Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tak szczerze uwazam

zgodzicie się ze mną? że każdy ojciec pragnie aby jego córka

Polecane posty

Gość ja tak szczerze uwazam

tylko z nim uprawiała sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal.
a która normalna córka uprawia seks w własnym ojcem? ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak szczerze uwazam
nie wiem która córka.. ale każdy ojciec tego pragnie, aby mieć swoją córeczkę, która mu się oddaje, i tylko jemu... w końcu po coś ją urodził i wychował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hydrolizaa
To jest chore myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
a Ty autorze masz nasrane we łbie??!!!!!! kto normalny bzyka swoje dziecko??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamitkaaa
ty odejdz od neta i natychmiast zglos sie na leczenie ze sklonnosci pedofilskich i kazirodczych ze swoich chorych fantazji i mam nadziej ze pozostaną tylko twoimi fantazjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec ją urodził??????
No wiedziałam, że masz nirówno pod sufitem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamitkaaa
wez naucz sie poprawnie po polsku stylistycznie pisac bo w twoim pierwszym zdaniu nie wiadomo o co ci chodzi.Seks z wlasnym dzieckiem to jest pedofilia jesli corka ma ponizej 15 lat a jesli powyzej to wlasnie jest kazirodztwo,czegoi jeszcze nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal.
zwątpiłam po raz kolejny w ludzkość ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak szczerze uwazam
przeciez nie mowie aby ojciec mial gwałcic córke, ktora by miala malo lat.. tylko o sexie na wyłączność z własną dojrzałą już córką, która jest sexowna, atrakcyjna, ubiera sie sexownie po domu, w krotkie spodniczki, chodzi z gołymi stopami wokoł ojca i ma juz te 20 lat przynajmniej to kazdy ojciec pragnie by wtedy tylko on ją kochał od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen muller
oczywiście, nie ma nic fajniejszego niż gwałcenie własnej pijanej córki, świeża jędrna cipka - to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest KAZIROTWO
to co opisujesz twoje chore zboczone fantazje nazywa sie kaziroctwm jak ktos ci tutaj odpowiedzial, i rowniez popre czyjąś wypowiedzi iz mam nadziej ze sa to tylko swoje skryte marzenia ia nie fascynacje wykorzystane w praktyce bo kazirodztwo jest KARALNE i za te czyny ktore opisujesz idzie sie do wiezienia i odpowieda karnie Jelsi jakąś osobe pociąga seksualnie walsne dziecko to sa od tego odpowiednieinstytucje i wladze by sie zajely takimi zboczencami i pedofilami.To co piszesz zalicza sie do kazirostwa i tez pedofili jak corka jest maloletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinni namierzyc twoje IP
mam nadziej ze ciebie modernizacja kafe namierzy i zglosi odpowiednim organom aby za wczasu wzieli ciebie na leczenie zanim cos glupiego zrobisz , o ile juz nie robisz.Widac jak sie tym podniecasz i ekscytujesz, zapewne sobie jeszcze trzepiesz pisząc takie kazirodcze fantazje.To prawda, jest to karygodne i karalne.Kazirodztwo jest karalne procesem sądowym i leczeniem psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak szczerze uwazam
ja nie mam dziecka więc mnie temat nie tyczy.. ale tak sobie mysle, że jakbym w wieku 50 lat, miał bardzo atrakcyjną córkę 20-25 letnią, która w lato by chodziła skąpo ubrana przy mnie to miałbym na nią ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak szczerze uwazam
według mnie to powinien być obowiązek takiej córki aby dawała tyłek swojemu ojcu za to, że ją stworzył, karmi i wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze. Masz 100% racje! kazdy facet reaguje na dorastajaca corke zmyslami bo tak go wyposarzyla Natura. Mloda kobieta w wieku dojrzewania rozsiewa feromony ktore ojciec odbiera jako samiec, aponiewaz sa to genypasujace do siebie stad pociag ojca do corki! Zreszat ten sam mechanizm pracuje w druga strone gdy dziewczyna lgnie do ojca , ajesli na dodatek jest on przystojnym ,zadbanym facetem to wrecz obsesyjnie mysli o nim a na dodatek samozaspakaja sie majac go w myslach. To jest zwykle pierwsza milosc erotyczna mlodej kobiety :) pod warunkiem ze ojciec jest rzeczywiscie wart grzechu :) To niestety Natura kieruje naszymi instynktami zakodowanymi gdzies w podswiadomosci ale po to mamy swiadomosc aby umiec wybierac co jest dobre a co zle :) Ale mysle ze jestes w 100% zdrowym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinni namierzyc twoje IP
to czyli masz sklonnosci kazirodcze o ile nie pedofilskie (nie masz pewnosci ze w wieku kilku lub nastu lat twoja corka nie zaczela by cie pociagac seksualnie ) a zakladasz ze w wieku 20 bys mial na seks ochote z wlasnym dzieckiem to nadaje sie do leczenia bo to ejst zaburzenie seksualne .Kaizrodztwo sie kara i leczy.Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze. Masz 100% racje! kazdy facet reaguje na dorastajaca corke zmyslami bo tak go wyposarzyla Natura. Mloda kobieta w wieku dojrzewania rozsiewa feromony ktore ojciec odbiera jako samiec, aponiewaz sa to genypasujace do siebie stad pociag ojca do corki! Zreszat ten sam mechanizm pracuje w druga strone gdy dziewczyna lgnie do ojca , ajesli na dodatek jest on przystojnym ,zadbanym facetem to wrecz obsesyjnie mysli o nim a na dodatek samozaspakaja sie majac go w myslach. To jest zwykle pierwsza milosc erotyczna mlodej kobiety :) pod warunkiem ze ojciec jest rzeczywiscie wart grzechu :) To niestety Natura kieruje naszymi instynktami zakodowanymi gdzies w podswiadomosci ale po to mamy swiadomosc aby umiec wybierac co jest dobre a co zle :) Ale mysle ze jestes w 100% zdrowym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak szczerze uwazam
nie pociągają mnie młode dziewczynki więc skończ pierdolić idiotko ja mówie już o dojrzałej kobiecie, która jest pełnoletnia po drugie, ja nie uznaje terminu kaziroctwo.. no chyba, że na siłe bzykasz córke a ja podchodze do tego tak, że to powinien być obowiązek córki aby się oddawała ojcu i aby było to za jej zgodą każdy ojciec tego pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kretyno
matacz, skończ pierdolić. natura wyposażyła człowieka w odruch awersyjny do osób zbyt blisko spokrewnionych (matka, córka, wnuczka), bo z takiego związku mogłoby się urodzić wadliwe genetycznie potomstwo. gówno wiesz na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest karalne
czlowkekuu!1 mnotswo osob tutaj powiedzialo tobie ze to co ty opisujesz to ejst kazirodztwo a kurvaaa jak nie uznajesz tego terminu i wogole dla ciebie nie istnieje takie cos jak kazirodztwo to wypierdalaj z tego kraju do Indii, Arabii, Sudanu, bo ty tu nie ustanawiasz prawo tylko masz sie pod prawo ty podporządkowac.Tak samo jak niejedne pedofil nie uznaje takiego czegos jak pedofilia i jeeebie male dzieci a mimo to jest karany i sąd ma w duupie ze on tego nie uznaje tak samo z tobą, w twoim mniemaniu nie ma takiego czegos jak kazirodztwo ale i tak ciebie to nie zwalnia z odpowiedzialnosci karej jak tego dokonasz gdyby wyszlo na jaw ze upraiwas seks z wlasną corką mialbys proces karny i tyle, a twoje uznawania czy nie uznawania są nie brane pod uwage.Jka nie podoba ci sie prawo w tym karju tu wylatuj do tych krajow gdzie kaziroctwo jest uznawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wiem ale
eee.. od kiedy sex z córką jest karalny :O oczywiscie, jesli to gwałt to jest to karalne, jeśli natomiast obu stronne przyzwolenie jest i córka i ojciec tego chcą a do tego córka jest pełnoletnia to niby jakim prawem jest to karalne :O za nim idiotki zaczniecie coś gadać albo straszyć to poczytajcie lepiej, albo dowiedzcie się o co chodzi dokładnie autorowi, bo z tego co widze on tutaj nigdzie nie pisze o gwałcie na niepełnoletniej córce tylko o legalnym sexie z nią w momencie kiedy osiągneła pełnoletnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak szczerze uwazam
jeśli córka się godzi na ten sex i jest pełnoletnia to nie ma mowy o karalności kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Powinni namierzyc twoje IP Prezsadnie reagujesz:) i chyba nie rozumiesz samej siebie.Czlowiek sklada sie z dwoch skorup.Jedna to zwierze ktore jest sterowane biologia i naczelnym celem jest przenosic zycie Druga to swiadomosc ktora czlowiek nabyl w wyniku zycia w grupie i takie pojecia jak normy moralne,kultura sa mu po prostu sztucznie wszczepiane poprzez zycie w grupie.Grupa wyrabia w nim normy ktore pozwalaja grupie funkcjonowac w spsob w miare bezawaryjny.Ty zareagowalas z pozycji drugiej skorupy ale mysle ze tkwi w tobie rozniez to "zwierze" o ktorym pisalem rtylko sama sobie ztego nie zfdajesz sprawy :) To klechy i wszelkiej masci pasterze usiluja poprze swiadomosc podporzadkowac nas im ,blizej niezdefiniowanemu duchowi ktory niby ma na nas wszytskich wplyw.A to bzdura! czlowiek sam sobie ksztaltuje swoj los ! Co niejednokrotnie juz zostalo udowodnione w historii. Podejrzewam ze nie lubilas historii w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec1972
Chory pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej ojciec sam niech posuwa
córeczkę niż miałby ją oddać takiemu imbecylowi jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec1972
A autor to ten sam dekiel, co wczoraj pisał o tym, że dzieci powinny być wychowywane wyłącznie przez kobiety. Chory człowiek, powinni się zlitować i go odstrzelić :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×