Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie zdardę zamiast wykopać łąjdaka

Polecane posty

Gość gość

Pytam poważnie i oczekuje szczerych wypowiedzi. NIe rozumiem jak można trzymać łajadaka i jeszcze z nim sypiać po zdradzie fuj. BTW nie jestem kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to czemu bo biedny mis został zgwałcony i miś jest niewinny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miłości, przyzwyczajenia, strachu przed zmianą, obniżeniem standardu życia, lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jakby ......to by pies nie wziął:D tak tłumaczą, ale nie mówią jak to jest życ z psem który od każdej musi wziąć, strach takiego z domu wypuścic:D jeszcze będa stały jakieś panie przydrożne albo co i on od każdej MUSI wziąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są zalezne od męża, bo dały się wpędzić w kozi róg rodząc dzieci i tym samym wypadając z rynku pracy, nie mają własnej kasy więc są na utrzymaniu pana, który robi co chce a służąca i tak nie odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja tego oblecha nie mam ochoty dotykać, niech go kochanka zaspokaja. Ona ma wątpliwa przyjemność, a ja mam pieniadze i pozycję. I moge miec bez wyrzutów kochanka. Tak jest wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo musi mnie ktoś zaspokajać w łóżku. A on to robi najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniżenie samej siebie- od oblecha ciągnąć kasę, bo samemu się nie udaje zarobić, wstyd i zero godności żeby cokolwiek brać od takiego drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyrzucamy,bo to samo robimy za ich plecami,ot cała filozofia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sypiacie potem z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zrobił raz, zrobi raz drugi i trzeci. Dlatego wybaczenie zdrady do śliski temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facet i też im się dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzucamy ale nasi mężowie za nic w świecie nie chcą iść do was kochanki, tylko zbierają swoje ciuchy, które wyfrunęły przez okno, przynoszą je do domu, piorą i równiutko układają z powrotem w szafkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha czyli tez jestes qrewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha czyli tez jestes qrewka x nie ona jest żoną debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak naprawdę jak kobieta jest mądrą to zostanei z takim typem dla korzyści i będzie go doić jak nigdy dotąd,za plecami robić to co jej będzie odpowiadać a jak jest głupia to odejdzie niby z "wielkim honorem", a on sobie będzie korzystał z życia na całego :D ot tyle , a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram 20:55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę nie mylić wybaczenia z pozostaniem z takim typem tego sie nigdy nie wybacza a pozostaje się z czysto egoistycznych pobudek po zdradzie już nigdy nie jet tak jak przedtem- NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zdradzie zaczynamy kalkulować co nam się bardziej opłaca, co daje odejście a co daje pozostanie jezeli są nieletnie dzieci to jest to bardzo ważny powód aby pozostać ale wtedy kobieta zmienia się o 180 stopni odkrywa że kiedyś myślała w kategoriach- MY teraz pozostało jej myślec w kat. - JA z altruistki w stosunku do męża staje się egoistką gra swoją rolę i udaje że wszystko jest ok. zaczyna sama zdradzać- nie ma skrupułów skoro on to zrobił to znaczy że dał jej przyzwolenie na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrady się nie wybacza, a wykopać łajdaka zawsze można, no chyba że ma się z niego kasę, jak łajdak ma kasę to pozostajemy przy jego kasie a nie przy nim ,dla niego mamy jedno uczucie- pogarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań autorko kłamać, ze nie jesteś kochanką. Tylko kochanki desperatki zadają tak prymitywne pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my sie z mezem co prawda nie zdardzamy, ale uwazam, ze sa duzo gorsze rzeczy niz zdrada w stalych zwiazkach. poza tym sa rozne rodzaje zdrad. jednonocn przygoda to nie to samo co regularny romans. poza tym ludzie bladza. to, ze ktos zdradza nie znaczy od razu, ze robi to z wyrachowania i braku milosci, czasami sie czlowiek po prostu pogubi. wydaje mi sie, ze za czesto ludzie postrzegaja zycie w kategoriach czarny- bialy, upraszczaja ludzkie bledy za bardzo, ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha.gubi sie dobre! Chyba w c***e kochanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa. oddam faceta jakiejś blazie w której zamoczył chu/ja na 1 minutę no rzeczywiście rozsądne i "mondre" hahaha :D mąz kupił mi auta, mam przelewy co miesiąc od niego , mam swoje mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co się "pogubili" to pewnie mniej niz 1 % wszystkich zdradzaczy. I takiemu moza wybaczyć. Ale cynika, który testuje ile zona wytrzyma, trzeba od razu wywalić do tej trzeciej. Niech sobie teraz tą trzecią zdadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wybaczyłam.Nie przeszkadza Mi to,on się kaja,obsypuje prezentami wchodzi mi w dupkę,a ja mam kochanka :) Teraz mąż się stara,lata za mną,a ja robię co chcę.. a jak już odłożę trochę kasy to złoże pozew rozwodowy i odejdę z kochankiem,a mąż niech sobie liczy na "Drugą szansę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejsze zony nie maja nic honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? bo żony to cwane bestie, doją z kasy "waszego misia" ...a was kochanki pewnie to boli,że te żony takie "bez honoru"co? za to wy miałyście "mega" honor idąc do łóżka z żonatym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac, ze sama sfrustrowana gowniarzeria tu siedzi, do tego o wyjatkowo waskich horyzontach myslowych. najprostszy przyklad jak kobieta odsuwa od siebie meza, nie kocha sie z nim, nie mowi dlaczego, facet nie ma szans na zmiane to zdradza, bo mu brakuje seksu i bliskosci, ale taka nigdy nie poszuka winy w sobie tylko wejdzie na forum i bedzie zrzedzic i wysylac gfacetow do piekla. a prawda jest taka, zezdrada rzadko kiedy bierze sie z wyrachowania a swiadczy o tym, ze zwiazek szwankuje. z reguly z winy obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×