Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zły człowiek

Polecane posty

Gość gość

Wytłumaczcie mi jak to możliwe, że zły człowiek o dwóch skrajnych twarzach nie zostanie nigdy "odkryty"? zawsze się jemu udaje oszukać cały świat? Ludzie teraz są inteligentni, spostrzegawczy, a jemu zawsze się udaje? Przez to uważa siebie za super mądrego, cwanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być naprawdę inteligetna bestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie grzeszy zbytnio inteligencją i dlatego właśnie zastanawiam się nad tym problemem, jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to typ takiego cwaniaczka, bez większej wiedzy czy obycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co znaczy to, że jest zły? i co ukrywa? swoją drogą.. jaka ty jesteś inteligentna skoro to odkryłaś, jedyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ex byl taki, mniej wiecej tyle ze ten byl inteligentny ja jednak na koniec okazalam sie sprytniejsza jak najdalej od takich ludzi! potrafia zniszczyc zycie najblizszej osobie w srodowisku maja go za wspaniala osobe bo potrafi udawac i grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli psychopata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto przykłady zachowań owego cwaniaka: Nr 1 Remont mieszkania. Podejrzewa jednego z pracowników o kradzież przewodu elektrycznego, po czym odcina ten przewód, nacina sam wzdłuż koszulki i w takim stanie, jako niezbity dowód, pokazuje pracodawcy składając skargę na pracownika. Tu muszę napisać, że SAM kradnie np. przynosi całymi zwojami skradzione foliowe torebki ze sklepów, kradnie papier toaletowy w publicznych toaletach, zawsze nosi ze sobą małe pojemniki, aby z tych toalet odlać jakieś środki czyszczące. Kradzież jak nic. Nr 2 Przy ludziach udaje wspaniałego męża np. daje zonie prawo wyboru np. koloru scian podczas wspomnianego remontu, a za zamkniętymi drzwiami sprawia je słowny łomot, że wybrała taki a nie inny kolor Nr 3 Względem innych udaje szczodrego, szczerego, a za chwilę żałuje, że coś komuś dał. We własnym domu natomiast nie pozwala spuszczać wody w kiblu, bo są liczniki. Autentycznie. Nr 4 Wszyscy są źli, oszukują, są głupi, są złodziejami i oszustami, ale takie opinie padają poza oczami. W kontakcie z tymi ludźmi mowi zupełnie co innego Takich przykładow moglabym podać tysiące... Zauważyłam, bo jestem z kims takim za tymi drzwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny przyklad, że zły człowiek Pisze anonimowe donosy i skargi na innych, w tym na kolegow z pracy, a podczas np. rozmowy telefonicznej z tymi osobami liże im d**ę i nawet doradza co powinni zrobić w takiej sytuacji. I niech ktoś powie, ze to nie jest zły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny przykład Jego ojciec był w stanie agonalnym, o czym powiadomila go rodzina. Nie poszedł pomimo odległości od szpitala 200metrow. Ojciec za kilka godzin zmarł, a on udawał na pogrzebie wielce skruszonego. Matka została umieszczona w zakladzie opiekuńczym. Prosilam, aby odwiedzil ją podczas świąt wie;kanocnych, a były to jej pierwsze świeta na obczyźnie. Nie pojechał. Matka wkrótce zmarła i znów na pogrzebie udawał skruszonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich ludzi jak pisze autorka to aż strach spotkać na swojej drodze Aż niewiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiarygodne i prawdziwe Sama jestem przerażona i nie potrafię temu przeciwdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze nosi ze sobą małe pojemniki, aby z tych toalet odlać jakieś środki czyszczące X Kiedyś wleje do tych pojemnikow coś żrącego z chemii i popali mu jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuszczam, że nawet popalone jaja nie zmienią takiego człowieka. Poradźcie proszę, czy jest jakis sposób na poskromienie takiej dwulicowej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że gdyby znalazł się ktoś, kto wstrząśnie nim, może wtedy by się zastanowił nad sobą. A tak czuje się sprytny i pewny, bo nikt nie potrafi odkryć jego prawdziwego oblicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ex była taka, psychiczna toksyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam z nim rozmawiać, wskazywać, że źle postępuje, ale zawsze te rozmowy kończą się piekłem. Kiedy milczę, mam wrażenie, ze to akceptuję, a przecież nie akceptuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy ludzie są wspaniałymi aktorami i trudno ich odkryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trudno ich odkryć a jeszcze trudniej z nimi żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalizacja jest pewnym wskaźnikiem, kim jest autor wypowiedzi. "Ludzie kłamią." - autor kłamie. "Ludzie są fałszywi." - autor jest fałszywy. "Ludzie to dzifki." - autor jest dzifką. "Ludzie oszukują." - autor oszukuje. "Ludzie chcą dobrze." - autor jest dobry. itd. Natomiast wydawanie opinii nt. konkretnej osoby jest poza generalizacją, a więc i poza tym prostym schematem wnioskowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka osoba nie jest inteligentna, mylicie pojęcia. to zwykły prostacki prymityw, jakich wszędzie wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźcie sobie że macie do czynienia w bezposredni sposób z taką osobą i co? dalej uważacie że jest inteligentna? ja tak nie uważam. To zwyczajny prostak żerujący na innych popisujący się swoją rzekomą cwanością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyżej, czyli fałszywy, nadęty prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To farbowany lis. Współczuję autorce obcowania z kimś takim. To nie jest do zaakceptowania. Wierzę że opisane przyklady nie są wyssane z palca, bo znam wielu ludzi o dwóch obliczach. Oni bardzo się kamuflują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś socjopata najgorsze jest to ze wszyscy go lubia bo jest towarzyski, wygadany, milusi, ale wlasnie tylko dla obcych, dla swoich tyran i potwor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Psychologowie twierdzą, że symptomy psychopatii można zauważyć bardzo wcześnie, praktycznie już w wieku dziecięcym. Im wyraźniej zarysowuje się osobowość, tym bardziej zauważalne stają się pierwsze niepokojące sygnały. Brak poczucia winy, patologiczny egocentrym, niski próg wyzwalania agresji, wyjątkowa łatwość kłamania oraz manipulowania otoczeniem i, jak twierdzą niektórzy badacze, „całkowity brak sumienia”. Najbardziej niebezpieczny jest jednak deficyt lęku, który sprawia, że psychopaci czują się nietykalni, a nawet nieśmiertelni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Generalnie ma czarującą powierzchowność i często wywołuje frapujące wrażenie, jakoby posiadał najzacniejsze ludzkie zalety. Łatwo zdobywa przyjaciół, jest manipulatorem wykorzystującym swoje werbalne zdolności do wychodzenia z opałów. Wielu psychopatów uwielbia być podziwianymi i rozkoszować się pochlebstwami innych. Z brakiem miłości idzie w parze brak empatii. Psychopata nie jest w stanie odczuwać przykrości z powodu czyjegoś nieszczęśliwego położenia ani postawić się na miejscu kogoś innego, niezależnie od tego, czy ten ktoś został skrzywdzony przez niego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś z tego co pamietam - exa cieszylo to jak sprawial komus przykrosc, znecal sie nad swoim psem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×