Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niewiemczegochce22

Zerwałem z dziewczyną której nie kochałem ale po rozstaniu żal i smutek

Polecane posty

Witam, zerwałem dziś z dziewczyna i powiedziałem jej ze jej nie kocham i ze nie chce dalej drążyć tego i że lepiej to skończyć szybciej niz jak by miało to być za miesiac czy za dwa. Że nie chce oszukiwać ani jej ani samego siebie.Dodam ze bardzo mnie kocha i wiem ze naprawde na mnie jej zależało. Wróciłem do domu i nie wiem czemu ale płakac mi sie chce gdy o niej myśle. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdzie ci, nie ma co byc z kims z litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo ze sobą byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś są Walentynki idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wy tak macie, że od razu wiecie czy kochacie czy nie? Czy był między wami sex podczas tego miesiąca, czy ta dziewczyna wizualnie ci się podobała, czy ja lubiles? Jak często się spotkaliście przez ten miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co nie pasowało? Brak tego seksu? A całowanie dobre było? Bo nie kumam. Poznajesz laskę od razu wiesz czy kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dlaczego płakać ci się chciało po zerwaniu?żal ci jej było czy chciałeś wrócić? Przepraszam, że tyle pytam, ale próbuje rozgrywce Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochałes się od razu ale po kilku dniach przeszło, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że tyle pytam, ale próbuje rozgryzc twoj problem. Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj następnej. Powroty rzadko kiedy bywają udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak nie kochales to dobrze ze zerwales-uczciwie sie zachowales. a nie jak niektorzy-wykorzystuja sytuacje ze dziewczyna zakochana, to naopowiadaja bajek ze kocha i git :o a ze smutek i zal, to pewnie Ci brakuje damskiego towarzystwa. zajmij sie czyms intensywnie - sport czy wyjdz pare razy z kolegami. opcja druga ze jednak ja kochasz - ale nie umiesz sie do tego przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co konkretnie Ci w niej nie pasowało? Charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiemczegochce22 dziś Uprawiam sport, ze znajomymi spotykam się czesto usmiech.:) --->to fajnie, ale jak odniesiesz sie do opcji, ze zaczynasz zalowac, bo sie zakochales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś niewiemczegochce22 dziś Uprawiam sport, ze znajomymi spotykam się czesto usmiech.usmiech.gif --->to fajnie, ale jak odniesiesz sie do opcji, ze zaczynasz zalowac, bo sie zakochales? Nie rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie potrafisz określić z jakiego powodu? Nie było " tego czegoś", chemii miedzy wami? Może jej zalezalo za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytam bo chce zrozumiec meski punkt widzenia, co tak naprawdę brakowało w tym związku ( nie chce Cie oceniac czy krytykowac tylko odnieść to moze do swojej sytuacji). Czy nie podobała Ci sie na tyle, czy nie było na tyle jakis emocji w tym związku, czy czego zabrakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiemczegochce22 dziś gość dziś niewiemczegochce22 dziś Uprawiam sport, ze znajomymi spotykam się czesto usmiech.usmiech.gif --->to fajnie, ale jak odniesiesz sie do opcji, ze zaczynasz zalowac, bo sie zakochales? Nie rozumiem jezyk.:P to bystry jestes. jak woda w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie chlopcu spokoj, pewnie emerytura jeszcze do babci nie dotarla, i chcial zaoszczedzic na prezencie na Walentynki. Cwaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie było tak, ze ten zwiazek Cie poprostu znudził? Na poczatku motylki w brzuchu, jakieś emocje, a potem ta dziewczyna wydała Ci sie poprostu zwyczajna, nudna itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sie rozstaliście to się powinieneś raczej cieszyc, po co smutek skoro to była rozsadna decyzja, a jeśli ona cierpi to nie miej do siebie wyrzutów, pocierpi i zapomni,pozna kogoś innego :) Czas leczy rany, naprawdę nie obwiniaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej jeśli jak piszesz jest ładna i fajna... Pozna pewnie kogoś bez większego problemu, a o Tobie pewnie też wkrótce zapomni :) Poza tym nie wykorzystałeś jej przecież więc po co masz do siebie wyrzuty? Zachowałeś się prawidłowo, nie marnowałeś jej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×