Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna chlopaka

zero seksu - czy to normalne?

Polecane posty

Gość dziewczyna chlopaka

rok bycia razem i zero seksu czy to normalne? nie ma bo ja nie chce czy cos ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwaqw
a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiedzę w tym niczego nienormalnego. Każdy sam wie,kiedy jest gotowy do rozpoczęcia współżycia a Ty widocznie jeszcze do tego nie dojrzałaś. Nie ma co sięspieszyć,trzeba być siebie pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W seksie nie ma normy. Ja np. po 15 latach małżeństwa też mam 0 seksu. Bo żonie się nie chce. Czy to normalne? Wydaje się że nie, ale przecież często spotykane więc chyba powszechne czyli normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
ale my nie mamy po 15 czy 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyobrażam sobie związku, a tym bardziej małżeństwa bez seksu. Rozumiem, że może być wstrzymanie się od seksu z powodów poglądów religijnych jednej osoby, ale partner powinien o tym wiedzieć i to akceptować. Ale żeby w małżeństwie nie było seksu??? Przecież seks i wszelakie pieszczoty są najpiękniejszym wyrazem miłości dwojga ludzi! Jeśli go nie kochasz, albo nie czujesz się kochana, to po co z nim jesteś??? Inną sprawą jest oczywiście wiek. Na pewnym etapie kobieta po prostu nie jest gotowa na seks. Autorko, ile masz lat? Bardzo ważne są doświadczenia erotyczno – seksualne z przeszłości. Jeśli były negatywne, to może to się odbić na Twoim obecnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
jestesmy juz pare lat po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
życie po życiu ej no mówisz, że to powszechne, że w małżeństwach nie ma seksu? Ale to chyba w małżeństwach w wieku 50+ lat? No i odpowiada ci taki stan? A poza tym dlaczego i od kiedy nie ma tego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czy ja wiem czy nienormalne. dziwne ze tak powiem bo nie pasujecie do innych ludzi. jesli obydwoje sie na to zgadzacie no to oka. ale wiesz hmmm jest jeszcze inna sprawa moj kolega bardzo dobry zalil mi sie kiedys ze nie kochal sie z swoja dziewczyna juz miesiac i bardzo z tego powodu byl zawiedziony. wydaje mi sie ze seks jest czescia zycia wyrazem milosci i pod tym wzgledem tez ludzie musza do siebie pasowac. jest jeszcze inna sprawa czy ty wogle chcesz z nim uprawiac seks. nie mowie teraz ale za jakis czas jak nie to hmmm chyba powinnas sie zastanowic dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
no wlasnie powinnas sie zastanowic dlaczego:) a moze juz wiesz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie seks to okazanie uczuc mojemu partnerowi, jesli tego nie chce robic to musi byc naprawde cos nie tak :( warto pomyslec czy to na pewno ten, i czy kochasz go w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelokator
a mnie dziwi życie po życiu bo zyje bez seksu nie z swojej woli i co??? no wlasnie pytam co ale zadnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Kot jest na wyjeździe i brak sexu przeżywam już trzy dni i to nie jest normalne!!! Ale ja podobno chora jestem :P dobrze, że już jutro wraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jest dobrze
Nie wiem czy czujesz do niego pożądanie, czy go tak naprawdę kochasz. Jeśli nie było seksu to co ze zbliżeniem fizycznym pieszczoty itp. tego też nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wyobrażam sobie związku bez pożycia fizycznego, ale niestety mój mąż sobie to wyobraża i od pół roku prawie nic. Dzięki temu zaprzyjaźniłam się z moim byłym i zaczynamy się dobrze rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazki bez sexu sie rozpadają
sprawdziłam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
hmm-znałam taki przypadek,dziewczyna myślała,że to taki "czysty" chłopak a po ślubie okazało sie,ze homoseksualista i nie przemógł sie ,nie wiem pocozawracał dziewczynie głowę? był normalny ślub ,wesele ,prezenty ,rodzina...a potem natychmiast rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×