Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysiaczek_21

Zmęczona sama sobą

Polecane posty

Witam, mam 21 lat i mam cholernie trudną sytuację otóż mam córkę z mojego (niby) faceta bratem, ale on to zaakceptował. Ok. No a teraz czemu niby heh byłam z nim dwa lata. Może aż dwa lata? Nie wiem! Znamy się ogólnie 6 lat i postanowiłam go zostawić dla innego którego znam ok 2 lata. Ok. Wszystko idzie zrozumieć. Tylko że mój obecny partner wyjeżdża często ok 300 km ode mnie hm no spoko i nie ma go miesiącami potem przyjedzie i znów pojedzie, no i w tym czasie odezwał się ten przyszywany tata mojej córki no i wróciłam do niego a że sytuacja się pokomplikowała bo ponoć jestem w ciąży z tym co wyjeżdża to go nie zostawiłam. Lece na dwa fronty! Tylko tu jest problem kocham i jednego i drugiego (może kochliwa jestem, może zauroczona którymś? sama nie wiem w każdym bądź razie) pal go licho no i ten co z nim byłam i wróciłam myśli że zerwałam z tym co wyjeżdża ale nie zrobiłam chce zobaczyć co powie lekarz czy jestem w ciąży czy nie. Tylko jedno ale ja nie chce z żadnego z nich rezygnować?! Głupia? Możliwe! Mam błędne myślenie na temat przyjaźni miłości i seksie no i jak ktoś okaże mi troszkę zrozumienia to pojawiają się dwa inne czynniki przez co mam opinie jaką mam :/ no ale no i co ja mam zrobić? Może ktoś poradzi. Aaaa tylko proszę od razu o jedno NIE KRYTYKOWAĆ bo to ja sama dla siebie potrafię robić najlepiej :D więc do dzieła może uda się coś razem ustalić, w sumie po to tu weszła. Dziękuję za doczytanie do końca bo post długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym byla zmeczona ;) jeden facet umeczy :( a co dopiero dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Pulcheria
wszystkim umęczonym proponuję zrozumienie że krzyż jest naszym przeznaczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że nie wiem co mam zrobić bo za niedługo ten co jestem z nim od niedawna wraca do mojego miasta i trzeba coś zrobić, tylko co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×