Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hulahulap

Zdradzilam Polske, wyszlam za araba

Polecane posty

Gość Hulahulap

Do tego mam z nim dziecko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
No i co mam Ci teraz powiedziec ?? Twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano zdradzilas. Polskę i wiarę, wszelkie wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dzieci wychowasz na katolików będzie ci odpuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież twoje życie i możesz robić co chcesz każdy szuka swojego szczęścia i masz prawo być szczęśliwa jako człowiek nic mi do twojego prywatnego życia jako Polak jest mi przykro że tracimy kolejną Polkę która urodzi dzieci ku chwale allachowi( jeżeli twój mąż jest bądź będzie w przyszłości skapslowany religijnie.A gdyby coś nie wyszło czego ci nie życzę to u Polaka podświadomie będziesz skreslona( pod warunkiem że będzie znał twoją przeszłość) nie jesteś jedyną Polką która wchodzi w obcą kulturę świadomie kiedyś taki arab musiał najechac zbrojnie żeby zabrac białe kobiety ( w naszym przypadku Turcy)a teraz same się do nich garniecie jeszcze może z pięć pokoleń i nas Polaków nie będzie podbijają nas brzuchami naszych kobiet ale co tam ważne że będziesz szczęśliwa i dobrze by było żebyś przedstawiała się że pochodzisz z Litwy i według prawa islamskiego nie jesteś Polką tylko muzułmanka. A teraz wrócę do rzeczywistości i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i spełnienia w życiu zawodowym i osobistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty jedna najlepiej by było gdybyś zrezygnowała z polskiego obywatelstwa i przyjęła obywatelstwo kraju twojego męża tak było by uczciwie. Prawnie jesteś obywatelem polskim a moralnie to Polką nie jesteś i jeżeli byłaś nią wcześniej to tak zdradzilas a jeśli wcześniej Polskę miałaś w czterech literach ( tradycje kulturę historię) to Polką nie byłaś więc nie zdradzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz prawa mowic ze jestes polka. Wiecie co stalo sie po zakonczeniu 2 wojny swiatowej z "polkami" ktore wspolpracowaly z niemcami w czasie 2 wojny swiatowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie potrafią tak zamącić kobiecie. Ja musiałam trzech wyrzucić z fb. Byli tak natrętni, tak zawzięci, że głowa mała. Ale oczywiście nie dałam pogrzebać swojej Wiary i Tradycji. Kiedy zapytałam, to kiedy mnie zabijesz? przestał pisać... Nie podawajcie im swoich danych, omijajcie tych fanatyków. Oni wszyscy są rewolucyjni, wszyscy znają Koran. Albo przyjmujesz islam pokojowo albo siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach, gdzież są te niedzisiejsze Polki co to nie chciały Niemca i rzucały się do wody by ocalic swój honor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek37
Nic w tym dziwnego bo odkąd pamiętam to już dziewczynki w podstawówkach zawsze marzyły o tym żeby mieć męża bruneta o ciemnej karnacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powróć jak najszybciej do kraju , polska ci przebaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ona ma juz z nim dziecko wiec jest muzulmanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że większość polskich panów którzy piszą że niedotkneli by kobiety po arabie piszą prawdę bo jeżeli takie kobiety bez trudu potem znajdują Polaków ( chyba jakiś zakompleksionych frustratów) to nie ponoszą konsekwencji swoich wyborów a według mnie powinny być już same ( chyba że kolejny arab) jedynie mogą służyć Polakom do zabawy a nie liczyć na poważny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulahulap
Mieszkamy w Polsce, nie jestem muzulmanka a katoliczka tym bardziej, wychowuje dziecko w wierze Chrzescijanskiej. A niby dlaczego nie jestem Polka? Czy Polak wychodzac za murzynke czy azjatke tez nie jest juz Polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulahulap
Do SlodkaPaskuda normalnie mnie traktuje, jestesmy razem juz 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- I oby tak dalej... bo ja akurat znam inne przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli patrzymy pod kątem patriotyzmu i typowego prawicowego myślenia to Polką nie jesteś ( z jakiego kraju pochodzi twój mąż) a nawet jeśli spojrzeć na islam to według prawa islamskiego jesteś muzułmanka masz pewnie śliczne dziecko które jest już muzulmaninem ( prawo islamu) więc już nie ma kontynuacji polskich wartości , Polacy uchodzą w świecie za walecznych i odważnych ludzi dla których honor jest najważniejszy twoje dziecko już tych cech nie będzie posiadało a i ciężko będzie utożsamiać się z przodkami ( na obrazach Matejki nie widać sniadolicych) a tak serio jeżeli to prawda co napisałaś to czy uwiera Cię że zdradzilas Polskę czy martwi Cię że wbrew lewackiej ideologii w Polsce nie popiera się takich związków. Czy może( co najbardziej prawdopodobne) masz to w d***e. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób co chcesz ale odradzam ci ten związek chyba że chcesz wychowywać małego na terorystę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulahulap
Jedynie to co mam w d***e to te cale "prawa islamu". Ja islamu nie przyjelam wiec muzulmanka nie jestem, a dziecko wychowujemy wg wspolnych przekonan (przez nas ustalonych). Poznalam go jak bylam bardzo mloda i niedoswiadczona, nikt mnie nie powstrzymal przed ta znajomoscia wiec zdazylam sie zakochac. A przeciez zakochany czlowiek nie rozstanie sie z powodu kraju pochodzenie wybranka. Teraz z perspektywy czasu mam zal do siebie, ze jednak zdradzilam swoj kraj. Zmienily sie tez moje poglady, czesto miewam rasistowskie mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wytlumaczyłas w ostatnim wpisie. Byłaś młoda i głupia. Tobie podobne "zakochują się" w czarnych, muzulmaninach, seryjnych mordercach siedzących w wiezieniu, rooochaczach, nalogowcach, leniach brzydzących się uczciwą pracą, itp. Nikt Cię nie powstrzymał przed tą znajomością...żartujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli twój mąż jest dla Ciebie dobry to nie powinnaś mieć rasistowskich myśli dla mnie jako Polaka jest smutne że straciliśmy kolejną Polkę weź też pod uwagę że mamy zakodowane w tych naszych łbach zachowanie gatunku swojego stada podświadomie rywalizujemy z innymi nacjami dlatego dla nas odlaczylas się świadomie od swojego stada i dolaczylas do innego więc w razie nie powodzenia nie licz na naszą pomoc a facet który wiąże się z egzotyczną kobietą jest traktowany łagodniej bo to on przekazuje swoje geny . a to że masz w dupie prawa islamu nie oznacza że islam na Ciebie w dupie a twój mąż może się w przyszłości zradykalizowac albo zacznie wykorzystywać swoją religię do traktowania Ciebie jak śmiecia( oczywiście nie musi to nastąpić ) a pamiętaj że Arabowie mają większy popęd sexualny od Europejczyków i są przez to mniej stali w uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie wystawa arabów w Janowie Podlaskim, wyprowadź swego, niech pokaże komisji fujarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd Rzeczpospolita stała się tolerancyjna ( na wpuszczalismy żydów muzułmanów również) to zaczął się nasz upadek Żydzi zaczęli mieszać społeczeństwo się podzielilo zeszlismy na psy co doprowadziło do rozbiorów i nasi wrogowie próbowali ( cały czas to robią) nas wynarodowic i jakoś jeszcze im się do końca nie udało gdzie te Polki które stały za nami murem walczyły razem z nami za naszą Polskę nasze wartości , upadek społeczeństwa zaczyna się od kobiet ( mieszkam w uk to co wyprawia część naszych rodaczek jest poprostu smutne) ciekawe czy twój mąż byłby ok gdybyście mieszkali i niego w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie co można ci poradzić to olej te opinie i żyj własnym życiem czasu nie cofniesz zdradzilas cóż nikt nie jest idealny czasem nie zawsze wychodzi tak jak się chcę szacun za to że chociaż masz odwagę się przyznać ( zdradzilam Polskę) i usprawiedliwiasz się młodym wiekiem a nie obrazasz nas Polaków ( cebulaki,słabi w sexie i takie tam docinki pod naszym adresem. Wiec że takich jak Ty jest tysiące i nie wszystkie kończą fatalnie w takich związkach( w 2015 roku w Turcji było 3500 małżeństw Turek polka, a ciekawy jestem ile było w Egipcie Tunezji czy innych krajach arabskich) mieszkam w uk i na 9 Polek które znam z pracy tylko dwie mają polskich chłopaków i tym że polkom pomagamy w pracy z resztą naszych rodaczek rozmawiamy po angielsku czego raczej nie lubią i raczej im nie pomagamy (kto skończy może iść) a co ciekawe ich arabscy koledzy też mają je gdzieś pomagają tylko jak wyniuchaja szansę na sex pogotowie w postaci Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulahulap
Niestety pochodze z rozbitej rodziny, ojciec placil na mnie tylko alimenty, zero kontaktu, a moja mama sama jest infantylna i nie radzi sobie w zyciu. Dlatego skonczylam tak jak skonczylam. Bylam bardzo zakompleksiona nastolatka, samotna, wiec gdy go poznalam to jak dar od losu. Teraz po latach napadaja mnie te rasistowskie mysli, nawet w stosunku do dziecka. Nie wiem jak wybrnac z tej sytuacji, nie chcialam zachodzic w ciaze, a zaszlam bo mama mowila mi glupoty na temat antykoncepcji. Wspierala mnie w tej glupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to jakiś żart, nie wierzę, że mogą być tak głupie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli twój mąż jest dobry dla Ciebie traktuję Cię ok ( chyba że już stereotypowe zachowania zaczynają powoli wylazic) to trudno staraj się z nim być oczywiście w Polsce ( nie wpadaj na pomysł wyjazdu z nim za granicę bo szansa że okaże się sk....synem będzie wieksza choć wcale nie musi po 5 latach jesteś w stanie go wyczuć? I nie wpadaj na pomysł rozwodu bo większość polskich panów nie zaakceptuje kolorowego dziecka jak swojego i możesz potem trafić z deszczu pod rynnę bo jedyni którzy będą chętni na związek to albo zakompleksiony frustrat który gdy u twojego boku lekko się podbuduje to kopnie Cię w tyłek albo jakiś Pan z defektem fizycznym bądź psychicznym albo znajdą się chętni do sexu a nie na związek, mechanizmy działania relacji kobieta-mężczyźni u Arabów czy Polaków są podobne tylko w ich kulturze takie działania są usprawiedliwione kulturą i religią u nas takie przedmiotowe traktowanie kobiety powodem wśród normalnych facetów do dumy nie jest i nie jest tolerowane wśród społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×