Odpowiedz na ten temat

Zielone wzgórza nad Soliną

• dobra zmiana 2017.08.12 [12:58]
    dobra odblokowałem sobie swój awatar i założyłem kolorowy temat na wypadek gdyby forum szybko naprawili smiech.gif
  • egość 2017.08.12 [13:02]
    Nie za dużo tych tematów?
  • gość 2017.08.12 [13:05]
    Zmiana spamuje jezyk.gif
  • dobra zmiana 2017.08.12 [13:05]
    ten jest ok bo na liscie mozna znalezc ja bardoz lubilem tematy blekitnej dlatego ze nie trzeba byl;o go dlugo szukac bo mial niebieski znaczek.
  • dobra zmiana 2017.08.12 [13:08]
    no raz zaspamowalem chcialem sprawdzic czy przekleja czy boot mu generuje to. no i przekleja pewnie z innego forum skopiowal nie zdziwilym sie wiec jakby to robil ze swojego domowego komputera smiech.gif
    no mowilem ze bankrut od poczatku nic tylko pozew i albo skacze z mosty zakladajac ze nie ma wspolnoty majatkowej z kims albo do konca zycia placi raty przez komornika smiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:10]
    "czego nie rozumiesz?"
    xxx
    w zasadzie to wszystkiego.
    łącznie z tym po c***j o tym piszesz
  • dobra zmiana 2017.08.12 [13:12]
    no to jak wszystkiego to za duzo tlumaczenia. przeciez ty jestes facetem a wczesniej ktos sie bulwersowal ze nazywam ja glupia. podpiszcie sie ludzie chociaz numeramipechowiec.gif
  • egość 2017.08.12 [13:14]
    Mam kontakt z ludźmi którzy czasami używają używek i dlatego nie powinnam mieć dzieci?smiech.gif Weź się lecz.
    Co dziwnego jest w tym że jestem zadowolona z tego że się podobam? No jestem, ale też nie byłabym w stanie być z kimś kto zainteresował się mną tylko fizycznie. Napisz że jestem pusta idiotka.smiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:15]
    No to pieknie, w koncu ktos zaplaci gruba kase za spamowanie.
    A umiesz tak zrobic zeby Maciek tez zaplacil za smiecenie linkami? Chociaz z 500 zl?
  • gość 2017.08.12 [13:15]
    jak dla mnie przestępstwem jest świadomość "właścicieli serwera" o możliwości ujawnienia powufnych danych osobowych tudzież wydobycia ich przez tobie podobnych kretynów i nie informowanie o takiej możliwości userów.
    szczerze mówiąc to mam głeboko wyjepane na właścicielskie urządzenia i on zapewne też bo zapewne jest ubezpieczony na taka możliwosć o ile jak to bywa z przekrtętami ubezpieczeniowymi sam do takich uszkodzeń nie doprowadza.
    nie wiem co to jest skrypt nie wiem co to jest serwer i nie musze tego wiedziec.
    co do ciągów znaków to sory ale to takie same ciągi znaków jak twoje piertolenie.
  • gość 2017.08.12 [13:21]
    denerwuja mnie "informatycy"
    w zasadzie to niczym sie nie róznia od koksów.
    mam mięsnie to bede was napiertalał.
    wy zamiast na siłownie zbieracie sie w jakichś podziemiach ewentualnie serwerowniach i rżniecie ważniaków bo jesteście tacy zajepiści.
    c***j na was k łade. na koksów informatyków i inne ofiary losu.
  • gość 2017.08.12 [13:26]
    jakby mi sie chciało to bym wam wszystkim pokazał gdzie wasze miejsce ale mi sie nie chce.
    juz chyba nawet egośc ma wiecej ochoty do zycia niz ja.
    ja niestety nie posiadam motywacji "jestem zajepistszy niz sma zajepistosć" i nie kieruje sie w zyciu przykazaniami darwinizmu społecznego miłość jak widać też sobie ze mnie drwi az sie strony zapychaja.
    w c***ju mam to wszystko
  • egość 2017.08.12 [13:26]
    Dlatego jajkami bo to wstrętny zapach który pasuje do Ciebie.
    Zmiana mnie moje fobie nie przeszkadzają, taka jestem i lubię siebie, a co kto o tym myśli mam gdzieś, nigdy nie pójdę do psychologa.smiech.gif
    Część ciekawej rodziny imprezuje za miastem a mi się nudzi że chyba włączę telewizor.smiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:28]
    Kilkaset tysięcy kary za wklejanie ciągu znaków na twoim temacie? Pozwy za lekkie utrudnienie pisania o bzdetach panom Zmianie i Rondlowi oraz paniom Błękitnaa i Egość?
    Chyba kogoś tu ponosi fantazja. Na tym forum prezentowane są najbardziej obrzydliwe tresci, włącznie z koprofilią, zoofilią, pedofilią itp. Nie żebym popierał. Ale kilkaset tysięcy za to, ze nie możecie sobie przez chwile popisać? Ochłoń usmiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:28]
    może jedyne co jako takmo trzyma mnie przy życiu to wkooorfienie na takich pojepów jak ty i reszta róznych specjalistów terrorystów i innych szamanów.
    ale nie lubie jak mnie serce boli i nie chce umrzeć na zawał.
    jak będę chciał umrzec to sobie wybiore w jaki sposób.
  • gość 2017.08.12 [13:33]
    ty też egosc weź spiertalaj.
    jak cie mało interesuje zdanie innych to nie opowiadaj o swoich randkach i o tym jak sie na nich męczysz.
    c***j mnie to obchodzi tak samo jak i ciebie.
    jak dla mnie to możesz nawet sie umówić ze stadem nosorożców w zoo i spłóodzic im potomstwo.
  • gość 2017.08.12 [13:36]
    czy tam odwrotnie nie znam sie na nosorożcach.
    pewnie w zoo byłbym obiektem żartów jakiejś elity nosorożcowych specjalistów.
    zaczeliby mi piertolić jakies farmazony i nadziewać na wirtualne rogi śmiejąc sie i prfzyttupując po każdym trafieniu.
  • egość 2017.08.12 [13:39]
    Jeśli wyjdzie Ci to na dobre to nie czytaj o moich nieudanych randkach.
  • dobra zmiana 2017.08.12 [13:40]
    Mam kontakt z ludźmi którzy czasami używają używek i dlatego nie powinnam mieć dzieci?> nie, sprawiasz wrazenie dobrze zorientowanej w temacie ktora sama czasmai uzywa takich uzywek dlatego nie powinnas miec dzieci bo beda narkomankami widzac u matki od najmlodszych lat ze lubi takie rozrywki to jak z dziecmi palaczy czy alkoholików.
    v
    Co dziwnego jest w tym że jestem zadowolona z tego że się podobam?>? no skoro ktos ci sie nie podoba to co za roznica czy ty podobasz sie jemu bo tego tez u ludzi nie rozumiem ?to bez znaczenia czy mu sie podobasz czy nie skoro nie jestes zainteresowana.
    v
    Napisz że jestem pusta idiotka> to co napisalas wczesniej mialo byc argumentem za tym ze nie jestes ale widze tuy mala sprzecznosc czym sie mial zainteresowac u ciebie poza wygladem ? jestem ciekaw co uwazasz za swoj atut w charakterze. to ze mozna z toba wciagnac kreske albo chociaz przy tobie smiech.gif ? a i z tym wygladem to na pewno mocno naciaganecool.gif chyba ze facet ma 50 lat. wiem wiem zawsze jestem w tym kontekscie zlosliwy ale ty tez tak masz to powinnas zrozumiec zarty starego grubasa.
    v
    A umiesz tak zrobic zeby Maciek tez zaplacil za smiecenie linkami? Chociaz z 500 zl?> to trudne bo kto mu udowodni ze on to robi aby wysypac skrypt smiech.gif on powie ze chce sie ze swiatem podzielic swoim szczesciem jak gra sam z soba w monopoly i nawet jak przy okazji kogos zabije to kazdy sad uzna go za niepoczytalnegoccool.gif jak jeszcze przyjdzie z reksiem to juz w ogole.
    v
    ale to takie same ciągi znaków jak twoje piertolenie.> nie nie takie same.podpowiem ze jak dodasz pare znakow do tych w tych panelach to zmieni ci sie kursywa na inna smiech.gif albo odejmiesz juz nie pamietam ile ich tam bylo w tym co wklejalem w ramach testu.
    v
    Dlatego jajkami bo to wstrętny zapach który pasuje do Ciebie. > moj osobisty smrod potu jest lepszy niz jajkacool.gif
    v
    Zmiana mnie moje fobie nie przeszkadzają> mnie tym bardziej ale ta obawa przed psychologiem jest wymowna smiech.gif
    v
    Część ciekawej rodziny imprezuje > znaczy cala rodzina patologia cool.gif oby te dzieci mialy chociaz ojca bez nalogow do imprezcool.gif
  • gość 2017.08.12 [13:41]
    ogólnie mnie śmieszą ludzie, którzy korzystaja z czyichś doświadczeń, naucza sie paru sztuczek, których zasady działania nie rozumieja a potem jako że nie umieja tego wytłumaczyc innym wyskakuja z jakimiś "czego nie ropzumiesz"
    tego samego co i ty zdaje sie
  • gość 2017.08.12 [13:42]
    to weź kooorfa jako oznacz, ze to o niudanych randkach zebym wiedział, że to o tym zanim sie o tym dowiem czytając
  • gość 2017.08.12 [13:44]
    mi sie zmieni kursywa czy zmieni sie sposób wyświetlania kursywy przez serwer.
    bo kursywe to ja se moge zmienić w ustawieniach przeglądarki
  • dobra zmiana 2017.08.12 [13:44]
    Pozwy za lekkie utrudnienie pisania o bzdetach > nie za utrudnianie a za generowanie sztyuczneog obciazenia i awarie widac ze nie wiesz ile kosztuje sredniej klasy serwer czy transfer u dostawcy.
  • gość 2017.08.12 [13:47]
    tak na mój chłopski rozum serwery wymyślono po to żeby je obciążać cos jak rezystory
  • dobra zmiana 2017.08.12 [13:48]
    bo kursywe to ja se moge zmienić w ustawieniach przeglądarki> ale wtedy tylko ty bedziesz widzial zmiany a nie wszyscy ja mowie o zmianei tak aby inni widzieli nie tylko ty smiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:48]
    zaraz sie dowiem, że trafna uwaga...z tym chłopskim rozumemsmiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:50]
    no widzisz kooorfausmiech.gif
    da sie to powiedzieć po ludzkuusmiech.gif
    brawo.
    robisz postępy.
    czegoś sie nauczyłem.
    może zostaniesz poedagogiem roku
  • dobra zmiana 2017.08.12 [13:51]
    rezystor jest po to aby ograniczac prad aby sie co innego nie spalilo a spamowanie forum to jak powodowanie spalenia rezystora ktory ktos musi wymienic i za to zaplacic.
  • gość 2017.08.12 [13:51]
    Zaraz się okaże, że przez utrudnienia na temacie Błękitnej eksplodowały dwa serwery w Dolinie Krzemowej smiech.gif
    Podtrzymuję- ochłoń usmiech.gif
  • dobra zmiana 2017.08.12 [13:52]
    zaraz sie dowiem, że trafna uwaga...z tym chłopskim rozumem> ty tez jestes bartek czy znowu mamy dwie osoby bo za chwile znowu sie ktos obrazi ze nazwalem go bartkiem smiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:53]
    i chcesz mi powiedzieć, że takie "odpytywanie serwera" jest niemozliwe do zablokowania na jakims przedwejściu?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...