralna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afegfdbgiiukmj
no ja cię nie lubię mnie robiono w konia, tak jak ty to robisz z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29latkaaaa
aksamitna- to twoje zycie, ty za nie odpowiadasz!!! nie sluchaj nikogo! rozumiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitna
tak mnie tez robiona, wierz mi , ze sama siebie tez przestalam lubic przez ta sytuacje. Nie planowalismy tego. Zawsze bylismy przyjaciolmi, on mi sie podabal i ja jemu tez, ale nigdy tego nie okazywalismy, az sie stalo ... i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz...z moralnego punktu widzenia to faktycznie kanał...ale nie jesteś z tym sama...to on zdradzał...pewnie jeśli nie z tobą to z kimś innym:(A Ty....? No cóz... każdy ma prawo do błędów....jestem daleka od oceniania.....a zakochalaś się w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitna
29-latka... moje zycie .. niby tak... ale ja nigdy nie chcialam nikogo krzywdzic a teraz sytuacja jest zrabana na maxa. Wiem, ze nie moge oceniac jego zwiazku, no ale oni widuja sie raz na pare miesiecy i wcale nie dltego, ze nie moga inaczej, troche to dziwne. A ja... a ja boje sie angazowac... musialabym mu wiele powiedziec, a jakos nie chce mi to przejsc przez usta, poki co on wiem, ze mam problemy o ktorych gdyby sie dowaiedzial i tak pewnei nei chcialby ze mna byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitna
nie wiem czy sie zakochalam... wydaje mi sie , ze milosc jest swiadomym wyborem, tzn nie mowie, ze jest tak , ze sie stwierdza , ze ok w nim sie zakocham. Chodzi mi o to, ze na milosc mozna sobie pozwolic lub nie... ja wlasnie sobie nie pozwalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afegfdbgiiukmj
To prawda, każdy ma prawo do błędu. Ale niech ten bład będzie twoim ostatnim tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
aksamitna--> chcialbys przeywaz to co ona??i jeszcze czytac jaka to ona jest od ciebie lepsza na kafe??? takie glupie moga byc tylko panny ktore daja dupy i mysla ze sa w porzadku i jeszcze sie ciesza ze sa kochankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29latkaaaa
nie potrafie ci roadzic..ale mnie juz zycie nauczylo, ze nikogo nie slucham tylko ide za glosem serca..i mam w dupie, czy ktos mnie krytykuje, czy nie- i tak kazdy umrze! nikt nie wie, za co sa potem kary czy nagrody..trzymam kciuki..trudno -zdarzylo sie..jestem za tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armand
a co z tamtą babką...ma żyć w nieświadomości...bo ty temu panu podziękowałaś tzn. że krzywda nie istnieje czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitna
salaman-- czy ja gdzies napisalam , ze jestem lepsza??? a jezeli chcesz wiedziec to nie spalam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afegfdbgiiukmj
No to jak mu nie dałaś to dobrze. Jeśłi mu zalezy niech najpierw zakończy poprzedni związek, bo widać, że on tchórzy. Nie pozwól zrobić tamtej dziewczynie największej krzywdy jak może być. Nie pozwól aby byla zdradzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×