Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakieś 20 paroletnie dziewczyny które nie mają powodzenia u nikogo?

Polecane posty

Gość gość

I sa dziewicami? Bo mi się wierzyc w to nie chce a koleżanka mówi ze ma 24 letnia kuzynke która rzekomo jest dziewica z depresją bo nikt jej nie chce, podobno ma fajny charakter, jest otwarta, pomocna, ma poczucie humoru ,nie jest nudna. Widziałam zdjęcie - całkiem ładna dziewczyna. I niby dziewica. To do mnie choć jestem brzydsza startowało kilku, mam za sobą 2 związki , jeden 3 miesięczny , drugi roczny i ci faceci nie byli jacys ostatni.. Jak to możliwe , czym Ci faceci się kieruja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka miała figure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka miała figure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze nie wychodzi do ludzi albo nie daje sie nikomu poznac. Poza tym ze ktos tak mowi nie znaczy ze tak jest. Plotki plotki a w nich zero prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie tak, w niedzielę z rana, poprawiać sobie samopoczucie czyimś kosztem? Trzeba było poczekać chociaż do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam faceta, co jest podobny zupełnie do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam figury. Zdjecie bylo do biustu , widoczne obojczyki ramiona i biust , wydawała się w miarę szczupła,biust dość duży gdzieś z D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jest otwarta i ma wielu znajomych, w tym facetow ale nikt jej nie chce. Zaraz napiszecie ze królewna z drewna ale ponoc sama podrywała :D i zawsze kosz... Nie poprawiam sobie humoru , skoro podejrzewasz mnie o takie intencje tzn ze sam taki jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też taka jestem, tylko starsza trochę. Powodzenie mam tylko u pedałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz ona szuka kogoś fajnego , próbuje, a to zawsze jest ryzyko niepowodzenia. Do ciebie jako brzydszej startują chłopcy , którzy chcą małym wysiłkiem i bez wielkiego starania mieć panne, bo wiedzą ze z wdzięcznościa przyjmiesz zainteresowanie jakiegos faceta. Dlatego ty masz już te smutne , biedne krótkie związki i kilku chętnych na pomacanie cycków, a ona nie , bo jest niedostępna dla byle kogo, a nie trafiła jeszcze na kogoś na swoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ale to pewnie dlatego że sie ubieram jak facet. Jacyś mnie podrywali ale byli feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ja właśnie ubieram się mega kobieco, mam spory biust, odstający tyłek, a jedyne komplementy jakie słyszę, to od moich kolegów gejów, którzy się mną zachwycają. Super fajnie, dzięki chłopcy, ale co mi po was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie pojawił sie hejter, whiskyzjarmuzu Twój sort :D jesli tak bardzo chcesz wiedziec , to wyobraz sobie gosciu ze to ja zakonczylam te zwiazki , stwierdzilam ze nie dla mnie zycie w parze. Dziewictwo stracilam z tym drugim w wieku 20 lat po 7 miesiącach. Tylko on jeden mnie "macal" . I nie był byle kim, to przystojny wykształcony facet. Tamta właśnie nie ma dużych wymagań , a i tacy byle jacy jej nie chca. Widzialam zdjecia 2 chłopaków do których zarywala. Jeden chudy i niski blondyn z niedawna twarzą, drugi podobnie tyle że rudy. Co Ci faceci mają we łbach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niefajna * Pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, panna z 3 miesięcznym związkiem i bez dziewictwa w wieku 20 lat. a tacy byli piekni ci chłopcy. A z drugim byłaś w związku rok, dziewictwo straciłaś po 9 miesziącach, to tak naprawdę też tylko 3 miesiące jako normalna para ze soba wytrzymaliście brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz już bo nic madrego nie wnosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam dziewictwo w wieku 32 lat, wcześniej trafiali się jacyś chętni, ale żaden we mnie nie wzbudzał erotycznych ekscytacji. Też nie byłam brzydka, byłam szczupła, sympatyczna, miałam sporo znajomych. I nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty to jesteś mądra, zę zamiast swojej tzipy to obcą się interesujesz. nie twoja sprawa. Tak się dziewczynie układa i tyle, nie ma przymusu zeby w twoim wieku pruć sie z byle frajerami byle mieć zaliczony wsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mnie tez nikt nie wzbudzał pożądania tylko ten jeden - były - i w sumie nadal nikt nie wzbudza, chyba jestem wybredna ;) tyle, ze ja mialam mozliwosci zeby sie przespac z wieloma, czy nawet wejsc w zwiazek, a tamta kolezanka tzn kuzynka kolezanki chce ale NIE MA MOZLIWOSCI, widzisz roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ! Jakim trzeba być pustakiem ,żeby takie tematy zakładać i analizować życie innych dziewczyn pod katem dziewictwa lub nie. Chciałaś sobie poprawić humor, ze jesteś lepsza mimo tego , że brzydsza, a tu d.... wyszła wredota i pustactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.11 No i co z tego, boli ciebie coś z tego powodu? Może z tymi co ewentualnie by chcieli ona nie chciała, a chce tylko z takimi, którzy są niedostępni. Są takie przypadki. A ty zamiast się sobą zajmować i swoim zyciem erotycznym to się wp*****lasz w cudze. To prymitywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, tak szczerze powiedziawszy czemu ma służyć ten temat? Czysta ciekawość, chęć pomocy tej dziewczynie czy po prostu prymitywna chęć podbudowania się czyimś kosztem? Możesz odpowiedzieć sama przed sobą, bo najmniej korzystnej dla Ciebie prawdy i tak raczej nie będziesz chciała tu obwieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przypisujcie mi swoich cech :) sama sie dziwie, ze zyjac w polskim srodowisku jestem taka zyczliwa. Mnie to strasznie dziwi, ze calkiem ladna dziewczyna, z duzym biustem i chyba w miarę szczupła jest sama i jest przez każdego odrzucana! Hm a moze tylko w Polsce tak jest, a za granica by ja docenili. Jak sie patrzy to malo która ładna dziewczyna jest w związku. Przewaznie te przecietne jak ja i brzydsze. Mi kiedys kuzyn mowil ze do zwiazku tylko takie zeby nie zdradzily. Moze kazdy facet tak mysli. To jest chore zeby fajna dziewczyna byla sama a byle co kogos mialo. Znam taką jedna dziewczynę , nie ubliżając jest strasznie głupia, ma wieśniackie zwyczaje bo ze wsi, biedna, nie ładna a co chwila ma innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie obgaduje po ludziach, nie bawie sie w detektywa tylko chce pogadac na anonimowym forum.Strasznie mnie to zaciekawilo. Z tego co mówiła koleżanka, to nie jest tak, ze dziewczyna ma duże wymagania albo ciągnie ją do niedostępnych. Ona wszędzie próbuje i NIKT JEJ NIE CHCE. Nawet ci biedniejsi nieatrakcyjni chlopcy ze wsi. Dziwi mnie to strasznie . Jakbym mogla to bym pomogla, ale jak. Moze jakis chlopak sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż wiadomo że brzydka i głupia łatwiej da niż tak z wyzszej półki, poza tym starać się nie trzeba, a to istotne jak sie chce kogoś na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu tak bardzo widać , ze chce , ze na kilometr wieje desperacją, a to każdego faceta odrzuca, może jest zbyt spięta w kontaktach bo zaraz rozważą czy z tym właśnie coś mogłoby być i każdego dopasowuje do roli potencjalnego faceta zamiast dać się znajomości normalnie rozwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię takie tematy. Pozornie o koleżance koleżanki - dziewicy, ale potem jest już tylko "ja". Temat pułapka o z******tości autorki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko jacy nieudacznicy tutaj siedza, jakos mnie to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj namiar na tę pannę, jak jest taka jak opisujesz to w mig ja (bądz inni)wyleczę ją z kompleksów i depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.29 masz rację, żadna troska, żadna analiza "zjawiska", tylko mi się udało, niby pozornie jestem gorsza, ale przecież lepsza i pożądana powszechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×