Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zobaczyłam dziś zdjęcia konkubiny mojego kochanka

Polecane posty

Gość gość

I napiszę szczerze, że przeżyłam szok. Wydawało mi się, że to będzie piękna i zadbana kobieta, bo obiektywnie mój kochanek jest facetem z klasą , na poziomie, zaradnym i niezależnym finansowo. Żeby było śmieszniej jego konkubina jest ode mnie kilka lat młodsza i może stąd to moje wyobrażenie o niej. Okazało się jednak, że to bardzo przeciętna kobieta, zwyczajna, szara, pozbawiona jakiejś iskry w oku, niczym nie wyróżniająca się ani tym bardziej przyciągająca faceta... Sama nie mam zbyt wygórowanego mniemania o sobie ale w zderzeniu z nią widać różnicę. Dziwne, ale jakoś spodziewałam się zupełnie innych emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu się podobała, a ciebie będzie to jeszcze długo bolało, konkubino. emocji? buhahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich to EMOCJI się spodziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tu o tym,bo Cię zaraz zjada święto/yee/bliwe małżonki i inne.. Przecież wszystkie zwiazki są super udane, a sam papier gwarantuje dożywotnie szczęście. Choć sama jestem żoną to napisze to..idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewałam się, że wzbudzi jakieś moje emocje np. podziw, respekt, albo nawet wyrzuty sumienie, a tu nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale wyrzuty sumienia powinno wzbudzić po prostu to, że jest i jeśli jest z nią - pomimo, że sypia z Tobą, to dla niego też nie znaczysz za wiele ona ma przynajmniej nad tobą tę przewagę, że nie jest desperatką by sypiać z zajętym (tak, trzeba być desperatką, by wybierać taką rolę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem desperatką, nie sypiam z każdym zajętym facetem. Poza tym nie mam planów aby zajść w ciążę z kochankiem ( mimo, że bardzo go kocham ). Dla jasności jego konkubina/partnerka zaszła z nim w ciążę z przypadku ( sic!) może właśnie dlatego jest z nią , a spotyka się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW wyrzutów sumienia nie mam po obejrzeniu jej zdjęć, choć wydawało mi się, że będę miała. Gdyby wyglądała na fajna, uśmiechnięta dziewczyna, byłoby mi jej żal, a jej twarz taka pusta, bez wyrazu, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko niewiele ci trzeba zeby sie dowartosciowac troszke znieszac z blotem kobiete ,z ktora jest kochanek z ktora spedza wiekszosc swojego czasu i od ktorej pewnie nigdy nie odejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zalosna autorko i chyba nieszczesliwa bo zal Ci doope sciska Ze ona taka wstretna ale on jest ciagle z nia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co zobaczyłam nie muszę się już chyba dowartościowywać. .. P.s. nie napisałam, że jest wstrętna, ale jednak daleko jej do atrakcyjności. Wiecie, czasem kobiety są bardzo przeciętne, ale mają to "coś" co magetyzuje - w spojrzeniu, uśmiechu, postawie... Ona nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dlaczego Nie odejdzie do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział, że nie chce niszczyć dzieciństwa dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z przypadku ja by cie k***o kochał to by odszedł ****adelko j****e chcesz spotkamy sie to ci kudly wyrwe osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie chce niszczyć dzieciństwa dziecku" buhahahahahaha, dobre :D a wiesz, on już je niszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku ty k***o wymowka jego gdyby chciał to by odszedl ha ha k***o jestes do zaspokajania k****a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te nerwy? Tak, dziecko było z przypadku, a ślubu z nią nie ma i raczej już miał nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna zrobic dziecko z przypadku haha z przypadku tez sie zebys sie nie zdziwiła wiedz o tym ze ciebie spotka to samo takie kobiety jak ty faceci ****aja tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz o tym pogadać realnie szkodai takich kobiet co sa robione bambuko wiec uwazaj bo ci kudly wyrwe d***** bez zasad matka cie k***a nie chowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cco ciężko wolnego k***a znalesc co bez zasad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys go tak kochala bys odsunela sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzona kobieto, twoje hejty robią na mnie takie samo wrażenie jak pusta twarz ze zdjęć konkubiny mojego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez kochana. ty sie najwyrazniej dowartosciowujesz tym jaka ta kobieta jest :-D Wiesz, ze soba samymy najlepiej jest byc szczerym. To pomaga w zyciu. Radze Ci przestac sie zastanawiac nad ta babka a zaczac na soba i tym facetem, ktory najwyrazniej goowno warty jest :-D I mowie Ci to jako kobieta, ktora na druga kamieniem nie rzuci :-D Zakochalam sie w zajetym facecie, sama tez bylam mezatka. Ale po 3 tgodniach naszego "zwiazku" (to bylo tylko takie rzucanie oczami w tym momencie) rozstalismy sie z malzonkami i to by bylo na tyle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s. Jeśli nie wiesz co to znaczy dziecko z przypadku , to miałam na myśli dziecko nie zaplanowane a zwykłą wpadkę. Myślę, ze takie pojęcie nie jest ci obce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tej konkubiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze zle odebralyscie slowa autorki. Fakt,nie popieram zwiazkow z zajetymi facetami,choc serce nie sluga. Mimo to zajetych sie nie rusza. Natomiast co do konkubiny kochanka,to zdjecia moga nie oddawac jej urody.Nie wiem dokladnie po co to piszesz ale wydaje mi sie,ze chcesz sie usprawiedliwic sama przed soba,ze robisz zle. Tak,robisz zle i nie tylko skrzywdzisz Ja ale tez i siebie,bo kogo jasnie Pan kochanek wybierze jesli sie wszystko wyda? Ano swoja konkubine z dzieckiem,a Ty zostaniesz z reka w nocniku. Takze autorko dla swojego dobra ukroc ten zwiazek,bo przyszlosci w nim nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o usprawiedliwianie się , ale zwykłą ciekawość. Wydawało mi się, że jego partnerka będzie bardzo atrakcyjną dziewczyną, a teraz nie mam wątpliwości dlaczego szuka wrażeń poza związkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczkaaaaaaaa
Chce meila autorki podaj spotkamy sie ciekawe jaka jestes w realu czy taka pewna siebie jak gowno chowane w ukryciu madrych widac glupich sluchac z rodzina spedza wszystkie święta a nie z toba wiec kto jest wazniejszy a ty w nocy sie ****asz jak bys miala ryj jak fiona ze szfreka i co ciakawe czy twoj wyglad jest taki och kochanico założysz kiedyś rodzinę i tobie ktos sie wp******i zmadrzyj dziewczyno bo skoro tyle czasu siedzi z tata to ma cie gdzie woli żonę i dziecko facet może jest gowno wart tylko ciekawe czy ta jego zona wie o jego romansie jak ta hipokrytka taka odwazna na forum siedzi i wypisuje glupoty dziewczyno pomysl trochę za nim cos napiszesz bez kitu on o tobie powaznie nie mysli skoro mu pasujesz jako kochanka gdyby mu na tobie zależało to by był z toba i rozstal sie a dziecko to wymówka jak czego sie nie chce tracic szuka sie wymowek co nie a jak sie chce czegos bardzo znajdzie sie sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko z przypadku mówisz? ciekawe co o tym przypadku by powiedziała matka jego dziecka... pewnie wielkie zaskoczenie bo okazałoby się że dziecko było planowane :) i powiem ci że jak facet chce odejść od kobiety to nawet 5 własnych dzieci go nie powstrzyma bo albo facet ma klase i jaja i nie zdradza albo nie ma jaj i nie traktuje poważnie nawet kobiety z którą ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczkaaaaaaaa
Haha ma traktowac laske powaznie i znia byc jak woli byc ukrywana jak fiona :D a p******i o wygladzie :D jaka to ona piekna to weź niech publicznie sie z toba pokaże to wtedy uwierzę ,ale widac to zonka jest piękniejsza czy tam konkubina skoro z znia oficjalnie jest i wszydcy o tym wiedza a z a cb maza nic tylko dadatek do zycia codziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×