Odpowiedz na ten temat

Zielone wzgórza nad Soliną cd

• dobra zmiana 2017.08.13 [13:05]
    moze tu bedzie lepiej.
  • Maciek B 2017.08.13 [13:09]
    Witam.
    facebook.com/wyspapelnacudow
  • dobra zmiana 2017.08.13 [13:12]
    Odpowiada mi ogólny kierunek > tzn. ja cie pytam o konkrety dlaczego popiersz i co ci sie podoba. ogolny kierunek to dla mnie obsadzanie wszystkich urzedow swoimi tzw. dobra zmiana nawet to czego teoretycznie nie moga obsadzic jak sady tez obsadzaja. to ci sie tak podoba ?
    z dealerem to byl zart i dobrze o tym wiesz.
  • dobra zmiana 2017.08.13 [13:14]
    no po dluzszym przemysleniu tak widze ogolny kierunek likwidacje wszystkich kryteriow jak staz,wyksztalcenie itd. aby obsadzic wszystkich swoimi bo nie bylo az tylu z wyksztalceniem czy stazami to zawsze mozna kryteria zmienic. glownei z tym mi sie kojarz ten kierunek. serio o to ci chodzi ?
    myslalem ze lapiesz sie na ta papke ze partia dobra bo dba o biednych i pokrzywdzonych, nie kradnie, dochody z podatkow rosna,nie ma dziury, i jako jedyny kraj na swiecie jestesmy szczesliwi bez imigrantow bo rzad o nas dba smiech.gif
  • egość 2017.08.13 [13:19]
    Z wieloma innymi sprawami nie żartujesz i o tym wiem. Ogólny kierunek to zmiana naszej pozycji i chyba doskonale o tym wiesz. Czy któraś z ekip nie obsadziła swoimi?
  • dobra zmiana 2017.08.13 [13:24]
    jakiej pozycji smiech.gif ? wszyscy sie z nas smieja przeciez. rozwin bo nie kumam o co chodzi o to ze wstalismy z kolan i odkrylismy san escobar cyz o co ? jestesmy malym paanstwem na zadupiu wiekszosc swiata nie wie gdzie lezy polska a ty lapiesz sie na to ze bedziemy drugimi stanami zjednoczonymi bo wodz tak powiedzial ?
    v
    nikt na taka skale nie obsadzal swoimi wbrew wszystkiemu nawet psl. teraz obsadzaj od dolu do gory kiedys obsadzali tylko gore i brali ludzi spelniajacych kryteria teraz kryteria zlikwidowano aby wiecej swoich zmiescic smiech.gif
    kiedys nawet w telewizji byla jakas odrobina przyzwoitosci teraz jest jak w rosji :d w wiadomsociahc opowiadaja jak mamy pieknie i jak wodz sie o nas stara. kazda telwizja zyje z tragedii wojen itd. to sie lepiej sprzedaje bo ludzi to ciekawi a w polsce mamy nawet w wiadomosciach sielanke byla burza ktos tam zginal ale dzielni harcerze dali rade bo prezydent tez harcerz i napisal im mile slowo od siebie smiech.gif chcialbym zobaczyc wiadomosci jakby taka burza przeszla nad woodstokiem smiech.gif
  • dobra zmiana 2017.08.13 [13:25]
    moze chodiz o t6o 27:1 i opowiesci ze pookazalismy ze cos znaczymy smiech.gif zaskoczylas mnie rozwin prosze te zmiane pozycji bo ja sadzilem ze nawet wyborcy pisu smieja sie z wasczykowskiego i beaty szydlo w kontekscie polityki zagranicznej.
  • dobra zmiana 2017.08.13 [13:29]
    jak waszczykowski po pijaku odkryl san escobar to tlumaczenie ze sie przejzyczyl a jak opozycja zrobi cos smiesznego to migawki leca juz 8 miesiac bo mamy sierpien a petru sie wyglupil w grudniu smiech.gif migawki o shetynie i uchodzcach pol roku itd.
    nawet przestali badanai zamawiac aby nikt nie publikowal ze polowa ludzi przestala ogladac telewizje smiech.gif t
    musisz czerpac info o swiecie z tvpinfo bo nie wierze ze czlowiek zdrowo myslacy napisze o zmianie pozycji. jelsi czerpiesz z info to nawet to rozumiem. nie kazyd sie interesuje tym co sie dzieje a jak slyszy sto razy cos to mysli ze to prawda.
  • egość 2017.08.13 [13:32]
    Nie wiem co mówi wódz, wyciagam własne wnioski na podstawie innych doniesień i przeslanek niż Ty i nie jest to bynajmniej TVP info a o wpadkach polityków wiem głównie z jakichś tam migających nagłówków.
  • gość 2017.08.13 [13:35]
    Zmianek,a co egość ma ci ma napisać? Dostaje 500 zl na kazdego dzieciaka, bo jako samotny i niepracujacy rodzic dostaje od pierwszego i to sie jej podoba i będzie na nich głować, to nic że ceny w sklepachw górę, oc w górę, podatki bankowe w góre, ale 500 zł jest.
  • dobra zmiana 2017.08.13 [13:35]
    no wiec na podstawie czego mas zpoglad jaki masz no mozesz chyba napisac.
    ja mam poglad ze jak bylismy smieszni tak jestesmy coraz smieszniejsi i napisalem dlaczego wiec napisz wg ciebie dlaczego nasz apozycja sie niby zmieni bo to nawet zabawne stweirdzenie smiech.gif
    pamietam jak raz anglikowi tluymaczylem gdzi elezy polska dobre 5 min aludzie w polsce wierza ze my wstajemy z kolan i bedziemy hegemonem w swiecie smiech.gif bedziemy jak bedziemy mieli dochod jak stany a nie jak bedziemy krzyczec glosniej.
  • błękitnaa 2017.08.13 [13:36]
    To jakiś wyjątkowo tępy ten anglik był.
  • gość 2017.08.13 [13:39]
    I to że zadłużaja tym zasranym 500 plus kraj i inni sie na to debilstwo składają to nie widzi.
  • egość 2017.08.13 [13:42]
    Ty masz jakiś kompleks polskości? To że Anglik czy przedstawiciel jakiejś innej nacji nie wie gdzie leży Polska świadczy o poziomie tego człowieka i edukacji w danym kraju.
  • błękitnaa 2017.08.13 [13:42]
    Otóż to.
  • egość 2017.08.13 [13:44]
    Dochód jak stany które bez przerwy dodrukowywuja pieniądze bez pokrycia? smiech.gif
  • gość 2017.08.13 [13:51]
    Wyborców PiSu można podzielić na dwie grupy, opętanych ideologicznie jak Maciek i chytrusów pobierających 500 plus jak egość. I tacy na nieszczęście pójdą głosować.
  • gość 2017.08.13 [13:52]
    egość dziś [13:42]
    X
    Madrze napisane...mam dokładnie takie samo zdanie
    Niech się wstydzi niedouczony burak za swoja niewiedzę lapka.gif
  • Maciek B 2017.08.13 [13:54]
    Wiecie czym jest doroslosc? Doroslosc, to odwaga zagrania w Monopoly na prawdziwe pieniadze.
  • dobra zmiana 2017.08.13 [13:54]
    gdyby napisala ze podoba jej sie 500 i dlatego glosuje to bym zrozumial mnie na jej miejscu tez by sie podobalo to mnie nie dziwi. dziwi mnie to o tym wstawianiu z kolan wiec to draze.
    jakby mnie dali 500 to tez bym sie cieszyl chociaz nie glosowal bo wiem ze to i tak z mojej kasy idzie smiech.gif
    ceny nie maja nic wspoolnego z 500.
  • gość 2017.08.13 [13:55]
    Czy egosc juz wytlumaczyla konkretnie co miala na mysli piszac o "zmianie naszej pozycji"?
  • Maciek B 2017.08.13 [13:55]
    Program PiS jest tak jasny jak program Pilsudskiego przed wojna, czyli "bic k***y i zlodziei".
  • dobra zmiana 2017.08.13 [14:01]
    To jakiś wyjątkowo tępy ten anglik był.> ja bym powiedzial statystyczny, wiedza ci ktoryz maja kontakt z polakami tamten dawno nie mieszkal w anglii, rozmaiwalem z roznymi osobami i zauwazylem ze tylko indonezyjczycy wiedza w wiekszosci gdzie lezy polska ale wydaje mi sie ze dlatego ze flagi maja podobne. reszta swiata nie wie gdzie lezy polska i nawet jak bedziemy sie osmieszac na kazdym miedzynarodowym sympozjum to sie nie dowiedza. za to jak bedziemy bogatsi to juz tak bo firmy sie rpzebija na ich rynki.
    v
    my tez mozemy drukowac kase od tego stanami sie czlowiek nie stanie bo my zbankrutujemy a oni moga drukowac jeszcze wiecej niz teraz. zaleznosc jest odwrotna najpierw gospodarka pzoniej dodruk a nie gospodarka za dodrukowane bo tak robil gierek.
    v
    Ty masz jakiś kompleks polskości?> nie mam zadnego kompleksu ale nie mam tez przekonania ze z racji iz jestem polakiem jestem w centrum swiata. patrze racjonalnie wiem ze jestesmy malym krajem na zadupiu europy i nie dziwie sie ze tak nas postrzegaja.
    mnie toi nie przeszkadza to tym z komplesami rpzeszkadza to jak ktos powie prawde ze jestesmy zadupiem smiech.gif
    v
    czepiacie sie niewiedzxy a ilu polakow wie gdzie lezy bangladesz boliwia czy nawet izrael ? popytajcie znajomych a sie zdziwicie mimo ze to kraje bardziej znane na swiecie niz polska. ilu polakow nie wie gdzie leza suwalki czy kalisz za to kazdy wie gdzie lezy gdansk. poczynania polski przypominaja mi swiebodzin walneli sobie "tekturowego" jezusa na 30 metrow i sadza ze teraz kazdy bedzie wiedzial gdzie oni leza a jak nie wiedzieli tak nie wiedza smiech.gif
    angole sa tepi to tez fakt.
    poza tym tepota tepota ale jak mu powiedzialem ze meidzy niemcami a rosja to juz wiedzial gdzie smiech.gif nawet przypomnial sobie ze w pradze byl i to tez gdzie stam byly te czechy smiech.gif
    edytowano 2017.08.13 [14:02]
  • gość 2017.08.13 [14:01]
    Ok Rondel, milo ze wyczytales na prawicowym portaliku jakas dumna analogie, ale juz sie powtarzasz.
  • dobra zmiana 2017.08.13 [14:03]
    jak program Pilsudskiego> dlaczego cyutujesz go wybiorczo dla mnie pilsudski jest znany najbardziej z cytatu ze "religia jest dla ludiz bez rozumu" to jak rozumiem tez popierasz skoro to dla ciebie guru smiech.gif to po co chodzisz do kosciola no chyba ze przyjmujesz ze nie masz rozumu. to ok nawet by sie zgadzalo.
    edytowano 2017.08.13 [14:04]
  • dobra zmiana 2017.08.13 [14:06]
    wy troche jestescie otumanieni jak rosjanie oni tez zyja w przekonaniu ze rosja to wyjatkowy kraj i swiat powinien wiedziec co oni dokonali wielkiego i jak odwaznym narodem sa smiech.gif
    w sumei najblizej nam do ruskich jestesmy tacy sami i tez potrzebujemy jakiegos zamordysty aby sie nie rozpasc na dwa panstwa tylko oni faktycznei sa wielkim panstwem a my mamy tylko wielkie ego smiech.gif
  • gość 2017.08.13 [14:12]
    Bo to taki kraj na pograniczu. Polowa ludzi ma mentalnosc zachodnia, polowa wschodnia. Proporcje umowne.
  • Maciek B 2017.08.13 [14:14]
    Rotmaster Pilecki: https://www.fotosik.pl/zdjecie/e27ea06d27a12b 16
  • egość 2017.08.13 [14:16]
    Akurat rozdawnictwo kosztem nakładania podatków na innych mnie osobiście się nie podoba.
    Większość osób na świecie nie ma pojęcia o położeniu małych krajów gdzieś na drugim końcu świata jeśli się nie tym nie interesuje, ale żeby będąc Europejczykiem nie znać mapy Europy to trzeba być głupkiem,a Ty używajac tego jako argumentu za tym że Polska jest śmiesznym krajem bez znaczenia lekko się wyglupiles.
  • dobra zmiana 2017.08.13 [14:16]
    wiem dlatego powinni polske podzielic wzdłuż wisly na dwie i po klopocie beneficiarze,rolnicy i rozszczeniowcy, ktorym wszystko sie nalezy z pogladami typowo komunistycznymi na wschodzi ena zachodzie ci myslacy jak zgnili kapitalisci i po klopocie. inaczej zawsze bedzie podzial. wielopokoleniowej mentalnosci, pozioimu edukacji nie zmieni sie tak szybko prostszy podzial tylko ci na wschodzi sie zaraz rozsypia i wchlonie ich rosja bo kto bedzie placil podatki na benefity i zasilki jak zachodnia czesc odpadnie smiech.gif
    v
    jeszcze co do edukacji to zaloze sie ze z 30% polakow nie potrafi uszeregowac panst jak litwa lotwa i estonia po kolei od gory do dolu a dziwiliby sie obcokrajowcom ze nie wiedza gdzie polska czechy a gdzie slowacaja lub slowenia.
  • dobra zmiana 2017.08.13 [14:20]
    nie znać mapy Europy to trzeba być głupkiem,a Ty używajac tego jako argumentu za tym że Polska jest śmiesznym krajem bez znaczenia lekko się wyglupiles.> tak trzeba byc glupkiem ale wiekszosc ludzi to glupki, na pewno wiesz gdzie w eurpoie lezy np. seribia i z kim graniczy ? przez internet sie tego nie sprawdzi ale obawiam sie ze w rozmowie face to face by wyszlo ze tez nie jestes taka biegla z geografii a sie angolowi dziwisz smiech.gif ja sie nie dziwie po prostu bo nie mam przerosnietego ego.
    v
    tak polska jest smeisznym krajem bo macha szabelka a jest bez znaczenia. nawet jak kupimy 100 czolgow to nic sie nie zmieni. nikt nie napadnie niemiec nawet jak sprzedadza wszystkei czolgi bo sa zbyt bogaci albo szwajcarii ktora jakos zmilitaryzowana nie jest bo szawajcarskei banki by do upadku doprowadzily 90% panstw na swiecie. poslka kupila modlitweniki dla zolnierzy 3 helikoptery i 2 samoloty dla vipow i zastanaiwam sie jak wmowila 30% spoleczenstwa ze cos nagle zaczelismy znaczyc na swiecie dlatego pytam cie bo chce sie dowiedziec. nadal mi nie odpowiedzialas po czym wnosisz taki poglad a mnie to bardzo ciekawi. ja nie chce zmeinci twoich pogladow politycznych nie czepiam sie ja chce konkret uslyszec co cie przekonalo do tego o czym piszesz.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...