Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawil mnie !

Polecane posty

Gość gość

Wystarczyło jedno słowo...kobieta która go nie chciała przez 7 lat obudziła sie, gdy wszedł w związek ze mną... nagle okazała ciutke zainteresowania a on pobiegł do niej jak na skrzydłach... nie przejął się tym że mam depresję i potrzebuje wsparcia, bo 2 tygodnie wczesniej zmarli moi rodzice. Niby takie ciepłe kluchy z niego, a zrobil jak zrobił... kazał mi sie nad soba litować bo tyle lat kochal bez wzajemnosci, gadał o niej, traktował mnie przedmiotowo zeby rzucic. Nie wierzcie ze c***antoflarze sa tacy super i szanuja kobiety, bo nie. Urazu nie mial zadnego bo wczesniej nikogo nie miał a z tamta zamienił 2 słowa i wzdychał platonicznie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
algierska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
algierska?co/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam zamontuje monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że Ci ciężko, też przeżyłam sytuację, że facet kilka razy robił mi nadzieję, wiedząc, że go kocham.. po czym na jedno słowo byłej wrócił do niej, a mi długo zapomniał o tym powiedzieć, więc nasze spotkania trwały.. więc pomyśl... jacy ludzie są na świecie. Ale pomyśl też tak- po co Ci ktoś, kto cały czas wzdychał do innej? Czy gdyby do niej nie poleciał, byłabyś szczęśliwa? Co z tego, że byłby z Tobą, jeśli myślami z nią. Nie chciałabyś poznać kogoś, dla kogo będziesz całym światem? On teraz zwolnił miejsce, które pewnego dnia zajmie taka właśnie osoba. Która to będzie dziękować Bogu, że chcesz z nim być.. Dla której będziesz największym szczęściem. Myślę, że powinnaś mu podziękować, że dał Ci wolność, a żal możesz mieć za to, że Cię zwodził i okłamywał. Bo jednak jeśli czuł coś do tamtej, to pod żadnym pozorem nie powinien wiązać ssię z Tobą. Nie znoszę takich egoistów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×