Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qazq20

żona mnie zdradziła z moim najlepszym przyjacielem

Polecane posty

Gość qazq20

Witam! Pare dni temu przechwyciłem komórkę żony. Spradzając rejestr zauważyłem że dość czesto rozmawiała z moim przyjacielem - jedynym jakiego mam. Okazało się jeszcze że przyjaciel miał drugą kartę którą wykorzystywał do rozmów z żoną. Ona miała go wpisanego jako Agnieszk w książce tel. Były liczne sms-y których treści nie znam bo zostały usunięte. W rejestrze były tylko zachowane jako wysłane/ odebrane. Zrobiłem straszną awanturę żonie , przyparłem ją do muru i mi powiedziała że .... zauroczyła się w nim. Ze prawił jej czułe słówka typu uwielbiam patrzyć na ciebie. To jej zaimponowało. Rozmawiali często o "pierdołach". Miała do mnie pretensje że mało czasu jej poswiecam, że jak przychodze z pracy to właczam playstation i sobie gram.... Na nastepny dzień razem z komórką żony pojechałem do "przyjaciela" Pomimo wykrętów przyznał się do częstych rozmów i sms-ów . Oboje zarzekają się że do niczego między nimi nie doszło, że nie było pocałunków ani sexu, że znajomość bliższa trwa niecałe dwa tygodnie. Że poprostu lubili rozmawiać. Dla mnie jest to zdrada, wierze że nie było sexu , ale zdrada i tak to jest bo się zakochała do czego się przyznała. Jestem skłonny wybaczyć jej. I najgorsze jest to że jemu też bo są to dwie najwazniejsze osoby w moim życiu tzn były teraz to nie wiem ale mi zależy . Czy myslicie ze jestem poje@@@!! Z żoną jestem 7 miesięcy po ślubie, 9 lat ogólnie razem. Pogoniłem ją z domu, od dwóch dni mieszka z rodzicami, ona chce sie bardzo pogodzić. Napiszcie co tym sądzicie, tylko prosze nie mieszajcie mnie z błotem bo i tak juz mam depreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak daleko doszło między nimi więc przyprawiła Ci rogi dokładnie:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zamierzam Ci sie tlumaczyc
Przegrales zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfgdf
niestety wiedzialy galy co braly jak sie qrwe bierze za zone to tak sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfgdf
rozwod i nowa wierniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia na dachu
jej....widać, ze jesteś bardzo wrażliwy...będzie Ci cieżko, spróbuj odbudować magię w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zamierzam Ci sie tlumaczyc
Skoro sama Ci nie powiedziala o rozm9wach telefonicznych, to o seksie tez by nic nie powiedziala. Masz przesrane z taka zonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 lat razem? to chyba poznaliście się w podstawówce bo styl twojej wypowiedzi wskazuje na co najwyżej 16 lat:) no niech będzie 18 z pozwoleniem sądu na małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubense dziecko do lektur
prowokacja skad wiedziales, ze to nr przyjaciela:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Playstation i wszystko w temacie. A kiedy po raz ostatni byłeś z małżowinką na spacerze? Albo w restauracji? Kiedy ostatni raz kupiłeś jej kwiaty bez okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od zawsze dziwią takie pytania na forum.To Ty najlepiej znasz swoją żonę i przyjacela ,my Ci tu nic a nic nie pomożemy.Ty musisz zdecydować co zrobić.Może potrzymaj troche swoją żonę w szachu,nie odzywaj się do niej,tak przez dwa tygodnie,sama do Ciebie pryjdzie na kolanaxch skruszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zamierzam Ci sie tlumaczyc
prowokacja skad wiedziales, ze to nr przyjaciela No w sumie masz racje :P dzieci nie maja co robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnij sie w glowe
wali ci rogi a ty sie jeszcze zastanawiasz . Nie ma zaufania w tym zwiazku .pizdeczka z ciebie ale bylem taki sam ale naprostowalem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogóle to co tam był
A ty ją zdradziłeś z PS hahahahahha, nie dziwię jej się, że zacząęła flirtowac z kims kto zwrócił na nią uwagę. "Pogoniłem ja z domu" buahahahhah Może pogoń swoje PS????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zamierzam Ci sie tlumaczyc
Nie podniecajcie sie to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazq20
"""""""""""""prowokacja skad wiedziales, ze to nr przyjaciela No w sumie masz racje dzieci nie maja co robic """""""""""" WIEM ZE TO JEGO NUMER BO KIEDYS NA WSPOLNEJ IMPREZIE POKŁOCIŁ SIE ZE SWOJA DZIEWCZYNĄ< ONA U NAS ZOSTAŁA A ON SOBIE GDZIES POSZEDŁ< WYŁACZYŁ TEL< POZNIEJ DO MNIE ZADZWONIŁ Z INNEGO NR KTÓRY SOBIE ZAPISAŁEM> A ŻE U ŻONY BOŁO DUŻO POŁACZEN Z "AGNIESZK" TO SPRAWDZIŁEM I WYSZŁO. NIE JEST TO PROWOKACJA> A REALNY PROBLEM> LAT MAM 27 . Poznałem ją w liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zamierzam Ci sie tlumaczyc
Wracam w takim razie do pierwszego komentarza mojego "Przegrales zycie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT LV
niech sie tapla w rzygowinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idź sobie teraz
czopku pograj na Playstation. I dobrze zrobiła, jak jej nie traktowałeś jak żony tylko zapewne praczkę sprzątaczkę, kucharkę i pochwę obrośniętą mięsem to masz za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zamierzam Ci sie tlumaczyc
Ale podlapaliscie to Playstation. :P Mozecie zamienic na eksboksa ten tekst zeby urozmaicic jazde po czlowieku, ktory przegral zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zamierzam Ci sie tlumaczyc
Koles, kac meczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT LV
Dlaczego suka nie odeszła po prostu tylko dawała się mamić znajomemu rodziny Tamten koleś powinien być podłączony do prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
Masz zajebista zone i przyjaciela. Najgorszy scenariusz jaki moze byc: zona sie puszcza z naszym przyjacielem. Wspolczuje. Za takie cos natlukl bym po ryju "przyajcielowi", a zone wypierdolil z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zCzerwony Tulipan
Przyjaciel miał trudności Postawiłem go na nogi On teraz mi z wdzięczności Przyprawić pragnie rogi Bo z przyjaciółmi często Podobne są układy Przyjaciel cię roluje Nic na to nie poradzisz Zjawisko dziś powszechne Nie warto się tym smucić Najlepiej się uśmiechnąć I tak sobie zanucić Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazell
dobry przyjaciel mojego faceta z którym jestem wiele lat z reszta... a on jest wieloletnim przyjacielem znają się bardzo długo-podrywa mnie ! daje mi znaki , uśmiecha gdy mój facet nie widzi, patrzy w oczy, a gdy zostaniemy sami jest mega spięcie i co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrytrrrrrrrrrr
no jak nie wiesz co zrobic to widac jak z ciebie zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazq20
Powiedz koniecznie o tym swojemu facetowi. Ja bym tego oczekiwał od swojej żony......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×