Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin10

Zemsta

Polecane posty

Co sądzicie o dziewczynie która 3 miesiące była ze mna pod nieobecność swojego chlopaka w Polsce...- o czym nie wiedziałem...po czym wraca do niego po jego powrocie i sprawia mi ogromny ból...bo wszytsko świetne się układało. Czy mam się zemścić i powiedzieć tamtemu co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasicaa
powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasicaa
bo jak ta szmata poczuje że jest bezkarna skrzywdzi kolejnych facetów, już nie mówiąc o tym biednym "aktualnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia jest tak niesamowita ze nie sadzilem ze sa takie kobiety - 3 miesace były jak w raju...Podczas zrywania nie potrfaila mi powiedziec ze jest z nim...a ja domyslalem sie tego i mam dowody...ona sypiała ze mna...jezdziła na wycieczki...swietnie sie bawiła pod jego nieobecność...jak to wszytsko mu powiem wybuchnie niesamowita wojna...a nie wiem czy nie ukarac ja poprostu ciszą...bo wiem ze ona cierpi troche - nie byla pewna swojej decyzji...(z kim byc:)) a teraz \"wyzywa\" sie na mnie opisami na gg...nigdy ne pisze wprost ze ktos jest z nią...tak zebym myślał i myślał...bawi się facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu
tylko licz się z tym , że on uwierzyć może w jej wersję a na tobie psy powiesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mnóstwo zdjęc razem....bardzo dużo...objęci...hjak sie calujemy... wiec on ne uwierzy jej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaaaaaaaaaaaaa
drogi Marcinie!!jesli uwarzasz ze ona sie troche meczyla gdy wybrala go a nie ciebie to naprawde sie dziwie!!!!czy ty po tym wszystkim nie straciles do niej zaufania juz nie mówiac o dobrym zdaniu???czy nie widzisz tego ze ona sie poprostu zabawiala z toba czekajac na niego???to jaks szmata!!!!!skoro ona sie zabawila twoim kosztem to ty powinienes wszystko powiedziec o niej tamtemu!!no chyba ze on juz wie jak ona jest i np jest takim sam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie wiem jak ładnie nazwać taką dziewczyne, przecież ona się bawi Tobą swoim chłopakiem... ja bym na Twoim miejscu powiedziała, ale w taki sposób, żeby uwierzył. Może spotkaj się z nim, wcześniej nic nie mówiąc w jakiej sprawie. Zaznacz, że nie wiedziałeś o nim. Opisz jakieś szczegóły, który jako zwykly kolega nie mógłbyś wiedzieć. Nawet jeśli nie uwierzy, to zostanie w nim niepewność zacznie patrzeć innym wzrokiem, stanie się czujny, skąd wiesz, może zaoszczędzisz mu wiele cierpień. Sądząc po zachowaniu tej dziewczyny pewnie zdradzi go jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Nie mścij się, bo pokażesz w ten sposób, że Ci zależało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdwojona_
ja na Twoim miejscy chyba bym powiedziała,napewno sprawisz ból,ale co to za zycie z kobiete która zdradza? niech chłopak od razu wie na czym stoi .Za to dziewczynie się należy,może sie nauczy szanować uczucia innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ona moze byc tak sam? ...moze tez ja oszukuje mu tak ne zalezy na niej...moze pozwalaja sobie sie zdradzac...ale to chyba nemożliwe...? mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdwojona_
chyba nie..ja sobie nie wobrazam takiego związku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie nie wybrał takiej dziewczyny na zonę. Prędzej bym chyba gejem został, mimo że nie lubię brać penisów do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze szczery a probowales, ze mowisz "nie lubie"? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz mowisz o ustach, teraz o d***e. Pytalam o pierwsza wersje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz ja tam lubie jesli w pierwszej kolejnosci sa usta, nigdy na odwrot :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×