Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zerwałem z nią

Zerwałem z histeryczką!!!!

Polecane posty

Gość zerwałem z nią

Ta z którą byłem robiła ciągłe awantury bez powodu, wyzywała moich rodziców a nawet zaczęła ostatnio lecieć do mnie z łapami, nigdy jej nie oddałem. Raz ją tylko odepchnąłem z całej siły bo leciała z nożem to wyzywała mnie od damskich bokserów. Jeszcze wcześniej mówila mi jaka to ona biedna bo trzech facetów z którymi byla przede mną ją lali. A jak się okazało bo sprawdziłem każdego z tych panów powiedział to samo, że jest to histeryczka, która leci z łapami, wyzywa czyjąś rodzinę itd. Nawet potrafiła sobie nóż wbic w dłoń i dzwonic na danego faceta że to on jej zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adgsags
GŁUPI JESTEŚ!!!! MY KOBIETY MAMY SWOJE PRAWA I NALEŻY NAM SIĘ SZACUNEK ZE STRONY FACETA!!! SAM DOPROWADZAŁEŚ JĄ DO TAKIEGO STANU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worzka adriana
moje wewnętrzne oko mówi mi, że biedna chora psychicznie kobieta jest w niebezpieczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwalem z nią
Ale co mnie to obchodzi że ona jest chora? ja w wieku 28 lat potrzebuję spokoju a nie ciągłych walk z kobietą. Ona nigdy nie ustąpiła, potrafiła skakac po całym mieszkaniu, zniszczyła niektóre pamiątki które mam po dziadkach ze strony ojca, po dziadkach ze strony matki, po rodzicach. One miały dla mnie bardzo dużą wartosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhgfdc
Matko boska :o ze w ogole byles z kims takim to sie dziwie... Bardzo dobrze ze z nia zerwales. Nie przejmuj sie, istnieja tez dobre i spokojne laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pieknie potraktowales kobie
te jestes kawal ch*** inny mezczyzna pomoglby swojej ukochanej a taki dupek jak ty bedzie tego kiedys zalowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka adriana
moje wewnętrzne oko mówi mi, że na początku znajomości zauroczyła Cię swoją pewnością siebie i oszałamiającą aparycją. zaślepiony miłością nie byłeś w stanie zerwać z nią wcześniej pomimo jej oczywistej niepoczytalności. eh, faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieprzałabym (dosłownie) widząc ją z tym nożem i wiecej się nie pojawiła 0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwałem z nią
Ale ona z tym nożem była u mnie w mieszkaniu! To ze swojego mieszkania będę uciekał. Ciągle miała do mnie pretensje bo odwiedzałem rodziców, jednych dziadków, drugich dziadków to źle się o nich wyrażała. Miała do mnie pretensje że jestem jedynakiem, moi rodzice również nie mają żadnego rodzeństwa przez co też jestem jedynym wnukiem i muszę czasem pojsc do nich i im pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eopgh
hahah, to śmieszne, juz sobie to wyobrażam xD to dlaczego z nią byłeś w ogóle? jak długo byliście ze sobą i po jakim czasie ukazała swe oblicze? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eopgh
rozhisteryzowane babki to naprawdę śmieszny widok. xD wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwałem z nią
Potrafiła często obrażac mnie i moich najbliższych, wmawiała mi jeszcze że to ja jestem rozpieszczanym dzieciakiem chociaż sama była rozpieszczona przez swoich rodziców, jej rodzice do tej pory wierzą w to że każdy facet ją krzywdził. Ona nawet nie potrafiła zrozumiec tego że ja mam podwójne nazwisko. Jedno mam po ojcu a drugie to panieńskie nazwisko mojej mamy które dołączyłem do swojego nazwiska. Zrobiłem to po to bo bardzo kocham rodziców oraz jednych i drugich dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwałem z nią
Od momentu w którym razem zamieszkaliśmy zaczęła pokazywac swoje prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhfvrjfhjuvh2r
znam kogos podobnego (dziewczyne) ciagle sie awanturuje, tj. krzyczy na swojego faceta, tpowokuje go calymi dniami i nawet dzwoni na policje do pracy nei pojdzie, sieje ploty i nienawidzi kazdego (ale za placami) brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eopgh
to musiało być straszne, z takimi przypadkami nie da się wygrać. są śmieszne, ale tylko z dystansu, bo jak już się staniesz ich ofiarą... manipulacyjne psychopatki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwałem z nią
Ja nawet nie miałem sił się z nią kłócic. Rodzicom ani dziadkom nic nie mówiłem o problemach jakie miałem bo oni od razu kazaliby mi z nią zerwac i teraz też nie powiem im jaki był powód rozstania bo od razu bym usłyszał od nich że mieli rację co do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipala
heheh a chuj Ci w dupę jesteś z perspektywy psychologi, mamisynem, rodzisynem, rodzinosynem itp skoro tak bardzo kochasz rodzine to po co szukasz kobiety... masz juz rodzine, znajdz sobie kochanke, dziwke, a normalnym kobietom, szukajacym wsparcia nie zawracaj dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipala
Czyli jakby facet robił to samo kobiecie co robiła kobieta autorowi to też byś tak do niej mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhfvrjfhjuvh2r
a ona dala ci odejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipala
po prostu nie pasowali do siebie, emocjonalnie, inne zapotrzebowanie na wartosci np rodzine itp dobrze, ze zerwal, przynajmniej nie beda tworzyli patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipala
moze dziewczyna nie ma szczescia, na pewno w koncu ja to szczescie znajdzie, a co on niby byl wczesniej szczesliwy? gdyby byl to nie wiem... nie bylby teraz z nia, tylko z kims calkiem innym, najwidoczniej on tez nie ma szczescia, skoro ciagle kazda mu nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eopgh
a co z tymi wcześniejszymi facetami? to wygląda jakby z nią coś było nie tak, skoro w każdym związku się tworzyła patologia o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipala
moze bylo tak ,ze zwiazki rozpadaly sie bo: pierwszy, odbiegal od niej pod wzgledem inteligencji, drugi nie pasowal seksualnie, trzeci nie mial kasy a czwarty czyli ty - byl dzieckiem, przywiazanym do rodziny, a skad mozesz wiedziec przez co sie rozstala, powodow moze byc sto... wazne zeby w koncu trafic na to czego sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eopgh
ja tak tylko z ciekawości xD jestem dziewczyną btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwałem z nią
Ja myślę, że po prostu mam pecha. Wczesniej utrzymywałem stosunki płciowe z moja suczką ( rasa amstaf). Byłem dla niej dobry, tuliłem i bardzo ja kochałem, a ona z wdzięczności wpadła w histerię i mnie pogryzła:( Takie są właśnie kobiety ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwałem z nią
pipala, cóż to za nieetyczne zagrywki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie , tylko kiedy facet tak się zachowuje to wyzywacie od najgorszych i same doradzacie ucieczkę przed takim a gdy kobiecie tak odwala to znaczy , że ma ją niańczyć? Czyli damskim bokserem też trzeba się zaopiekować? Dlaczego tak duża część kobiet z tego forum to hipokrytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisyy bo kobieta myślą że tac
y mężczyźni jak ty czy ja musimy się z takimi debilkami męczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobiłeś!!!!!!
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×